0
Guest corrado..

Corrado G60 zamjena

Recommended Posts

Guest corrado..

Znači mjenjam corrado g60 90godina mašina u super stanju g- lader također na njemu je sve u funkciji rega istekla pred par dana ... za golf 3 gti u orig. stanju ali neka bude 16v ... pa ako koga zanima neka mi javi .... :palacg

Edited by corrado..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest corrado..

Dobro može biti i 8 ventilac ... autič je bombon ubiti rijetkost , ako vam išta znači ja sam ga kupio od jedne ženske a ona mu je vlasnica bila 8 godina, znači auto nema nikakva tuniranja več u tvorničkom stanju je sve... a ide to treba probat vozit uživancija živa:bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest corrado..
Nemoj se sramit ubacit i koju sliku tog bombončića da se svi divimo :palacg

a budem stavil ako uspijem ..... a vidim da rado nikog ne zanima zamjena , a kupnja još manje garant svi bi samo gledali :palacd al ipak ovo je dobar trade corrado for golf ..... :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest corrado..
daj ti slike i cijenu pa cemo dalje pricat...

Bok daj mi reci svoj email pa ti pošaljem slike , jer tu neznam :mellow: A kakvog golfa imaš je gti orig.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mail mi je jazzbolan@yahoo.com a golfa imam 1.6d al kupujem corrada g60 kroz neko vrijeme

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest corrado..

a ja sam mislio da bude zamjena za trojku , al dobro poslao sam ti slike ako te još šta zanima javi , e da te felge nejdu sa njime več originalke njegove sa novim gumama... cijena 20.000 kn .... motor ti je sa originalnom kilometrazom tak da nemaš brige i za g ladera garantiram , a to ti neče nitko garantirat 100% probaš ga vozit pa češ vidjet kako leti ..... :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

i kolka je orginalna kilometraza? do kad je rega? daj pokoji podatak...

Edited by zet-jaro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest corrado..

Ima ti 248000km , a rege nema istekla mi pred par dana , može biti i regan nije roblem al normalno cijena bude veča... :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj pošalji i meni slike da vidim na šta taj korando liči g.power@vodatel.net i ja sam zaineresiran,bitna mi je limarija i da nije ofucan iznutra

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest corrado..
a od opreme kaj ima?

Vidi nema kožu i klimu , ostalo ti je sve na struju , centralka , stakla , šiber , abs.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest corrado..

Može lock corradot prodan..... :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
0