1 1
daniels

Passat b5 brave

Recommended Posts

Pozdrav.

Uzel paju 110ks za na posao s posla.

Auto vise nego ok.

Ali par pizdarijica.

1.

Bunker gurnem kljuc otkljuca/zakljuca kabinu ali ne i bunker. 

Nemogu ga zakljucat ni kljucem, motoric se ne cuje.

Kak mi bunker ni netreba izstekal sam polugu da se nemre otvori ako bude trebalo otvorit jbg sic rusajni zavuci se.

Di je problem točno oko tog. Kisa pada i nema sad to di rastavljat.

2.

Kljuc u bravu i otkljuca zakljuca spusti digne prozorem kljuc obican nema daljinac. Kako provjeriti jeste li u originalu imali ili kupiti aftermarket modul sa daljinskim?

Da se dijagnostikom ne može spojiti na centralno.

3.Centralno nekad zafrkava ne otkljuca ili ne zakljuca sva vrata.

Motorici u vratima se čuju osim ovog u gepeku.

Ali neće svaki put ili zakljucat ili otkljucat sva vrata.

Brave su u banani ili?

4. Servo pumpa je mijenjana sad doslovno prije nego sam ga uzeo jel procurila, ali zna u nekom polozaju cut se kao da ima zraka, sve suho. Ljepo se mota laganom nista ne zapinje.

Jel ostalo zraka ili i ta kaj su stavili nije dobra.

eto to su mu problemi pa ako ko zna kud da krenem u rjesavanju.

Nije da me to sve pretjerano dira jel i onako je to za naposao auto koji i tak mjesecno nece proc 200km.Ali ajd da se napravi..

Hvala.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, daniels said:

2.

Kljuc u bravu i otkljuca zakljuca spusti digne prozorem kljuc obican nema daljinac. Kako provjeriti jeste li u originalu imali ili kupiti aftermarket modul sa daljinskim?

Da se dijagnostikom ne može spojiti na centralno.

Nisam baš previše na tu temu, ali nadam se da mogu barem malo pomoć.

Koliko sam upućen na svaki centralni se može spojit, ili preko 46-central convenience ili preko 35-central locking.

Ako imaš central convenience i ako želiš original daljinac moraš provuć antenu od a-stupa do njegovog konektora i modul sredit da prihvaća daljinski (vjerojatno se da reprogramirat ali nisam siguran), a onda još nabavit i daljince koji su na točnoj frekvenciji (ima 433 i 434 mhz, bitno je).

 

11 hours ago, daniels said:

3.Centralno nekad zafrkava ne otkljuca ili ne zakljuca sva vrata.

Motorici u vratima se čuju osim ovog u gepeku.

Ali neće svaki put ili zakljucat ili otkljucat sva vrata.

Brave su u banani ili?

To su ti ili žice u vratima ili same brave (mikroprekidači ili mehanički kvar neki). Kad kažeš da se čuju motorići u svim vratima onda će vjerojatno bit sama brava.

 

11 hours ago, daniels said:

1.

Bunker gurnem kljuc otkljuca/zakljuca kabinu ali ne i bunker. 

Nemogu ga zakljucat ni kljucem, motoric se ne cuje.

Kak mi bunker ni netreba izstekal sam polugu da se nemre otvori ako bude trebalo otvorit jbg sic rusajni zavuci se.

Di je problem točno oko tog. Kisa pada i nema sad to di rastavljat.

Isto može bit ili žice do bunkera ili sama brava. Prije će bit do žica od bunkera, to je standardna stvar na golfu 4 pa je vjerojatno i ovaj slična situacija.

 

11 hours ago, daniels said:

4. Servo pumpa je mijenjana sad doslovno prije nego sam ga uzeo jel procurila, ali zna u nekom polozaju cut se kao da ima zraka, sve suho. Ljepo se mota laganom nista ne zapinje.

Jel ostalo zraka ili i ta kaj su stavili nije dobra.

Odzracivanje za volan ide da ga par puta vrtis od kraja do kraja i zadrzis par sekundi, tako da vjerojatno nemas zraka u sistemu. Samo provjeri ako je razina dobra.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1