0
corry

P: Razni dijelovi-ciscenje garaze

Recommended Posts

Evo popisa nekih dijelova koji su meni trenutno visak-stavio bi slike ali iskreno nezz kako tocno tako da ako kome sto treba neka se javi na pm ili 091/724-73 46

Bit ce uskoro jos, cijene su tu ali sve je podlozno dogovorima, pregovorima, zamjenama (pogotovo ako je rijec o dijelovima za corrada) itd itd

 

Podesivi regulator tlaka goriva-nov i nekoristen -podesivo od 0-10bar------400kn

Far za Corrada u odlicnom stanju-lijevi/vozaceva strana ------------400kn

Sjenila za farove od corrada u dobrom stanju, i ostali djelovi farova od corrada-----xx---otislo, ostale jos neke sitne stvarcice tipa kopce, brtve i sl.

Motorici za farove od corrada-ispravni--------100kn komad

Usisna grana kompletna od 2.0 16v 9a, s klapnom gasa, usisnim crijevom i drzacem dizni-------xxx

Ukrasni Y nastavak za auspuh od masivnog inoxa fi=2x cca 80-90mm-------100kn

Drzac kablova paljenja od ABF-a-plastika------50kn ili gratis :D

MAC audio MP TUBE subwoofer u valjku-zvucnik ima malo ostecenje na vanjskoj gumi ali nista sto se nebi dalo skrpat, uglavnom uredno svira-----100kn ili gratis

ispravan ECU od g60 broj: 0 261 200 280 digifant 1, 037 906 022 B-------OTIŠLO

Dizne zelene od g60 ispravne i ociscene, broj: 280150905-------200kn

Fuel rail skupa s diznama-sve ispravno i ocisceno od mislim polo 1.6 ili 1.4 nisam siguran vise, broj s dizni je: 0280 155 731-----200kn

Anlaser jedan ispravan i jedan za dijelove od benzinca-corrado, golf 2 i sl. ----200kn

Alternator s 2.0 8v golf 3-pase na jos neke-ispravan pregledan i lezajevi promjenjeni---200kn

Alternator s opel calibre 2.0-ispravan - 200kn

Edited by corry

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostala samo 2 lijeva fara za corrada i ponesto kopcica i sl.

 

Idemo-akcija -10% na sve-zalihe ogranicene :grrr

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od farova ostala samo 2 lijeva fara za corrada i ponesto kopcica i sl.

 

Idemo-akcija -10% na sve-zalihe ogranicene :grrr

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ponedjeljak besplatna dostava za Gospić,

Utorak free dostava na ruke u Zagreb

:vozi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bump-sve cijene su podlozne dogovoru

 

ECU od 2.0 16v 9a takoder u ponudi

Edited by corry

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idemo dalje, sto uskoro ne ode u necije ruke, ide u smece jer mi je prostora sve manje i manje..i manje.... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Br.mob za kontakt je 098/397-262 buduci da imam tehnickih problema s 91 brojem ili tu na PM

 

Far za corrada-otisao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo popisa nekih dijelova koji su meni trenutno visak-stavio bi slike ali iskreno nezz kako tocno tako da ako kome sto treba neka se javi na pm il 098/397262

Cijene su tu ali sve je podlozno dogovorima, pregovorima, zamjenama (pogotovo ako je rijec o dijelovima za corrada) itd itd

 

Podesivi regulator tlaka goriva-nov i nekoristen -podesivo od 0-10bar------400kn

Far za Corrada u odlicnom stanju-lijevi/vozaceva strana ------------OTISLO

Sjenila za farove od corrada u dobrom stanju, i ostali djelovi farova od corrada-----xx---otislo, ostale jos neke sitne stvarcice tipa kopce, brtve i sl.

Motorici za farove od corrada-ispravni--------100kn komad

Usisna grana kompletna od 2.0 16v 9a, s klapnom gasa, usisnim crijevom i drzacem dizni-------xxx

Ukrasni Y nastavak za auspuh od masivnog inoxa fi=2x cca 80-90mm-------100kn

Drzac kablova paljenja od ABF-a-plastika------50kn ili dratis

MAC audio MP TUBE subwoofer u valjku-zvucnik ima malo ostecenje na vanjskoj gumi ali nista sto se nebi dalo skrpat, uglavnom uredno svira-----OTISLO

ispravan ECU od g60 broj: 0 261 200 280 digifant 1, 037 906 022 B-------OTIŠLO

ECU od 20.16V 9a

Dizne zelene od g60 ispravne i ociscene, broj: 280150905-------200kn

Fuel rail skupa s diznama-sve ispravno i ocisceno od mislim polo 1.6 ili 1.4 nisam siguran vise, broj s dizni je: 0280 155 731-----200kn

Anlaser jedan ispravan i jedan za dijelove od benzinca-corrado, golf 2 i sl. ----200kn

Alternator s 2.0 8v golf 3-pase na jos neke-ispravan pregledan i lezajevi promjenjeni---200kn

Alternator s opel calibre 2.0-ispravan - 200kn

Izmjenjeni i dopunjeni podaci

Sve kao i uvijek podlozno dogovoru ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve metalno ukljucujuci alternatore, anlasere itd. sto je ostalo samo danas po promotivnim cijenama 50-100 kn, sutra ide u staro zeljezo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

alternatori i anlaseri otisli, ostalo i dalje u ponudi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
0