0
Speedy-RI

Plave pozicije

Recommended Posts

Ovako danas sam bio u Pol Tunningu u rijeci i kupio par plavih pozicija, jedna dodje 10 kn znaci par je 20 kn:

 

I sta vim ja te pozicije na golfinu i gledam ja kada ono lagano baca na plavo-zelenu boju uopce ne pase.

Zanima me di ima za kupiti plavih pozicija da bas svijetle plavo ili je bolje stavljati obicne ledice pa na prekidac?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ocito si kupio one zaruljice koje imaju prefarbano staklo pa ti je boja izgorila..u a3m-u u zg imas plave ledice koje original pasu u grlo i nemas nikakvih preinaka da ih ugradis..par ti kosta cca.50 kn....ak ti netko moze to dofurat iz Zg bit ces zadovoljan 100% B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da bas takve sam kupio, i bas su sranjske.

Takve sam i ja kupio sto original pasu u grlo samo pofarbane.

Znaci te su neke na bazi ledice?

A da li je to zakonski kaznjivo ako se imaju plave pozicije? :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

plave su kaznjive,ali zato mozes kupit skroz bijele.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

A onda dobro onda cu su staviti nesto kao sto fog misli nabaviti, i staviti cu si plave diode ili plave pozicije na prekidac ;)B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A onda dobro onda cu su staviti nesto kao sto fog misli nabaviti, i staviti cu si plave diode ili plave pozicije na prekidac ;)B)

 

e.. kak misliš,, poziciju napravit na prekidač?... misliš ju gasnit kada naiđe policija ili ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ih kupio ovdje u bj za nekih mislim 20-25kn,tu negdje,bas ledice i radile bez problema negdje godinu dana i onda sam ih skinuo zbog tehnickog i vise nisam ni stavljao,nekak me proslo to

Share this post


Link to post
Share on other sites
0