0
Guest Pure_GTI

GOLF II GTI sa g60 punjacem

Recommended Posts

Golfa G60 jos nisam imao a eto nadao se ovome......

Inace frend ima G60 corrado-a i kad ga je kupio sve je bilo ok... potrosnja zadovoljavajuca ali eto balkanci ko balkanci voznja u blokadu i evo nakon 2god G-punjac procvrcao...... a poznato je da su bas G-punjaci mana kod VW-a osim ako ga se redovno reparira (sto je stvarno rjetkost kod nas)

A sto je naj gore motor izvadjen i sad je u njemu 1.9 td 75ks pa to je za ubit!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

hej!!!!!!! G60 nije mana, nego vlasnici su PREGLUPI za odrzavanje!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da sam negdje pročitao da se treba reparirat svakih 80 000 km, il mjenjat, ispravite me ak kenjam....

Share this post


Link to post
Share on other sites

zavisi sta reparirati??? remenje max. 10000km, lader max. 50000km, ali sve zavisi o voznji, remenici, motoru, tuningu itd itd...

 

kod menje je remen na 5000km, a lader normalno svakih max 15000km...

 

G60 je skup hobby a corrado jos skuplji... kupiti ga moze svaka budala, ali rijetko ko ih zna odrzavati!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

P ai kazem da je do G-punjaca ako ga se redovito ne reparira dakle vlasnici su glupi. Kad cuje ovog kako voze tog G60 Wolfsburg Edition (EDITION ONE) dodje mi da ih malo izvucem za u??i. Pogotovo za ovog golfa jer sam jos nekako lud bas za njim posto znam da nije do sad klan i redovito odrzavan a sad kad su ga ovi mulci kupili.... ahhhh Pa eto kad god ga vidim svaki put mu govorim isto....izmedju ostalog "nevrti ga u blokadu" pa da ga mazi i pazi, da redovno mjenja ulje,pazi na zupčasti itd itd.... Vidim mu u ocima da me smatra nekim starim laprdalom ili budalom...... A sve to govorim jer kad tad ako ga se docepam da mi ga ne zakolju :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma negdje sam tak pročito na nekoj stranici, pa sad laprdam bezveze...

 

Istina, skup sport... Al je zato u??itak... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

klikni na link u mojoj signaturi! :drool:

 

kao sto kazes... uzitak!

Share this post


Link to post
Share on other sites

dosta zvi??di ovaj tvoj

 

ja sam na rallye-u imao izbu??enu kutiju filtera-tako sam ga kupio i to je nenormalno urlalo, dva puta me čovjek zaustavio i naredio mi da dignem haubu da vidi ??ta tolko urla :D

 

jedin , po meni , mana G60 motora je zvuk na auspuhu, niti na jednom mi se ne svidja, čudan je

Share this post


Link to post
Share on other sites

to mogu definitvno potpisati!!! ja sam izvadio bio cijev za rezonanciju na filter-kutiji... isto tako grmi i urla...

 

meni je uvijek dosta bilo, da bude obican hartmann za optiku, srednji lonac van i to je to... nije sve sto se cuje, nes bjesno... glavno da akustika ispod prednje haube odgovara...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Evo upravo sam si sredio zensku za vikend  :P  :P

 

Markic , aj posudi GTI motor na probu malo da zadivim trebe ( vidio sam da ga prodajes  ;) )

WTF? Dam ti ja ujčevog GTI-a. Koji je u??itak bio sa njim đir po gradu... :drool: :drool:

Aaaaaa, good old times. Čitajući dalje ove postove i savjete drugih mogu ti reći samo da se malo skulira?? :P . Tako sam i ja mislio sredit auto od starog, kupit mu ovo ono, ili čak kupit sebi poslije ??kole jednu lijepu tricu no reko sam sam sebi:strpi se... I vidi danas. Kupio golf I i napravio obiteljski trade i dobio tricu. Zna?? di radim i kako radim. Imam dva hebena posla od kojih jedan mi nije već bio plaćen 4 mjeseca a drugi je dosta da prođem tjedan. Hebote, nemam ni za dva CDJ100S a kamoli za finese na autu;)

