0
pad nap0na

Zafrkava daljinsko

Recommended Posts

Pozdrav svima,

 

Evo već 2 mjeseca muku mučim sa kineskim zaključavanjem.

 

Marka je King Cobra Keyless entry system K 119

 

Uglavnom, odjednom mi je prestao zaključavati auto kad stisnem "zaključaj" na ključu ...

 

I tako, ja se pomirim da je Kina umrla, onda par dana kasnije zaključavanje proradi ...

 

Otključavanje radi normalno, dakle, aparat u autu uvijek dade signal "škljoc" kad ja na ključu stisnem "otključaj", dok se taj "školjc" ne čuje kad stisnem "zaključaj", osim ponekad kad i mene iznenadi da hoće zaključat auto.

 

Što se tiče centralnog zaključavanja na ključ tu radi sve normalno.

 

Ja sam mijenjao baterije u ključu, ali problem ostaje isti.

 

Sad, neznam jel problem do tog aparata ili možda žice negdje gube spoj ?

 

Znam da ćete me popljuvat zbog kine, al eto, ja sam samo jedan student koji se hoće kurčit sa daljinskim :D

 

Hvala na odgovorima !

 

Ako netko iz Rijeke zna možda nešto o tome možemo se nać pa da malo proprčkamo, platim koju pivu i čevape kod Fadile na Zametu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je isti problem i kod mene bio, ali sa drugim kljucem je sve normalno radilo... zasto i kako - nemam pojma... :rolleyes:

 

probaj sa drugim kljucem, pretpostavljam da si dobio dva kljuca sa daljinskim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi su ono vise manje kineski-samo ovisi koliko srece imas- moj kinez radi vec vise od god. i jos ima domet cca 40-50m :D

Buduci da ti centrala od zakl. ne reagira-problem ti moze bit u daljincu- da je ili tipkica u banani (dio na mini pločici-rastavi pa baci oko je ti sve djeluje ok) ili sama centrala-odnosno taj mini relej u njoj ili sto vec. Probaj s drugim-ako si dobio 2 pa ces vidit sto i kako se dogada

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo da se ja javim... na samoj tiskanoj pločici imaš dva izvoda od baterije koji ajmo rec se razdvoje s vremenom i ne hvata zaključavanje na ključu (imao sam isti problem) samo ih nadeš (oni su zapravo kao neki limići od minusa) .... spoji ih nazad kako treba i sve ce bit po starom .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva moja akcija i jest bila zamjena ključa, no opet se pojavio isti problem.

 

Sad sam opet zamijenio ključ i za sad radi, stvarno nemam pojma ni kako ni zašto.

 

Što se tiče limića, evo slike pa da vidite jel mislimo na istu stvar.

 

photo2122013195938.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
0