0
funk.doobiest.18

Info: plasticna resetka maglenke Audi A3 2007

Recommended Posts

Pozz kolege,

 

Molim za info vezano uz plastiku iz naslova, treba mi desna. Kataloski broj 8P4807682B. Zubak i ostali auto dijelovi za oem dio traze iznad 430 kn nadalje, u Lagerosu su mi nasli neke za cca 100injak kn. Ima tko iskustva ili preporuku sa zamjenskim, najbitnije mi je samo da pase, briga me ako je drukcija nijansa crne ili slicno :) ne svrbi me bas dat 4 glave za 15 deka plastike.

 

Isprika ako sam stavio pitanje na krivi dio foruma, trazio dam gdje i ovdje mi se cinilo najprikladnije.

 

Hvala

Edited by funk.doobiest.18

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi ti prvo preporučio da pročitaš pravila foruma i da ga prije malo prolistaš. Zasigurno ovo mjesto nije za pitaj/odgovori :) Sretno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/forum/20-volkswagen-styling/

 

Svrha ovog podforuma je predstavljanje svog auta i projekta. Ne kako negdje nešto kupiti. Ne govorim zlonamjerno samo ima vas hrpa koji dođete pitate i više se nikada ne vraća te na forum.. Ili ni ne pokušate pročitati pravila pa pišete svugdje gluposti. Mi ostali smo glupi što smo čitali pravila.

Edited by MarkoTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

A bogami svaki dan neki padobranci ulijecu i pisu gdje se sjete....pa de malo pravila procitajte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, isprika svima od padobranca, ako cemo koristiti vec osnovnoskolske analogije, drkarao sam po tapatalku 10 min pokusavajuci naci najprikladnije mjesto za postaviti pitanje, slobodno brisite. Lp

Edited by funk.doobiest.18

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, isprika svima od padobranca, ako cemo koristiti vec osnovnoskolske analogije, drkarao sam po tapatalku 10 min pokusavajuci naci najprikladnije mjesto za postaviti pitanje, slobodno brisite. Lp

 

sto te nimalo ne opravdava da nisi prvo procitao pravila foruma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok. Ima jos nekakav podforum gdje se mogu dodatno pokajati?

Kolega nemas se sta kajat niti tako pisat ovuda. Procitaj pravila i sve ces znat. Kad netko nesto trazi treba 10dana da nade upravo zbog ovog sto si ti napravio i sto se svaki dan otvori milion glupih nepotrebih tema i pitanja koja vec postoje,samo sto su svi lini za trazit iti slicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0