0
Andy

Promjena satova

Recommended Posts

Ovako rjec je o satovima

 

ja imam ovakve

 

picture259pp3.jpg

 

a htio bi ovakve staviti...

front1j5920846dieselzj4.jpg

 

nemam putno racunalo ALI vidio sam kod frenda on ima sdi sa takvim satovima i nema isto putno racunalo.bar tak mislim

 

zanima me jedna stvar dal je moguce

stavit tu podlugu na moje satove !??

 

i kolko bi to kostalo otprilike ??

Edited by Andy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam iste kao ti, sad bi i ja te druge :D

s razlikom da ja imam putno računalo...

Jel to ugrađuje netko sa foruma možda da kaže koliko košta komplet promjena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ide,ide,nije bed ugradit,nego treba znati programirati brzinomjer da bude dobro pokazivalo ;) , al ti satovi su mi odlicni,ima na e-bayu podloge za kupiti samo- tak da netrebas kupovati citave cukice tj komplet tablu

Edited by Andy

Share this post


Link to post
Share on other sites

problem ce vam biti prilagoditi brzinomjer,lampice u cukici i jos par sitnica.u G4 su ogradene cuke od dva proizvodaca.manometer i mislim vdo.a ova cukica je neki "edition" model koji usput receno dobiva podatke putem canbusa......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel nekome poznat nekakav servis koji to ugrađuje i prilagođava osim zubaka i ovih pre pre nerealno skupih...?

 

bilo bi glupo ak ti pokazuje da ideš 50km/h po gradu, a ti ustvari prašiš sa 80km/h :lol:

jeftinije onda platit nekom tko se kuži u to, nego kaznu. :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan decko tu na forumu je narucio podloge druge,oko 100 E je dao za njih

 

Iste takve,po njegovim straim podlogama su radili ,tak da je i brzina tocna bila :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaj nije jednostavnije stavit samo druge podloge bez mijenjanja lampica, sve je isto samo lampice i kazaljke su druge..

Jo?? si upikne?? one kromirane prstene i ko' bog! :bravo

Nego, di si na??o te podloge, kaj si upiso u tra??ilicu?

 

TNX

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kaj nije jednostavnije stavit samo druge podloge bez mijenjanja lampica, sve je isto samo lampice i kazaljke su druge..

Jo?? si upikne?? one kromirane prstene i ko' bog! :bravo

Nego, di si na??o te podloge, kaj si upiso u tra??ilicu?

 

TNX

 

ajd ponov procitaj moj post gore....satovi su izvana istog izgleda,al iznutra je drugaciji polozaj simbola i lampica.i ne govorim o osvijetljenju cukica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi siguran za podlogu?

Ako je isti motor, a ove ćukice su neki sport edition.

Mislim na Samo na podlogu (papir), bez cijele ćuke, isti motor, okretaji i max speed.

Pitam zato jer i ja mislim stavljat isto

Share this post


Link to post
Share on other sites

ček malo, ovo fakat ne ku??im, kak isti motori mogu imat različite podloge?

 

 

ovaj (i onaj iz 1. posta):

 

untitled2copypn3.jpg

 

naspram mog (pokazuje i 200 :bleh ):

 

dsc00138uu3.jpg

 

i ovog(izgleda da je rađen po narud??bi za TDI)

 

untitled1copysx4.jpg

 

 

kaj nebi sredina trebala bit 130 ako je max 260 gravirano. Ili se varam??

Edited by Nick

Share this post


Link to post
Share on other sites
kaj nebi sredina trebala bit 130 ako je max 260 gravirano. Ili se varam??

 

pogledaj malo brojkice nakon 100-tke... nejdu po 10 nego po 20......tak da ak se voziš 200, kaže 260 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
pogledaj malo brojkice nakon 100-tke... nejdu po 10 nego po 20......tak da ak se vozi?? 200, ka??e 260 :D

 

Glupost :angry:

 

Lako podlogu promijenit (bar ovak na oko) nego izgleda da su ćuke od dva različita proizvođača, kao ??to Jady ka??e. Nego, jel zna netko di bi se mogla nabavit ona podloga (zadnja slika) al za neku razumnu cijenu, ima ne eBayu cijela ćuka s p. računalom za nekih 100 - 150 €, čak i sa navigacijom do 200 €. Sve podloge su sa neproporcionalnim oznakama

Edited by Nick

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne kuzim sto vam je tu cudno.....ima dva proizvodaca cukica i dva sistema informacija u autu.ak je starija tipa G4 onda nema CANBUS.ak je noviji onda ima CANBUS.postoji adapter kojeg se moze stavit na auto bez CANBUSa.dali ispravno radi je upitno jer ih ima pun kufer modela.neki imaju mali ili veliki MFA (multifunkcionsdisplay),neki to uopce nemaju.nemozes kombinirati tu cuku ak nemas MFA.

dalje,u cukicama je blokada motora.nju i nije bas tak jednostavno iscitati ak nekog ne poznas ko se s tim bavi.i da ti pase konektor auto ce se blokirati jer nije odgovarajuci code programiran.drugi code u cukici i drugi code u kljucevima....

al probajte i pisite kak vam je uspijelo.ima na netu firma koja radi takve podloge po narudzbi za svaku cukicu posebno.cijena cca 150eur i pase 100%,cak rade po zelji.skeniras podlogu cukice i posaljes..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vedran je stavrno ljepe napravio cukice , i nije skupo bilo,imate link gore a i poslji te mu p.m

 

najbolje rjesenje bi bilo raditi podloge,nemas druge

 

Ja bi htio takve samo,necu nikakve crtice ili sl gore :lol::D

Share this post


Link to post
Share on other sites
0