0
vwgolf3

Koji kabal?

Recommended Posts

Ove zvučnike sam montirao u zadnja vrata i lijepo sviraju, ali mislim da bi s nekim drugim kablom bilo bolje...

Ja sam provuko onaj ??to sam dobio uz njih ali mislim da oni mogu i bolje...

 

slika013gd0.jpg

 

Model TS-A6901

Tip Dvosistemski zvučnici

Veličina zvučnika 23,7 x 16,3 cm

Frekvencijski opseg 28 - 26.000 Hz

Osjetljivost (1W/1m) 92 dB

Snaga 40 W RMS

240 W maksimalne snage

 

? ta bi za njih bilo idealno?

 

Imam malo vremena vi??ka pa bi se malo zaje.sa ??icama...

I kako točno znati odrediti + i - ?

Probao sam svakako + na + ali nekad mi se čini da se i kontra dobro čuje...

U čemu je razlika? :glup :wall

 

U gepeku je sub i pojačalo nekih 250 RMS, ti zvučnici iza u vratima, ??ta bi bilo naprijed dobro staviti? Imam neke starije Pioneer u prednjim vratima i u prednjoj tabli orgigi VW. To naprijed sam prepravljo, na jedan kanal sam stavio tablu, na drugi prednja vrata i zadnje svaki na svoj po??to je radio samo 4x izlaz.

Mislim da bi bilo dobro naprijed stavit neke 2sistemske sa skretnicama, u vrata bas i u tablu visokotonce... Tad bi imo tih samo 4 izlaza a ne 6...

Netra??im ne??to previ??e, samo lijep i čist zvuk! :huh:

 

Zadnju tablu namjerno nespominjem jer ona otpada po??to ju moram često vaditi zbog prijevoza nekih roba za opće dobro... :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ove zvučnike sam montirao u zadnja vrata i lijepo sviraju, ali mislim da bi s nekim drugim kablom bilo bolje...

Ja sam provuko onaj ??to sam dobio uz njih ali mislim da oni mogu i bolje...

 

slika013gd0.jpg

 

Model TS-A6901

Tip Dvosistemski zvučnici

Veličina zvučnika 23,7 x 16,3 cm

Frekvencijski opseg 28 - 26.000 Hz

Osjetljivost (1W/1m) 92 dB

Snaga 40 W RMS

240 W maksimalne snage

 

? ta bi za njih bilo idealno?

 

Imam malo vremena vi??ka pa bi se malo zaje.sa ??icama...

I kako točno znati odrediti + i - ?

Probao sam svakako + na + ali nekad mi se čini da se i kontra dobro čuje...

U čemu je razlika? :glup :wall

 

U gepeku je sub i pojačalo nekih 250 RMS, ti zvučnici iza u vratima, ??ta bi bilo naprijed dobro staviti? Imam neke starije Pioneer u prednjim vratima i u prednjoj tabli orgigi VW. To naprijed sam prepravljo, na jedan kanal sam stavio tablu, na drugi prednja vrata i zadnje svaki na svoj po??to je radio samo 4x izlaz.

Mislim da bi bilo dobro naprijed stavit neke 2sistemske sa skretnicama, u vrata bas i u tablu visokotonce... Tad bi imo tih samo 4 izlaza a ne 6...

Netra??im ne??to previ??e, samo lijep i čist zvuk! :huh:

 

Zadnju tablu namjerno nespominjem jer ona otpada po??to ju moram često vaditi zbog prijevoza nekih roba za opće dobro... :rotfl

 

uzmi bateriju ov 1.5V i spoji na zvucnik prema sljedecem postupku:

pri spajanju zica na kleme zvucnika, ako se membrana pocne kretati prema van, pogodio si polove ako se povuce unutra, zamijeni polove,...jednostavno

 

a sto se tice izbora, pioneer ima dobre sistemce koji idu u golfa naprijed, neznam sada oznaku....

Share this post


Link to post
Share on other sites
0