0
Guest vr6girl

Miting Zagreb

Recommended Posts

Guest Skeeco

neam ja fiks ideja, a tako si i ti meni moga pisati pm ako si imala problema a ne cijeli klub dić na noge da bi se meni neki ljudi jo?? na kraju i prijetili...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

ja vidim da ovaj "meeting" nebu ba?? neki meeting bio.sorry,bez ljutnje,al meni nebu niko reko ??ta i kak da ne??to napravim.ili s dogovorom ili nikak.

ja sam reko da neću doć.a meeting je normala sa presidentom,a ne bez.no nije bitno ??to ja mislim o tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, da budem iskren, razmi??ljao sam doći, da upoznam ekipu, ali me ovo sve odvratilo od nauma...Ne znam ??to je tko kome napravio, za??to i kako, ali mislim da se ne isplati doći i slu??ati prepucavanja drugih....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Skeeco
E, da budem iskren, razmi??ljao sam doći, da upoznam ekipu, ali me ovo sve odvratilo od nauma...Ne znam ??to je tko kome napravio, za??to i kako, ali mislim da se ne isplati doći i slu??ati prepucavanja drugih....

Sad ću ti ja reć najbolji dio... nitko ti neće ni??ta reći u??ivo tj. u facu nego su svi jako iza monitora i pred tipkovnicom... tako da nema?? beda ako dođe?? tamo ;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Skeeco

ja se samo nadam da ću ja ipak doć jer trenutno imam ne??to drugo u planu :) pa da opet ja zakuham sve :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Budem razmislio...O dolasku...Ka??ete Grand u Male??nici..ili billa, samo koja i u kolko sati..Sav sam se izgubio u ovim prepucavanjima...

Share this post


Link to post
Share on other sites
<_ ko u djecjem vrticu....>

Stari moj ja ne vjerujem da se ovo dogadje. Bash ko mala dječica. He he he.

 

Ako i bude mitinga te??ko ćemo se probiti do njega ako se nastavi ovaj "summit" i prometni kaos u gradu. Samo me je BOG spasio da jučer ne krenem za grad jel bi ispizdio. Ajde VR curo smiri se i ak nebu samita najdemo se. A ti Jady kao ??to sam rekao da tebi nemo??e nitko ni??ta naredit, onda ??ta uopće slu??a?? i tu ispoljava?? svoju negativnu energiju.

 

Ljudi EVRIBODI STEJ KOOL

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

ovo prepucavanje je prevrsilo SVAKU MJERU. ovo nije mjesto za takve stvari......dosta sa tim..... :angry::angry::angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest vr6girl

Ajde ljudi chill out svi. B)

Miting je sutra u caffe baru Grand u 20h. ;)

 

Pozvani su svi! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

devil: u koliko sati se nadjemo sutra kod bille? da ja krenem negdje oko pola 8 pa ti se javim sa naplatnih u luckom? :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

ekipa, necu moc doc, iskrsnulo mi je nesto

 

bit ce jos prilika ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Skeeco

Jel ti kakva "kuma" iskrsnula ili..?? :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Skeeco

da, znam :) sjebane su te kume :) jel i tvoja ple??e salsu?? :):lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

inace, vi koji dolazite iz KA, ne bih vam preporucio da dolazite ovim putem rotor-savska-ljubljanska (ni ostalima ne preporucujem ic slavonskom/ljubljanskom) jer bude kaos kad ide ova predsjednicka banda :D

 

vama iz ka je zgodnije odmah poslije naplatnih zajahat gore za maribor, ljubljanu, i onda se skinut na zapadni ulaz u grad pa samo dopicit ljubljanskom avenijom

 

ne znam tocno kud idu ove kolone predsjednika, tj. koja su im polazista i destinacije, mozda bi bilo zgodno informirat se

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

a nemam pojma, znam samo da je jos danas aktualno, a do kad - neznam

 

uglavnom, svako malo prolazim tuda i umirem od smijaha kad iz kolone od 300m njih 70 zajasi na sirenu kao da ce to ista pomaknut :D neki cak ostave auto onako u traci, ugase svjetla (to je bas bilo neku vecer), zakljuca auto i ode faca :D:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj sad ti meni VR Curo objasni di je taj Grand u Spanskom. Kad skrenem kod onog OPEL-a u ? pansko, kam onda?

Share this post


Link to post
Share on other sites
0