0
hrle

P:Golf III 2.0 8v

Recommended Posts

Golf III GTI 2.0 8v

 

Kilometraža: 243xxx km

Godište: 1996.

Registracija: 30.11.2016

Auto je uvoz DE, prva registracija u HR je 30.11.2006

Ja sam vlasnik od 2008.

 

Oprema: daljinsko centralno sa naknadno ugrađenim alarmom, el. podizači, el. šiber, el. i grijani retrovizori, maglenke, radio MP3 CD sa USB i AUX…

 

NEMA KLIMU!

 

Aktualne slike možete vidjeti ovdje:

https://onedrive.live.com/redir?resid=9500B2DFD0EE54B6!1074&authkey=!AE3ppPL-UKUTszM&ithint=folder%2cjpg

 

Auto je lakiran prije dvije godine, limarijski je zdrav i nije bilo problema sa hrđom osim prednjih blatobrana koji su promijenjeni, pod ima koju piknjicu, ali ništa strašno. Auto je bio garažiran do prije tri mjeseca, uvijek se pere samo na self-service praoni i nije pogreban, osim prednjeg lipa što se vidi na slikama i ima možda koja crtica ili dvije po boku od vrata.

 

Uz auto još ide:

- set zimskih kotača, 15-ice od Audia A3 sa Nokian zimskim gumama koje imaju još dosta profila, ali je DOT 2008 tako da su za mijenjat

- Original dvokomorne lampe u savršenom stanju osim što jedna ima sitnu rupicu u staklu od kamenčića J

- Continental CONTITECH zupčasti remen

- SKF napinjač zupčastog

- SKF Aquamax pumpa vode (komplet sa kućištem, nije polovica)

- dva para gumica za prednje čeljusti

 

Auto je uredan, održavan i u dobrom stanju, no neke stvari treba srediti. Volan bi trebalo pretapecirat, krovni tapecirung se počeo odljepljivat, stražnji diskovi i pločice su mrtvi (iako uredno prolazi tehnički), treba mijenjat kuglu i napravit špur, treba mijenjat zupčasti (mijenjan 2009.), gumice prednjih čeljusti.

 

Tko je zainteresiran za auto, neka se javi, dobije još excelicu sa svim obavljenim servisima i promijenjenim dijelovima od kada sam ja vlasnik.

 

Cijena je 16000 kn FIKSNO!!! Samo keš i ne zanimaju me nikakve zamjene

 

091 6090 728 ili PM

Edited by hrle

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
0