0
dragan

VR6-dream

Recommended Posts

da napomenem kolegu mota boya! dragi mota pogle novosti! dtm-ke su proslost! vraceni su originalni retrovizori koji iziskuju pituranje! i brisaci su vraceni u standard!ova slika je po noci jedna al vrijedna!uhvatim dana da se vidi kako je to sjelo! i brisaci i retrovizori! p.s.-comment mog brata na dtm-retrovizore cemu sam se ja smijo jeste da je to izgledalo kao da je netko naljepio dvije velike grudve snjega!ha ha ha ha ha !picture112.jpg

w640.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo bio sam napomeno,da sam radio neke stvari na motoru! pa evo da to prikazem! slika grana! dale su vremesnom vr-u,da bolje odahuje!28092008294.jpg

w2592.png nakon nekog vremena stigle su mi sportske brege! CAT-CAMS!(max stupnjeva u OEM)picture119v.jpg

w1632.pngusput prilikom mijenjanja bregastih imalo se sto vidjeti lanci su trazili servis,klizaci vodilice!evo slika kako je izgledala vodilica spanera!?picture122.jpg

w1632.pnggornji je dio zakinut na spojnicama bilo je pitanje vremena kad bi se to sasulo!vodilica lanca gornja nije isto bila u najboljem stanju!picture120d.jpg

w1632.pngi slika donjeg dijela bez mjenjaca!picture121j.jpg

w1632.png.sve u svemu jos je napravit servis ulja filtera i vr-je sta se tice brega zivcan u visokim okretajima kao da nije svoj!zadovoljan sam! http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=25691

Edited by dragan

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo stiglo je nesto novo!ovo je bila moja tiha patnja!tesko za naci a,jos vise me obradovalo ovo syncro!donor je bio za lajsne golf-country!uskoro slike jos nekih stvari koje idu u kompletu sa lajsnama!ali o tome po tome! uskoro ce se lajsnama pridruziti rubnjaci i pragovi originalni sa golfa-country!nisam mogao a da se ne odam!picture170dzo.jpgw640.pngauto je pravi prljavac!

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo malo da dignemo ovo iz mrtvih!napokon krenuo sam prikupljati dijelove! kad ih prikupim krecem u akciju! golf ce dobiti novi izgled totalna promjena!ovako nabavio sam branike!original njemacki ovdje sam poslikao prednji da se vidi!danas vec tesko naci u originalnom dobrom stanju! picture207f.jpgw640.pngpicture208c.jpgw640.pngdonji kratki nastavak zamijenit ce siroki gti! ujedno secer dolazi na kraju!a,to ce vec biti iznenadnje koje cu prikazat na mom topicu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozzz!drustvo!evo krenulo se polako!dugo vremena me je sluzio,jednim dijelom mi se tesko i razdvojit od njega moj dragi vr6 ide van iz duje!picture074c.jpgw640.pngpicture077w.jpgw640.pngpicture078m.jpgw640.pngpromjena slijedi ali sto ce ici unutra zasad nek ostane tajna!mala neizvjesnost!prije svega ce se urediti motorni prostor da sve bude piko belo!uz motor ide i masu drugi stvari koje ce stici krajem vikenda kad i motor!

Share this post


Link to post
Share on other sites

mala promjena plana jedan dio robe je stigao danas!

pa da se to podkrijepi kojom slikom!¨sto se priprema?prije svega skinuo kompletno prednji trap!ide kompletno pljeskarenje farbanje i vracanje na auto!zasad samo slika auta bez mosta!ostalo slijedi.

od nekih malih slika zazubice rastu!idemo polako.picture079e.jpgw640.pngpicture080v.jpgw640.pngevo mali pogled na moje felge!kerscher carmona+gume pirelli p zero nero!sad ja i brat jesmo pravi band brothers!iste felge nesto po cemu cemo se razlikovat od drugih!picture083af.jpgw640.pngpicture089y.jpgw640.pngjedan dio motorne instalacije!na kompu se nalazi dio male tajne ono sto pise na njemu!picture086b.jpgw640.pnga,sada nesto sto bi svakom tuneru duje rasle zazubice!moj front i jos jedan koji se sprema za bratov auto!picture085y.jpgw640.pngpicture087l.jpgw640.pngi evo jedna za kraj!nesto nevezano!ali ipak duje u dvoristu!picture082y.jpgw640.pngpicture081f.jpgw640.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

posto sam na terenu!nisam kuci evo slicica da se vidi sto se radi na motornom prostoru makar za vikend koliko uhvatim vremena!do kraja guljenje zastite i farbe!kitanje i sve po redu!picture090x.jpgw640.png puno posla,al nema veze rezultati ce biti odlicni u to vjerujem!svaka podrska na komentarima je dobro dosla!

Share this post


Link to post
Share on other sites
0