1 1
Gustavo

Sjedala za Golf 2

Recommended Posts

Ko da ti jedini sanja??... :ne2 ... a to od G4 mi ne igra nikako :ne ni to za duju

Sad i ti prekoreda... aaaalllllooooooo... :bilder pik je dobro pro??o,sljedeći :palica

 

:lol2:fakjea:palci

Totalno ste ludi.. mo??e lock prodano...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Totalno ste ludi.. mo??e lock prodano...

 

 

kakav lock... ti si prodao,ali jel Gustavo sebi na??ao? ovo je njegov topic... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
kakav lock... ti si prodao,ali jel Gustavo sebi na??ao? ovo je njegov topic... :lol:

:lol::lol: Fakat...

Share this post


Link to post
Share on other sites
koja je cijena?

Napisao sam ti već bio preko pm-a!Dvije glave! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Napisao sam ti već bio preko pm-a!Dvije glave! :)

 

200 kuna,nisam dobio pm od tebe,daj mobitel sad kad mi sjedne neka lova i budem išao prema zg pa te nazovem,znači ta sjedala se mogu podizati s strane?

Share this post


Link to post
Share on other sites
200 kuna,nisam dobio pm od tebe,daj mobitel sad kad mi sjedne neka lova i budem i??ao prema zg pa te nazovem,znači ta sjedala se mogu podizati s strane?

Da sicevi su preklopni i crno sive boje!Ak se odluči?? uzeti siceve od mene javi mi par dana prije jer su mi na vikendici tak da ih znam dopremiti u Zg!Evo ti broj pa se javi 098/9035-978!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Da sicevi su preklopni i crno sive boje!Ak se odlučiš uzeti siceve od mene javi mi par dana prije jer su mi na vikendici tak da ih znam dopremiti u Zg!Evo ti broj pa se javi 098/9035-978!

 

gdje ti je vikendica možda mi je bliže ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gornji Dragonožec!

 

nije mi bliže,zvat ću te za koji dan,možda u petak idem za V. Goricu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Vi trgujete,a meni se sjedala njišu dok vozim :(

Sory ja sam zahebo.. probat ću ti ja naći siceve budem zvao na par mjesta pa ti se javim :palacg( naravno ako ne rješite pošalji mi Pm-ako si riješio siceve.....

Edited by vekyman1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sory ja sam zahebo.. probat ću ti ja naći siceve budem zvao na par mjesta pa ti se javim :palacg( naravno ako ne rješite pošalji mi Pm-ako si riješio siceve.....

 

Sad sam u nekoj frci s lovom,treba mi svaka kuna jer imam 4-5 kredita,javim kad se odlučim.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lipsha

Evo i meni trebaju sjedala za golf 2.. prioritet su mi prednja i to onak siva od 91. godista.

a ako neko ima komplet sve nek se isto javi... moze cak i kompletna unutrasnjost ako uz nju idu neki neloši sicevi..

primam ponude svih verzija i oblika... da malo vidim pa cu se odlucit...

sinoc sjednem u auto u sic mi pukne... sad se vozim nez da se naslanjam.. haha

Share this post


Link to post
Share on other sites
Evo i meni trebaju sjedala za golf 2.. prioritet su mi prednja i to onak siva od 91. godista.

a ako neko ima komplet sve nek se isto javi... moze cak i kompletna unutrasnjost ako uz nju idu neki neloši sicevi..

primam ponude svih verzija i oblika... da malo vidim pa cu se odlucit...

sinoc sjednem u auto u sic mi pukne... sad se vozim nez da se naslanjam.. haha

 

imam ih ja 400 kn prednja...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lipsha
imam ih ja 400 kn prednja...

kaj bas siva, ili? odakle si ti?

Share this post


Link to post
Share on other sites
kaj bas siva, ili? odakle si ti?

 

 

da bas siva, neostecena gorski kotar, ali jos mi nisu na prodaju cekam da meni dodu sportski...

 

 

 

cim budu u prodaji javim ti, ako nis ne nades u meduvremenu...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lipsha
da bas siva, neostecena gorski kotar, ali jos mi nisu na prodaju cekam da meni dodu sportski...

 

 

 

cim budu u prodaji javim ti, ako nis ne nades u meduvremenu...

aha.. dobro, nije meni bed pricekat... ajd pliz ako mozes uslikaj koju fotku pa stavi tu... tek tolko da vidim...

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1