1 1
dzekigold

turbo

Recommended Posts

posto sam narucio komplet turbo kit za g60 ,zanima me dali ima negdje skinuti kakvu shemu ugradnje posto ima pun k..... razni dijelova .serafa crijeva itd. Nije da mi je problem to ugraditi nego hocu da budem siguran da stavljam sve na svoje mjesto.Stvar je u tom sto firma koja mi je prodala taj turbo kit garantira da snaga ide na otprilike 300 ks a nije mi dosla shema ugradnje samo papiri od chip-a g60 turbo.Pa ako je neko mozda negdje naletio na takvo sto bio bih mu jako zahvalan i platim cugu nekad kad se vidimo. :znoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ko će ti dat shemu ak ne proizvođać tog turbo kita? :mellow: Jel to onaj ebay kit za cca 1000eura sve?

 

Trebat će jako puno tlaka za 300ks na g60 glavi...

 

Pogledaj si tu, ima?? cijelu riznicu znanja o g60, na sve moguće naćine, turbo, eaton...

 

http://forums.vwvortex.com/zeroforum?id=36

 

Koristi search sa "g60 turbo"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko ti je proda kit mora ti dat i shemu,pogotovo ako novo kupuje??,ovako če?? se malo izludit oko monta??e ako ne nabavi?? shemu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ko ti je proda kit mora ti dat i shemu,pogotovo ako novo kupuješ,ovako češ se malo izludit oko montaže ako ne nabaviš shemu :)

A nije neko mudro slovo druze ako imalo zna kako turbo sistem radi, ako je dobio sve komponente potrebne za ugradnju nema sta zeznuti. Ja sam ga "iskupio" svaki dio od nekog drugog, malo surfao i slozio ga da radi a nikad prije takvo sto nisam radio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odakle če?? ti izvuči snage od 300 ks na motoru 1.8 samo uz menjavu turbine. Pa iako ti to nekako uspje kako če ti takvu snagu izdr??ati ostale komponente motora: klipovi, ......... sve to treba?? zamjeniti ako hoče?? da če ti motor raditi bar neko vreme na takvoj snagi. Gornji limit snage na serijsko sastavljen motor od G60 ti je od prilike negde oko 240 ks, za sve ??to je vi??e od toga treba?? promjeniti mno??tvo drugih stvari ako ??eli?? da motor radi kako treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to nisam ja izmislio tako proizvodjac tvrdi a kad sve proradi idem na valjke ja cu da vidim sta je to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, ako je to ona kineska turbina, nemoj ju niti stavljati, prepun je net losih recenzija.

fake3mn9.jpg

 

Nije moje vlastito iskustvo, ali procitao sam upozorenja da su se neke raspale prije ugradnje.

Ako su lagali mene, onda i ja lazem tebe.... S obzirom da postoji mogucnost da ti motor bude unisten, preporucam da budes iznimno oprezan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

AU!

 

Jučer Slax i ja bili kod njega. Caddy(lac) je zvjer. Đeki je slo??io turbo svaka čast!

Iam i filmić sam ga tream skinut i sredit.

 

:palacg Svaka čast jo?? jednom!

Share this post


Link to post
Share on other sites
AU!

 

Jučer Slax i ja bili kod njega. Caddy(lac) je zvjer. Đeki je složio turbo svaka čast!

Iam i filmić sam ga tream skinut i sredit.

 

:palacg Svaka čast još jednom!

 

 

 

kad stavljas filmić da pogledamo :):):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzeki :palacg cady je pojava i stvarno auto vrjedan respecta :respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobar projekt... samo jo?? sada treba snimit video kako to ide....hmmm... a trebao bi Caddylak ić fest dobro....

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako ti se sad čini taj motor sa turbom... jel ima odaziv ko i prije ili je kaj bolje.... mislim dobro turbo ti nemo??e filat od nule ko kompressor ali nije ni turbo tak nekak prevelik tako da bi trebao ić dosta dobro...

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad je puno bolje krece kao normalan auto i onda te priljepi za sjedala

ima jos par sitnica i pravim filmić pa ce te ocijeniti :):):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Caddy ti je dobar do bola! :palacg Svaka čast!

 

Interijer je super ispao.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1