0
Antunhr

Prozor se sam zatvara

Recommended Posts

Pozz...

Ako bi netko dao neku ideju ili pomoc bio bih mu veoma zahvalan posto ce mi doticni prozor izluditi.

Radi se o g3 93god elektricni podizaci prozora koji se svako malo sam zatvara kako mu se oce pa se onda prepirem stlano sa njime :rotfl

Najvise se to dogadja na pocetku kada upalim auto dok kasnije prestane.

Dali podizaci imaju regle ? pa je on otiso i daje bezezveze struju kako mu se oce

Samo vozacev prozor se sam dize kako mu se oce :angry: dok suvozacev je ok.

Isto tako dogadja mi se da nekada prozor dobije dosta struje pa ide do kraja a nekada samo malo pa moram tipkati nekoliko puta da bi ga mogo zatvoriti.

 

bilo kakva pomoc je dobro dosla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo probaj zaminit prekidač lijevi na desno pa vidi da li ti se onda to dešava. Meni je ušla voda u suvozačev motor od podizača i isto to mi se dešavalo. Al da ne kopaš prvo probaj zamjenit prekidače.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislis na prekidace koje stisces da se dizu i spustaju prozori.. Nije do njih. Imam drugi prekidac.. sa starim se je isto to desavalo a kada i maknem prekidac da uopce nije spojen opet ista stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest zrdesing

Najvjerojatnije ri se je negdje izolacija ostetila ili je pukla zica pa ti baci iskru i onda ti motor od podizaca odgovara tako sto podize ili spusta prozor. Najcesce ti se ta zica osteti na pomicnom dijelu ispod zastitne gume izmedju vrata i noseceg stupa (mosta). Morat ces si malo pregledat instalaciju. Kod mene se isto desavalo prilikom opvaranja-zatvaranja vrata je bacao iskru i podizao prozor. Neki put vise, neki put manje. Meni je Zadnji lijevi potpuno iskljucen podizac jer ne mogu naci di gubi kontakt da rijesim a on neprestano pusta prozor dolje pa si ti zamisli kako je kad po zimi on sam od sebe pusti prozor i neda da ga podignes. To ti je moj prijedlog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fala slavonac ;)

Budem pogledo jos jednom makar sam vec gledo cijelu instalaciju

Ako netko se jos sjeti sta bi moglo biti uzrok bilo bi super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ćuo sam za taj problem više puta.... nekima su se znal sva stakla dizati i spuštati usred vožnje....

probaj ovo kaj su ti ljudi rekli pa javi ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Netko je prije mene vec imo prstice tamo pa vidm da je jedna zica pukla izolacija dok je druga krpana :angry: i nije bila dobro izolirana

Sada sam to sredio kako spada pa cemo vidjeti oce li se opet dogadja. Ako nije bilo na tome spoju preostaje mi kopati dalje ispod armature.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0