4 4
rajkec

Tablica i okvir

Recommended Posts

dakle, zanima me kak ste vi to riješili...

 

ja nemam bog zna kakvu muziku unutra, al ono, stavio sam još dva šarafa i sad je ok...

 

možda postoje neki drugi načini il kaj...

 

inače, najviše me nervira, lik vozi 20km/h, otvoren prozor, cvike, i uz sub se čuje bzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzz...

 

tak da...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam samo neke "gume" stavio ispod i ne čuje se tablica... al se čuje krov :D:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam svoju zaljepi sa onim trakama za ljepit lajsne i sve super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam ispod svoje zadnje nagurala obične narezane spužve i super,niš više ne vibrira na njemu,samo onda kad ga pereš treba stisnut tablicu da izađe voda i to ja tak riješim

Share this post


Link to post
Share on other sites

iza svoje tablice sam naljepio neku tanku spuzvu koja se lijepi, a jos je okvir tablice od inoxa tako da bas ne vibrira iako imam sub :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaj nece lagano hrdja i gljivice na spuzvu i taj prostor izmedju tablice i lima :mellow:

Mislim, kad se auto opere ili kisa pada, dugo je mokar taj dio, nema sunca...

 

Ja jednom stavio trake za lajsne i bolje prisarafio i bilo je ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

iritantan zvuk ali san se presta vise boriti s tim, mjuza je tolika da i prednja hauba trese a kamo li ne gepek krov i vrata :rotfl:rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kaj nece lagano hrdja i gljivice na spuzvu i taj prostor izmedju tablice i lima :mellow:

Mislim, kad se auto opere ili kisa pada, dugo je mokar taj dio, nema sunca...

 

Ja jednom stavio trake za lajsne i bolje prisarafio i bilo je ok

a kaj onda umetnut...promjenim ju često nema još nikakvih simptoma,al ak ju maknem užasno se čuje....ja ju od vufera nečujem al vani bruji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš ljepilo za stakla... ak to pusti onda stvaaarno....nit hrđe nit gljivica...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Imaš ljepilo za stakla... ak to pusti onda stvaaarno....nit hrđe nit gljivica...

Da, a kak ju poslije skinut?

Pajserom? :D:mellow:

Edited by Nick

Share this post


Link to post
Share on other sites
Da, a kak ju poslije skinut?

Pajserom? :D:mellow:

 

zašto? zbog prodaje auta? za sve postoji rjeđenje....kaj misliš kak vade stakla?? naravno ona ljepljena... uzmeš metalnu žicu i PILIII.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest MRX

Pattex-ova trakica koja je samoljepljiva s obje strane, zalijepiš tablicu direktno na lim i nema nikakvih vibracija i nema straha da ćeš izgubiti tablicu.

 

Kod mene tako stoji već skoro godinu dana i nikakvih problema.

Edited by MRX

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pattex-ova trakica koja je samoljepljiva s obje strane, zalijepiš tablicu direktno na lim i nema nikakvih vibracija i nema straha da ćeš izgubiti tablicu.

 

Kod mene tako stoji već skoro godinu dana i nikakvih problema.

 

da imaš one po jačinama koje drže i po 50 kila po neznam čemu....

Share this post


Link to post
Share on other sites
zašto? zbog prodaje auta? za sve postoji rjeđenje....kaj misliš kak vade stakla?? naravno ona ljepljena... uzmeš metalnu žicu i PILIII.....

Ma zbog bilo čeg; prodaje, lakiranja...

Nekak mi se ova samoljepljiva trakica čini kao bolje riješenje, možda se ne ošteti tak tablica i limarija

 

BTW, bila slična tema prije na forumu, ima par vrsta Pattexovih trakica, mislim da po težini

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakve su to točno trakice, da 100% neću izgubit tablicu?

 

Jer sam stavio novi branik i nekak mi šugavo izgleda da sad stavim okvir na njega, radije samo tablicu

Share this post


Link to post
Share on other sites

e to neznam tresu se i meni,vibrira a kaj nek iza auti skaču hehe,nemoš njih lijepit

Share this post


Link to post
Share on other sites

nek se trese al mi tak zuji da je to strasno

od suvozaca i to uzasno

 

valjda mi se olabavio onaj poklopac retrovizora. moram ga nekak pricvrstit

Share this post


Link to post
Share on other sites
nek se trese al mi tak zuji da je to strasno

od suvozaca i to uzasno

 

valjda mi se olabavio onaj poklopac retrovizora. moram ga nekak pricvrstit

 

meni se isto tresu, ali mi nikaj ne zuji...

 

blind, daj si narihtaj retrovizore kaj je više nebuš mical, i zapuni cijeli retrovizor iza stakla sa silikonom :rotfl

 

nebu se ti ni treslo ni zujalo :bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites
drito, trebal bi unutra pur pjenu naspricat :D

 

ovo je još bolje :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo dižem malo stariju..ali imam problem s ventom..zadnji branik valjda...vibrira strasno..

kak se to rijesava..naravno imam sub u gepeku,al to vani,nije za slusat i mrzim to.

jel bi vrijedilo stavit neke gume ispod ili tako nesto?kak se skida branik uopce?

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4