0
vw bubi

kočnice golf2

Recommended Posts

Imam jedan veliki problem!! :angry: Do??lo je vrijeme da se promjeni iza bubanj i ostale stvari koje su potrebne za kočenje. Sve je bilo izvađeno i oči??ćeno,te smo slo??ili sve nove stvari gore... i da ne duljim, od sad mi kad god zakočim sa kočniocom ostanu zadnja 2 bubnja blokirana. :angry: nije ni??ta krivo slo??eno jer kako sam skidao tako sam i slo??io, jedino mi veliki problem muči oko onog malog "??tifta"?? on kao slu??i kako se pakne tro??e da ih napinje...ali meni to ostane blokirano... sad vas molim za pomoć ako itko zna u čemu bi mogao bit problem, jer stvarno nisam vi??e pametan :bag: . hvala :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj ??tift za automatsko ??telanje ima svoj feder koji ga nate??e prema dolje.. U tebe ima il nema tog federa?

Share this post


Link to post
Share on other sites
taj ??tift za automatsko ??telanje ima svoj feder koji ga nate??e prema dolje.. U tebe ima il nema tog federa?

 

ima i kod mene taj feder... ja mislim da sam na??ao kvar. jedini limić kojeg nisam promjenio stvara probleme(onaj ??ta povezuje 2 ferode). danas kad poku??am njega promjenit pa ću vidit dali je to to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo, rje??io sam problem. problem je bio u ??u??ticama i federima... kako su bili novi tako su valjda bili preejaki i onda je to sve previ??e napinjao, stavio stare i sve radi kako treb... :palci

svejedno hvala na pomoći :palacg

 

mo??e lock! :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
0