0
Damirr

STRAZNJI ZVUCNICI

Recommended Posts

Pozdrav, doslo je malo hladnije vrijeme pa sam sada odlucio napraviti si zadnju policu sa zvucnicima.

Na policu ce ici RCF art 16cm serija midbassa,pa sada me zanima dali da ih ostavim da sviraju u gepek ili da im napravim kompresijsku kutiju ispod police

Da cujem vase misljenje!!

stavljat cu slike kad se odlucim kak da napravim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve zvucnike imas naprijed?

Ako imas neke solidne, onda ti pozadi i ne trebaju zvucnici.

Ali ako vec hoces staviti te 16cm, onda im napravi kompresiju. Nekih 10l po zvucniku bi trebalo biti OK.

Mozes prvo probat i bez nje, ako ti se ne svidi zvuk, napravi kompresiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest redbull0131
Pozdrav, doslo je malo hladnije vrijeme pa sam sada odlucio napraviti si zadnju policu sa zvucnicima.

Na policu ce ici RCF art 16cm serija midbassa,pa sada me zanima dali da ih ostavim da sviraju u gepek ili da im napravim kompresijsku kutiju ispod police

Da cujem vase misljenje!!

stavljat cu slike kad se odlucim kak da napravim

 

ej kakvi zvucnici?? kaj ti ni dobro?? pukni ona dva wofercica f haubu, ili ih prodaj pa kupi en dober :palacg

 

ajde pajdo, vidimo se na :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvucnici su sljedeci :

ESX SIGNUM 2-Wege System SX-6.2C

Power 100/200 Watts, Impedance 4 Ohms

swivel 20 mm Neodym-Tweeter, Chromed

Basket, Neodym-Magnet, Rubber Boot

Inst. Depth 53 mm, Inst. Diameter 139 mm

U svakim vratima po 2 kom :) u kompresijskim panelima iz fibera,visokotonci u trokutima kod retrovizora zamjenjeni sa soundstreamovim jer mi ljepse zvuce,radio je Panasonic cq -7303n,pojacalo za sad Blaupunkt 4 kanala.

Inace zelim samo dobiti malo na prostornosti zvuka,zato i mislim stavit straznje zvucnike.

 

To redbull :zivio:zivio bumo si spili kaj? Znas i sam da mi je dosta subova za cijeli zivot,trazi se kvaliteta,a ne kvantiteta :da

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tko je rekao da se sa subovima nemoze dobiti kvaliteta?

 

Ako vec mislis upotpuniti zvucni spektar treba onda i staviti vufer da svira frekve koje nemogu svirati sistemi...

Edited by Speedy-RI

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nisam rekao da necu staviti woofer ,dapace kutija ce se izraditi od fibera ,postavit ce se ispred suvozacevih nogu,u nju dolazi stari ali vrijedan RF SP-84,20cm sub .post-755-1163532631.jpg

 

post-755-1163532837.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest redbull0131

Covjece ti si luuuudddddddddd do daskeee!!! hahaha!!! :P

 

Dok budes poceo, samo javi.

 

Vjerujte mi, ja se vozio s njim.... woffer mu NE treba!!! Samo naprijed pajdo!!!

 

Kvaliteta!!! a ne kvanti... kaj?? nema veze

nasao koje felgice??

Share this post


Link to post
Share on other sites
Covjece ti si luuuudddddddddd do daskeee!!! hahaha!!! :P

 

Dok budes poceo, samo javi.

 

Vjerujte mi, ja se vozio s njim.... woffer mu NE treba!!! Samo naprijed pajdo!!!

 

Kvaliteta!!! a ne kvanti... kaj?? nema veze

nasao koje felgice??

 

 

Vofer treba ako mislis ici na SQ, zato jer on moze svirati frekve koje nemogu sistemi....

 

@damir: odlican vufer stari, samo daj slike kada to pocnes slagati, to bi sve trebalo jako lijepo svirati :)

Edited by Speedy-RI

Share this post


Link to post
Share on other sites
0