0
josip

Meeting Ivanic Grad

Recommended Posts

huh! bas i nema previse ekipe!!!

nista stat cemo se ja i ti s autima u subotu na korzo i pokupiti neke cure (koliko ih stane- meni 2 jos u bunker) i idemo u ivanic grad!!! hehehe.

NA CEVAPEEEE!!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Memoj odma pecimisticno :( da nema ekipe, pa 400 nas je

 

je dolazim ne cevape :D i da upoznam neke maloljetnice :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
huh! bas i nema previse ekipe!!!

nista stat cemo se ja i ti s autima u subotu na korzo i pokupiti neke cure (koliko ih stane- meni 2 jos u bunker) i idemo u ivanic grad!!! hehehe.

NA CEVAPEEEE!!!! :lol:

ti mozes ali ja :(:P:D:lol: mozemo se zaletit nije bad

Share this post


Link to post
Share on other sites

a i ja sam malo na knap, idem sutra po laptop, pa treba to sredivati!!!

cujemo ze djosef!!!!

moram ti ispricati par korisnih savijeta iz pc car! znam sve cake!!! B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
a i ja sam malo na knap, idem sutra po laptop, pa treba to sredivati!!!

cujemo ze djosef!!!!

moram ti ispricati par korisnih savijeta iz pc car! znam sve cake!!! B)

ok,u nedjelju onda opet na biljar pa cemo razgovarat,ja sam uspio rijesit kapice ventila trajno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
ja sam uspio rijesit kapice ventila trajno :D

:lol::lol::lol:

kak,odma si ih sam skino i dobro je.pa nek ih sad neko proba skinut :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja sam uspio rijesit kapice ventila trajno :D

:lol::lol::lol:

kak,odma si ih sam skino i dobro je.pa nek ih sad neko proba skinut :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

ne, nego imas za kupiti kapice sa glavom za kljuc, uymes kljuc, pa neka ih onda skida!!! ne skidaju ih valjda sa kljucevima!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alo vi fa-ve-ovci, ima da dodete sljedeci vikend, vani je malko zahladilo, pa su se sve maloljetnice povukle u night bar koji nudi i cevape :rolleyes: a Fog nek obavezno dode, da mi pokaze par caka oko hvatanja maloljetnica :lol: <_

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Alo vi fa-ve-ovci, ima da dodete sljedeci vikend, vani je malko zahladilo, pa su se sve maloljetnice povukle u night bar koji nudi i cevape :rolleyes: a Fog nek obavezno dode, da mi pokaze par caka oko hvatanja maloljetnica :lol: <_<

e stari, caka je u mojim cakama da ih uopce ne primjetis dok ih bacam.....sam se prebacim u tzv. INCOGNITO mod i onda ne biram sredstva :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
0