0
lika091

Elektronika Bosch pumpe SDI motor

Recommended Posts

Polo SDI 2003, 64ks, cca 110 000km, prvi vlasnik.

 

Danas sam bio na dijagnostici i meštar kaže da mi je otišla elektronika Bosch pumpe, kaže popravak cca 200€. :ne :ne :bag: (stavljanje druge polovne elektronike)

 

Simptomi zbog kojih sam išao na dijagnostiku: Upalila se ona lampica kao zavojnica i blinkala je, nemiran rad motora, trešnja cijele kabine, ugasio mi se u vožnji, okretaji gore dolje. Tako je bilo prošli tjedan ovaj sve super.

 

Kaj da radim? Savjeti....

Edited by lika091

Share this post


Link to post
Share on other sites
100 eura za drugu pumpu i rijesio si problem, jer el dio pumpe se ne popravlja, nego mijenja

 

 

Kao netreba mijenjati pumpu nego samo elektronski dio. Ajde recite mi gdje da idem to mijenjat. Trebutno sam u Jastrebarskom na terenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam, ali za "stelverk" ces dati min 500 kuna, a za cijelu pumpu 100 eura

 

kod bilo kojeg mehanicara koji ima vag-com, da ti kasnije moze postelati pocetnu kolicinu gorivu

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako je "štelverk" je onaj gornji dio pumpe,njega trebas zamjeniti.neznam kako se krecu cijene polovnih,ali je novi skup strasno.

kad nabavis ispravni stelverk otidi kod boschiste da ti stavi novu gumicu na stelverk,gumica ide izmedu donjeg dijela pumpe i stelverka,na sam stelver i da ti ustela kolicinu goriva .gumica je oko 20 kn,stelanje traje cca 5 min.

ako do subote ne nades stelverk drugi javi mi se na pm imam ih ja par u servisu ,nac ce se koji ispravan.

Edited by Mexx

Share this post


Link to post
Share on other sites
0