0
zgumbas

Passat 2007 paljenje

Recommended Posts

Pozdrav!

Problem je sljedeci. Ponekad tesko upalim auto. Nije uvijek. Ponekad mi se to desava ujutro kad je auto hladan, ali mi se jednom desilo kad sam prosao cca. 50 km po autocesti, normalno sam ga ugasio i za 5 minuta sam ga htio upaliti i nisam mogao. I nekoliko puta takodjer dok je bio topli. Trebam ključ držati cca 10-15 sekundi i onda jedva upali. Nekad mi se upali lampica za ulje zbog predugog držanja ključa. Ali kad upali odmah ga ugasim i opet pukušam upaliti i ide bez problema.

Kupio sam i novi akumulator (ovaj je bio star 5 godina, pa sam mislio da je u njemu problem) Varta Blue dynamic 74Ah, 680A i opet isto.

Vec postajem lud.

Edited by zgumbas

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ne otvaram novi topic,malo sam trazio ali nista konkretno,ovdje je priblizni problem...

 

 

dakle ajmo, passat 2001. 1.9tdi 130ks 4motion

 

nakon duzeg stajanja djubre nece palit,tj. upali ali odmah rikne,poslije toga ide verglanje 15ak sek. i onda pocne stucat i upali,al' to pocinje bit iritantno i neznam jel mogu biti kakve posljedice? poslije tog mucenja,pali normalno ako stoji ugasen u kratkom periodu od 2-3 sata.

 

na sta sumnjat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto s gorivom, ili pumpa nemoze potjerat, ili povuce zrak negdje ma filteru goriva ili negdje drugdje

Share this post


Link to post
Share on other sites

turbina se tak cuje od dana kad je dosao, i nema katalizatora pa baca drukcije zvuk na auspuh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zrak, ko dok filter goriva promijenis a zraka ima... Mora da je nes oko toga

Share this post


Link to post
Share on other sites

neznam,vidit cemo,to sam ga jucer izverglao i otpeljao majstoru pa neka se zabavlja s njim. tjedan dana je stajao u ulici da ga ne ubijam verglanjem i napokon se majstor jucer javio.

 

bas je takav osjecaj koda se nakon par sati gorivo vrati i nemre zapalit dok ga ne nadruka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0