0
GTi_G60

razlike izmedu 1Z i AFN-a

Recommended Posts

zanima me koje su razlike izmedu ta 2 motora. izvana ih znam sve, ali me zanima jesu li isti blok, klipovi, klipnjace, radilica, i glava motora.

 

hvala :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ti nitko nece odgovoriti jer ima par topica na forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
zanima me koje su razlike izmedu ta 2 motora. izvana ih znam sve, ali me zanima jesu li isti blok, klipovi, klipnjace, radilica, i glava motora.

 

hvala :palacg

 

 

Jesu,slagao sam jednom covjeku klip i klipnjacu sa 1Z na AFN.Usporedio sam sve ostalo,i sve je isto :palacg

Blok od 1Z nema rupe za nosace za monzatu na uzduzno postavljanje,audi..

Edited by IVAN_VXR

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma cisto me zanima blok. nemogu se sitit, otvara sam i jednog i drugog, ali nisam u isto vrime. znam da AFN tvornicki dolazi sa crnim pojacanim (sputter) letecim lezajima, pa neznam ima li razlike i u klipnjacama i radilici. glava i dihtung koliko se sjecam idu isti.

 

Peki, nemoj se ljutit, ali mislim da nije niko konkretno pita za ovo. uglavnom idu pitanja o razlici turba i sl. tribam na brzinu slozit prijatelju auto da vozi, a neda mi se to razvlacit misecima pa mi je lakse pitat ovako nego ici napamet

Share this post


Link to post
Share on other sites
ma cisto me zanima blok. nemogu se sitit, otvara sam i jednog i drugog, ali nisam u isto vrime. znam da AFN tvornicki dolazi sa crnim pojacanim (sputter) letecim lezajima, pa neznam ima li razlike i u klipnjacama i radilici. glava i dihtung koliko se sjecam idu isti.

 

Peki, nemoj se ljutit, ali mislim da nije niko konkretno pita za ovo. uglavnom idu pitanja o razlici turba i sl. tribam na brzinu slozit prijatelju auto da vozi, a neda mi se to razvlacit misecima pa mi je lakse pitat ovako nego ici napamet

 

 

 

Ima razlike u brtvi glave motora, jel dihtung kako vi kažete.

Isto ima jedna rupica na brtvi, al nije ista debljina za afn i 1z sa jednom rupicom.

Jer kada smo kod mene stavljali, baš je na kataloškom broju pisalo afn oznaka, ali i ne 1z .

 

To bi bilo najbolje pogledati u ekti koji je kataloški broj.

 

Klipovi, klipnjače, radilica, glava motora i blok su isti.

 

To za brtvu glavu bi bilo najbolje pogledati u etki.

Edited by Zrinedin

Share this post


Link to post
Share on other sites
ma cisto me zanima blok. nemogu se sitit, otvara sam i jednog i drugog, ali nisam u isto vrime. znam da AFN tvornicki dolazi sa crnim pojacanim (sputter) letecim lezajima, pa neznam ima li razlike i u klipnjacama i radilici. glava i dihtung koliko se sjecam idu isti.

 

Peki, nemoj se ljutit, ali mislim da nije niko konkretno pita za ovo. uglavnom idu pitanja o razlici turba i sl. tribam na brzinu slozit prijatelju auto da vozi, a neda mi se to razvlacit misecima pa mi je lakse pitat ovako nego ici napamet

Nema frke, samo rokajte, pa cu spojit sve topice na jedno mjesto kad ulovim vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

klipovi nisu isti. lageri nisu isti. blok od 1Z nema rupe za uzduzno postavljanje? Pa vi ste zadnji koje bi pitao za nasvjet. Znači prvi 1.9TDI (koji, bio u audiju za 2 generacije, tip motora 1Z) nije uzduzno unutra? I kasnije AFN, koji NEMA isti blok isto?

 

ne stoji svet na duji i prečnome motoru.

 

i šta vam pomaže etka, kad nema više razlike za 20 godina star motor, nego ima iste klipnjače ko svi drugi motori. Zašto mislite, da se ne može nabavit samo jedan klip u ovlaštenom? Jer su ipak svi isti?

 

lol

Share this post


Link to post
Share on other sites

@GTi_G60

evo ti po etki razlike,kaj ispada da je razlika u boš pumpi,diznama,kompu,turbu.

nigdje se ne spominju rupe za nosaće.

al eto ja nisam stručnjak.

motorpd.jpg

bloky.jpg

bregasta.jpg

dihtungglave.jpg

bopumpa.jpg

dizne.jpg

turbinal.jpg

radilica.jpg

kompo.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

davide, isusa ti jeli ti problem napist, radilica ista ili ne, klipovi isti ili ne, glava ista ili ne... jeli potrebno toliko pametovanja.