 

Zaboravih reći: boli kurac trebe(barem one koje ja znam) koji ti motor ima?? u autu; ustvari malo je glupo ako cilja?? na to da se uvaljiva?? trebama na osnovu onoga ??to vozi??(sjeti se Sanje sa huknet-a)... Peace jo?? jednom... No hard feelings ;);)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dasta u pravu je corrado rs,isto ovdje ima jedan tip passata g60 i kad ga kupio imao je 180.000km a sad ima preko 230.000 i tip nije u stanju promjenut mali zupčasti a kamoli komplet lader negdje uradit,kad god ga sretnem govorim mu da ubaci dizela da mu ja dam jedno 100eura za punjač dok se nije sasuo pa da ga sredim sebi za rezerve...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Tomeek

aj da se i ja ubacim tu malo..o mojoj potrosnji..koju govorim mjerenjem po puitnom računalu..prikazuje stalnu potro??nju..grad..ujutro..zima..hladan motor..15-16 litara..kad se ugrije 11-12 litara..otvoreno..normalna vo??nja..7-7,5 litara--ako se ganjam..8-8,5..evo bas jucer isao od paga do rijeke..iz trajekta izazes..pa udri po onim zavojima..stalno je potro??nja bila 7-8 litara..i jos ako0 sam na autocesti..170-180 potro??nja pada oko 7 cak je uspio skinut i ispod sedam..motor je 1,8 8V full ajn??pric..

Share this post


Link to post
Share on other sites
P ai kazem da je do G-punjaca ako ga se redovito ne reparira dakle vlasnici su glupi. Kad cuje ovog kako voze tog G60 Wolfsburg Edition (EDITION ONE) dodje mi da ih malo izvucem za u??i. Pogotovo za ovog golfa jer sam jos nekako lud bas za njim posto znam da nije do sad klan i redovito odrzavan a sad kad su ga ovi mulci kupili.... ahhhh Pa eto kad god ga vidim svaki put mu govorim isto....izmedju ostalog "nevrti ga u blokadu" pa da ga mazi i pazi, da redovno mjenja ulje,pazi na zupčasti itd itd.... Vidim mu u ocima da me smatra nekim starim laprdalom ili budalom...... A sve to govorim jer kad tad ako ga se docepam da mi ga ne zakolju :(

Često vidim tog g60 po gradu i mislim da se lik uopće ne brine za njega, dosta ga je o??tetio, a zadnjeg branika nema jer ga je dobro ulupio.

 

I ja sam ga mislio kupiti,ali kad sam vidio kako ga lik "čuva" predomislio sam se.

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja cu ti probat nabavit sliku od tog golfa jedini g60

u dubrovniku :( ali steta auta stvarno :bye2:

Share this post


Link to post
Share on other sites
ajd' ako mozes... jel zna 'ko jel taj G60 na prodaju?

Auto ti je iznutra odličan,ali izvanka je potpuno serijski i nije ba?? očuvan.Ima ful lo??e felge (3 kraka)

 

Imam ti njegov broj i dao bih ti ga ako se Autofreak sla??e s tim jer je on zainteresiran. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

treba onda sa freakom viditi, ako nema nis protiv... i ako cijena pase...

Share this post


Link to post
Share on other sites
treba onda sa freakom viditi, ako nema nis protiv... i ako cijena pase...

Da ti odmah rečem cjena ti je bila 4000 eura. :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

i sta se jos dobiva uz njega...??? 3ica tdi ili corrado vr6?! za te novce kupim rally golfa... nema nis od toga, ali thanx za trud...

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala... ma u austriju moze on i na prikolici... dalje bi mozda isao na tuning broja sasije... :-)

 

samo ja nisam reg-an na oglasniku... :-(

Share this post


Link to post
Share on other sites

eh ma nisam ni ja regan, nego pitaj kazaama mozd se on moze raspitat u brodu za tu duju, neb trebo bit neki veci problem, nema ih stotina :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Markic

Ja znam tu duju.

<_<

Opis :bye2:

Share this post


Link to post
Share on other sites
0