0
Andy

Problem sa prednjim podizacima

Recommended Posts

Dakle da ne duljim duze imam problema sa prednjim podizacima stakla

 

Suvozacev opce neradi,relej skoljcka al ne spusta staklo opce,ako ko zna kaj bi moglo biti nek rece

 

I vozacev spustim ga i nemogu ga dici,pa ga uspijem nakon puno puta nagovranja nekak podici jer je vani jos hladno da se frajerisem sa otovorenim prozorom :angry: i dodje do pola uz pomoc jos jendim parom ruka ,hvala boris ti ;x i onda se samo od sebe spusti i opet tesko ga podigenm i cuje nekakvo lupkanje ,,pa se sumnja na sajel

 

 

jel ko imao takvih problema,nek pise,nek pomogne jer me to nervira tak jako da cu to maknut van i stavit sve normalno,ebes elektorniku :angry::angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

potro??ila se ona plastična vodilica na koju se ??pula sajla...a moguće se i sama sajla iscufala, pa jedan od ta dva razloga stvara preveliki otpor motoriću

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam imao tih problema

 

Prvi problem je taj da prekidac za podizanje prozora ima jako slabe zice koje znaju istruliti i tu gubi kontakt, nakon par udaraca, sve radi ok :) skini dolje i ako je do toga lemilicu u ruke...

 

Druga problem je da negdje gubi masu, obicno tamo na spoju vrata i stoka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

e a moj problem sa podizačem je taj da samo vozačev kada je toplo vrijeme ne radi, ako auto ostane na suncu vozačev prozor ne radi, ili zna raditi i onda u vo??nji poku??a?? ga ili podignuti ili spustiti on mrtav mamicu mu...

 

i sad koja kifla mo??e biti da kada je vruće meni ne radi prozor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suvozacev bi mozda imao problema sa strujom,to cu vidje sutra kad cu pocetr proucavat toga,pa se onda iduci vikend bacit na vozcev...

 

jer na vozacev podizac sumnjam da su vodilice ili sajla,a suvozacev nesto sa strujom ili je nesto zacvikalo kad se cuje skoljckane releja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam imao taj problem,promjenio drugim rabljenim originalnim pa čemo vidjet kolko bu dr??al,popravljat nisam poku??avao,

 

BTW LAZO prodaje desni podizač,a Vlajs ti ima oba četri :palacg

 

e a moj problem sa podizačem je taj da samo vozačev kada je toplo vrijeme ne radi, ako auto ostane na suncu vozačev prozor ne radi, ili zna raditi i onda u vo??nji poku??a?? ga ili podignuti ili spustiti on mrtav mamicu mu...

 

ima istine u tome,a pogotovo na tamnijim autima kad se upr??e na suncu,pa se podizač deformira

Share this post


Link to post
Share on other sites
potrošila se ona plastična vodilica na koju se špula sajla...a moguće se i sama sajla iscufala, pa jedan od ta dva razloga stvara preveliki otpor motoriću

M7 ipak mislim tj 101% sam siguran da je ovo kaj je Bagi napisao! :da A suvozacev...hmmm,treba skinut pa probat direkt motoric isprobat..a Andy ak ti je otisao imam nekaj za tebe.. :D

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....c=12065&hl=

Edited by LAZO

Share this post


Link to post
Share on other sites
M7 ipak mislim tj 101% sam siguran da je ovo kaj je Bagi napisao! :da A suvozacev...hmmm,treba skinut pa probat direkt motoric isprobat..a Andy ak ti je otisao imam nekaj za tebe.. :D

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....c=12065&hl=

 

Lazo care ja velim za suvozacev prozor... vidim da su te francuskinje iscrpile :rotfl:rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sutra cu ja njega deformirat mamicu mu :D brijem da je neka zica u slusu.....

