0
Guest Tomeek

muzika..par pitanja

Recommended Posts

Guest Tomeek

eto slazem si nekakvu muziku u auto i imam par pitanja...

1. imam dvije tube po 300 W..i straznje trosistemce 250 W..kakvo pojacalo mi treba za to troje

 

2.. da li je moguce i kako izvesti spajanje dbva akumulatotra na jedan altenator tako da mi na jednom aku bude motor a drugi napojim pojačalo ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

za dva akumulatora na jedan altenator ti treba poseban regler, da se obadva mogu puniti... hifi ti radi samo preko drugog akumulatora... tak sam ja uvijek imao...

 

kakav radio imas? koliko love na razpolaganju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozes si napraviti ovako kao sta ti je rekao RS G60, ali ti uopce nije potreban drugi akumulator za takvu muziku, a i ja bi ti radje preporucio da kupis neki jaci...

 

A za pojacalo ovisi kakvo zelis i do koliko para?

 

A ako zelis mozemo se i naci jedan dan pa da vidis kako je to kod mene slozeno pa ti se mozda budu svidjala takva neka pojacala kao sta ja imam... jer ona uopce nisu skupa nova... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Tomeek

ej speedy--mogli bi se nac..ja sam ti inace svaki dan na tehničkom faksu tamo sluzim civilnu vojsku..a sta se tice akumulatora imam bosch supersilver..veci malo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tehnicki fax? Jel to tamo gore blizu kafica Meduza? Ako je onda si jako blizu mene ;) A taj bosch mogao bi ti dobro posluziti za pocetak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
za dva akumulatora na jedan altenator ti treba poseban regler, da se obadva mogu puniti... hifi ti radi samo preko drugog akumulatora... tak sam ja uvijek imao...

 

kakav radio imas? koliko love na razpolaganju?

 

 

e koliko kosta taj "regler"? To sam i ja mislio raditi jer imam 2 akumulatora pa bi ih odvojio jer stalno ostajem bez struje pa auto palim u "drugoj" na nizbrdicama. I imas li kakvu ideju gdje drugi akumulator moze stati u golfa II?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest SuperDrive

Za takvu ziku ti ne treba dodatni aku, ali moras pazit da ne slusas predugo s ugasenim sutom, pa ces morat palit na guranac.... Ja u autu trenutno imam 9 zvucnika (u planu su jos dva) i posto slusam pretezno za vrijeme voznje, mi nije potreban drugi aku. Sta se tice pojacala mozes uzeti bilo koje 4 kanalno (koliko para toliko muzike). Moja preporuka JBL.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ce ti uopce dodatni aku, jednostavno kupis jaci aku sa vise Ah i A i gotovo :)

 

IBTW decki ovo je malo zastarjeli topic...

Share this post


Link to post
Share on other sites
0