 

i oces reci da na afn-a ne idu sputter leteci lezaji??

 

daniel, hvala ti puno

Share this post


Link to post
Share on other sites

afn ima sputter lagere, 1Z ih nema :)

 

GTi_G60: mislim da sam najmanje 100 puta nabrojio razlike. Na ovome forumu. Samo kad čujem takve gluposti, da 1Z (koji je bio primarno u 80ici, znači AUDI uzdužno) da nema rupa za nosače (btw, inače ih nema motor iz šarana, nebitno sada od oznake) i da imaš 3 sorti dizni (ne mlazinice) 5 pumpi, 3 sorte klipova, 2 radilici, 7 ili 8mm ventilove, itd itd u struji...da mi netko koji nema blage veze priča onda...I da postoje najmanje 2 AFN motora, koja nista kompatibilna nitko nije čuo. Ipak svi ostali na nivoju duje dizel.

 

pa u etki sve stojiii, kako si glup slovenac!

 

glup ti je stari kojem došlo ispred par desetak godina.

 

puno djelova ima sada samo jedno katalošku, inače bi im puko lager djelova. Redukcija djelova za iste pare a za manje troškove. A to ne kapira nitko Marko, zato i takav odgovor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Davide mislim da Marku nije toliko bitno ostalo koliko sami goli motor.

A nisam radil usporedbe po modelima i godištima,i tražil razlike do detalja.

ugrubo je saznal kaj ga zanima.

ako če trebat više podataka kaj mogu nač napisat ču mu.

A ti ko majstor i stručnjak za VAG motore si več mogo objasnit čovjeku kaj ga zanima..

 

Marko pa susjed ti je majtor(Autofrik-Ivo) da odeš na pivu sa njim bude ti sve objasnil,

nije čovjek škrt da objasni.

 

 

EDIT: dečki nema potrebe za vrijeđanjem.

 

kakve veze ima uložak dizne u komplet mlaznici?ako je komplet za taj motor onda je komplet.

ventili 7-8mm,glava je kompletna stavi gore i ušarafi,nije pital jel ventil ovak ili onak.

a čisto sumnjam da bude doma štelal dizne i mjenjal uloške,ili uređival glavu.

Edited by daniels

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobio sam 1Z iz golfa,nisam na njega mogao pričvrstit nosače sa AFN.a da bi ga montirao u Audi A4 ,to bez daljnjeg.

Ovaj 1Z je imao puno bolji blok od AFN.a jer je afn bio presao oko 390 000.

Covjeku je bio pukao jedan klip,onda sam usporedio klip iz jednog i iz drugog i vidio da su isti i prebacio jedan klip sa klipnjačom u AFN(prebacio iz 1Z motora).

Auto vozi vec najmanje 5000 km.

E sad hoces ti meni vjerovat,svejedno mi,ti ili ostali.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Davide mislim da Marku nije toliko bitno ostalo koliko sami goli motor.

A nisam radil usporedbe po modelima i godištima,i tražil razlike do detalja.

ugrubo je saznal kaj ga zanima.

ako če trebat više podataka kaj mogu nač napisat ču mu.

A ti ko majstor i stručnjak za VAG motore si več mogo objasnit čovjeku kaj ga zanima..

 

Marko pa susjed ti je majtor(Autofrik-Ivo) da odeš na pivu sa njim bude ti sve objasnil,

nije čovjek škrt da objasni.

 

 

EDIT: dečki nema potrebe za vrijeđanjem.

 

kakve veze ima uložak dizne u komplet mlaznici?ako je komplet za taj motor onda je komplet.

ventili 7-8mm,glava je kompletna stavi gore i ušarafi,nije pital jel ventil ovak ili onak.

a čisto sumnjam da bude doma štelal dizne i mjenjal uloške,ili uređival glavu.

 

ma sklopija sam i ja dosta tih motora, nego nisam nikad usporediva razlike.

prije koji dan mi je prijatelju pukla nova vida remenice na radilici, i sad me pita da mu za sto manje novaca napravim auto da vozi, a ja imam neku opciju za jeftini 1z, pa da mu iskemijam bar radilicu, da ne cekam ovu sa obrade tjedan-dva dana posto su svi na godisnjim odmoru. auto mi nesmi bit rastavljeno u garazi vise od 2-3 dana, jer nemam vise di sa njima.

Share this post


Link to post
Share on other sites
isto če radit. ubaci unutra i sputter lagere.

 

to mi je bitno :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

klipovi su isti jer meni je puka klip prije 2 mjeseca na afn i promjenjen je i stavljen klip od 90 ks

a za ostalo neznam

Share this post


Link to post
Share on other sites
0