0
pikzibner

VW susret Dugo Selo 28.01.2006. Report

Recommended Posts

:) :) :) Bar se u Zapre??iću mo??e sva??ta regat :) :)

 

Ja danas tamo rego svoj đumbus :) Jupiiiii

Mimoisli smo se na obilaznici kad si se vracao iz zapresica, al dok ja skuzim... prodju 2 god, pa nisam blendo :D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Evo vam veliki format pa tko se prepozna nek napi??e koji je po redu. Idemo s lijeva na desno.

 

WARNING: Slika je velika 1.2 MB

 

th_DSmeet13.jpg

Slika kao da se nalazite pred streljačkim vodom. :blink:

 

pozdrav onima koji su me znali prepoznati i onima koji me nisu ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Skeeco

vas dvojica samo prebacujete krivlju jedan na drugoga :) ja bi za sve okrivio recimo.. Veru :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

joc, jos jednom, impresivna ti ekipa, tj. njihova kola. pa sta samo ti tamo vozis tu atmosfersku drlu kojoj cvili klinasti :D:lol: jk

 

nadam se da ce doc decki opet, i to, sto kaze tomo, kad neka 400metarska snita bude na dohvat :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 derWolf: na idućem meetingu smo i mi jel tak? B)

budemo se nasli na sljedecem susretu, nisam dosao jer mi je auto dobio po guzi, pa je na servisu.... BTW, gdje si ti na LFSu?! PB je vec 1:32:98

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej ekipo!!! Bilo je zakon, torta je bila super, Josipe puno ti hvala na pomoći oko rezanja... Svi koje sam imala priliku upoznati su super totalno, konačno se osjećam kao svoj na svome... Večina ljudi pljuje po meni jer vozim golfa, SVI KA??U DA SAM TREBALA KUPITI HONDU, nemam ja ni?? protiv hondi al VW ROCKS!!!! a i mislim da oni nemaju ovakvu ekipu... Hvala svima na toploj dobrodo??lici, ZAKON STE!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites
joc, jos jednom, impresivna ti ekipa, tj. njihova kola. pa sta samo ti tamo vozis tu atmosfersku drlu kojoj cvili klinasti :D:lol: jk

 

nadam se da ce doc decki opet, i to, sto kaze tomo, kad neka 400metarska snita bude na dohvat :D

Skoro svi presli na g60 :D , kao da je benzin besplatan. Moj i onaj ful crni sa borbet bs 8x15 felgama su 16v. I mogu ti rec da se dost dobro drze protiv

ovih turbo-kompresor pizdarija. :D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
nadam se da ce doc decki opet, i to, sto kaze tomo, kad neka 400metarska snita bude na dohvat :D

Vidit cemo ako uspijemo sta u rijeci organizirati ;)B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Skeeco
SVI KA??U DA SAM TREBALA KUPITI HONDU, nemam ja ni?? protiv hondi al VW ROCKS!!!!

Mala, ne ni narodna kola ni 'ondu... Pe??oja :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Skeeco
ili hjundai :doh: :doh: :lol2: :lol2:

ja ozbiljno a ti se zajebava??...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma moj golfić je meni zakon, ni??ta drugo me ne zanima... (Osim mo??da jednog dana kad budem veeeelika petica R32) :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Skeeco
Ma moj golfić je meni zakon, ni??ta drugo me ne zanima... (Osim mo??da jednog dana kad budem veeeelika petica R32) :wub:

e, samo da zna??, upravo si zaradila ooogroooman minus :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
dalek je to put do koprivnice i nazad.mislim da bi trebao pripremit i ne??to za usput natrag.naravno za dobrodo??licu za cca 30-40 članova i bar dva janjca i 4-5 gajbi pive. ovdje ih ima dost koji su gladni i ??edni

 

1129621682-51150.gif

 

 

35.gif35.gif35.gif :D:D:D

ma nije to na kraju svijeta!!!ma nebrini tu je Podravka,panonska pivovara PAN :drool: :drool: :drool: itd a i KOMADI su tu super :wub: ,auti :wub: da nenabrajam dodjite pa provjerite!!! :P:lol:B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja ozbiljno a ti se zajebava??...

pa mora netko :lol:

 

e da,daj vidi kak ćemo za onaj cd sa LSD materijalom ( ne droga :lol2: ) pa mi javi na PM da to nabavimo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Skeeco
e da,daj vidi kak ćemo za onaj cd sa LSD materijalom ( ne droga :lol2: ) pa mi javi na PM da to nabavimo

Bumo se dogovorili ali ne ovdje, ovaj topic nek ostane za starneta i ekipicu koja voli barit :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bumo se dogovorili ali ne ovdje, ovaj topic nek ostane za starneta i ekipicu koja voli barit :)

dogovoreno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
0