 

Lazo care cujemo se mozda ako nesto zeznem,jer sutra i cukice idu :D aal brijem da cu morat nabavit drugi vozacev podizac ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da javim nakon borbe od 4h desni podizac je uspjesno rjesen

 

ehh bilo je tu svega,brijem da sam ga oko 15 puta postavio i natrag izvadio van dok nisam rjesio problem ;)

A problem je bio u jednoj kopci koja drzi sajlu blizu onog kotacia i tu mi se sajla namotaval i nije to sljakalao kak treba jer je buzir zapinjao i to smo rjesili sa onim vragom kaj drzi na rucki od bica sajlu i vezicama :D

 

a na desnom sam otkrio da je jedna zica pri vragu,to ide sutra elektricaru na pregled i na popravak,meni je vec puna kifla toga ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje za znalce

 

Recimo zamjenio bi svoje elektricne podizace sa obicnima,dal to ide bez brige umjestoo ovih elektricni ili ima nekakve razlike ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgovor je:samo bi luuud covijek zamijenio el.podizace za zgance! :da Frende ajd da imas auto t5god.i zadnjih 2 te kara..al ovak!Nebudi lud..Ozbiljno! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na proslom autu su me ti podizaci kostali zivaca i zivaca, ponekad nece spustat pa drugi put nece dizat, pa ne zatvori lipo i sve zvizdi na autocesti... Super su kad rade kako triba al kad ne rade onda bi sve bacija. :angry:

Sada ih nemam, ponekad fale (parkinzi, naplatne kucice....)

Potpuno razumin Andy-a, samo ne daj se. Da te to malo elektronike iznervira tako!

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm,al kad neznam ako stavim druge,pitaj boga kolko ce to durati ti elektricni ,al ajd prvo cu se informirat o ovome,a onda cu vidjet kaj dalje ;)

 

meni ti nije bed lazo dizat prozore , samo da ih mogu spustit,a ne da mi stekaju :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

a kaj imas za razmisljati.....sto je riknulo na tvojim podizacima?????

 

razlike mehanicki i elektricni su sam 2.....busi rupu u tapecirung i stavi mehanizam od rucnog podizaca....pa si nabavis i kromirane ruckice da ti onda opticki pase..

daj ne budi lud nego reci u cemu je problem...nema taj problem koj necemo rijesiti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo dog je sa lazom da cu uzet njegov podizac sto prodaje ,jer moj je zablokirao opet makar sam popravak platio 150 kn , al reko mi je majstor da su vodilice neke otisle i da cvika i da treba drugi ,a moj vozacev opet serucka ,al znam da mojem vozacevom sajla je u banani (ispigana je i to ga zeza )i jedan buzir (zbog njega je i sajla dobila po tamburi )

 

E pa dok stavim ovog od laze , ovog svojeg cu deformirati do kraja i uzet te djelove-- sajlu ako je to moguce,a brijem da je i tog buzira i to zamjenit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam problema sa zadnji podizacima stakla,nema greski na dijagnostici.

Kad sjedim na zadnjem sjedistu i pokusam otvoriti zadnje prozore nista,ne cuje se kliktanje ma nista,tako je i sa lijevim isti problem,a mogu se otvoriti kad ih otvaram iz vozaceve pozicije tj, onde gdje se nalaze prekidaci za sva 4 podizaca,onda rade i  zadnji podizaci,i lijevi i desni i cuje se kliktanje podizaca,sve normalno radi,ali kad treba otvoriti sa zadnjeg sjedista nece onda.

Golf 4 je u pitanju

 

Edited by GTI-VR6-R32

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vjerojatno si probao, ali jel ono za djecu iza iskljuceno? Tipka? Ako i je mozda je neispravan prekidač? Jel nesto radjeno na zadnjim vratima, skidani tapacirunzi?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste ono za djecu iskljuceno,ma nista nije radjeno na zadnjim vratima,do nekidan je sve radilo normalno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rijeseno,prethodni vlasnik je bio stavio prekidace kineske,kupio na otpadu oem i sve radi normalno

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
0