0
Speedy-RI

Angel Eyes

Recommended Posts

Dakle zanimalo bi me koje bi najbolje anđeoske okice bilo kupiti za G3 znaci od kojeg proizvodaca i koliko dođu i di ih ima za kupiti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dali valjaju sta oni od FK angel eyesi jer sam si ja mislio uzeti njihove a i imaju dobre cijene ali cuo sam da nisu bas nesto pa da cujem dojmove

Ja sam si mislio uzeti ovakve:

fkns50558ad.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

kupi od FK i veseli se kad ti nakon preve ki??e plivaju ribice u faru :) i ??arulje od angeleyesa riknu.tolko o FKu.potra??i ko prodaje marku INPRO. skuplja je al i puno kvalitetnija od FK

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK onda odustajem od FK a zna?? li mo??da dali jo?? netko prodaje iste ovakve plave od nekog drugog proizvođača

Share this post


Link to post
Share on other sites

hella celis,najbolje tuning lampe za g3 na trzistu,angel eyes-i svijetle bijelo do yaya,pogledaj u image gallery-ju crvenu trojku ka-404 cn ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ti ja puno bolju ideju! Kupis lijepo od FK, uzmes prozirni silikon i prije nego stavis farove na auto, prodes sve okolo sa silikon! Puno jeftinija i provjerena varijanta! ;):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra ideja mogao bih i to jer su mi stvarno lijepi ovi plavi angle eyesi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretjerujete s tim napisima o Fk ja ih imam vise od godinu dana .Istina da je samo jedna od 12 zarulja koliko se nalazi u farovima pregorela,a o vodi nema govora, odakle vam ta info samo neznam?Te sto ti hoces da kupis su angel eyes BLUE.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Skeeco

Kao prvo to plavo sjenilo je ru??noooo.. do boli....

A drugo, krugovi od fk i nisu ba?? estetski ne??to... In pro ima puno ljep??e... (Hellu mislim da je ovdje bezveze uopće spominjate kad se zna ;) )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Pretjerujete s tim napisima o Fk ja ih imam vise od godinu dana .Istina da je samo jedna od 12 zarulja koliko se nalazi u farovima pregorela,a o vodi nema govora, odakle vam ta info samo neznam?Te sto ti hoces da kupis su angel eyes BLUE.

eh onda si jedan od rijetkih kojima valja.odi potra??ite po netu mi??ljenje o FK

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

raspitaj se vise o cijenama i ponudi u a3m i ap studiu, a ako si clan kluba, mozes ostvariti i dodatne popuste

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se blue angeli ne dopadaju,samo krom.Pa sto se tice fk znam ih jos nekoliko koji nemaju problem s nicim.Opet kazem neznam stvar ukusa..Gledao sam i te in pro ali mi se njihovi modeli ne svidjaju nekako..Sve neke kopije xenona,lece bezvezne koje nocu bas nisu nesto..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Skeeco

pa kad se govori o angel eyesima, onda se i gleda no??ni efekt koji je kod fk u banani :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Meni se blue angeli ne dopadaju,samo krom.Pa sto se tice fk znam ih jos nekoliko koji nemaju problem s nicim.Opet kazem neznam stvar ukusa..Gledao sam i te in pro ali mi se njihovi modeli ne svidjaju nekako..Sve neke kopije xenona,lece bezvezne koje nocu bas nisu nesto..

pa ajd ti meni reci onda kakvo ti je osvijetljenje po noći,ili ti je samo radi izgleda auteka.sorry,odite stvarno po netu tra??it mi??ljenje o FK pa čete vidjet ??to ljudi govore.ja imam retrovizore,optički su ok.al u vo??nji trese staklo retrovizora.pa nemojte onda o kvaliteti FKa.isto tak kao ??to sam več pisao voda ulazi u farove,ne pa??u 100% itd itd.

al nek svaki kupi ??to mu se sviđa,naravno :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest TAS-ovac

Samo da pitam dal se negdje moze nac svijetla sa vw znakom unutra da se vidi(nesto slicno ko ona sto imaju onaj plasticni plus unutra) i po mogucnosti da su engel eyes? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

misli?? onaj crni ni??anj??bar meni nije poznato da tak ne??to ima ??to tra??i?? jer su sva svijtla koncipirani u biti za njemačku. pa napravi sam pa vidi kakvo će osvijtljenje ceste bit,

Share this post


Link to post
Share on other sites

svi se zale na FK.. a kakve su im oprugE? ja uzeo,ima par mj.. zasad sve ok.. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam uzeo od FK sa ejnđelima ( to samo FK pakira, svjetla su od DEPO firme) u AP Studiu za svog passata svjetla za BMW E36 i nema vode u njima. :lol::lol: za sada :P:P:P

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja imam retrovizore,optički su ok.al u vo??nji trese staklo retrovizora.pa nemojte onda o kvaliteti FKa.isto tak kao ??to sam več pisao voda ulazi u farove,ne pa??u 100% itd itd.

al nek svaki kupi ??to mu se sviđa,naravno :lol:

na mojima se isto tresu stakla,isto su fk

Share this post


Link to post
Share on other sites
:lol::lol::lol: moj se sav trese! ne samo retrovizor! :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
0