0
TROJKA

golf 3 1600ccm,100ks

Recommended Posts

evo za ovu moju pilu dali ima chip,da me netko uputi,tesko mi je naci posto se radi o trijki 1600ccm,100ks,unaprijed zahvaljujem se svima koji su voljni pomoci

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest bajta

chip ima stoposto. ali toliko novaca za šta ja znam 10 konja? radije uloži taj novac za jedne dobre bregaste. ili ispuh. dobit češ više.

Share this post


Link to post
Share on other sites

van taj motor , roknes jaci i to ti je to

 

brdo para ces dati za taj motor a rezultati ce biti mali ...

 

vozikaj ga tako :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

NI SLUCAJNO NE VADI TAJ MOTOR.

Odmah cu ti reci da ti taj motor nece bas dobro cipati nitko osim gabreka (za koga ja znam), ali taj motor voli visok broj okretaja.

Daj ga deckima da ti ga sloze da ti se samo grana ranije otvara, glavu dolje i slozi si kanale i ispuh pa da vidis sta 1.6 101ks radi GTI-ju 8v. :palci

Ako si u prolazu prema Zagrebu navrati da vidis kako je moj procesor slozen, mozda budes srece pa da i glava do tada bude gotova. :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja sam primjetio na svom da voli ici visoko...iznad 3000 vuce kako treba......do 3 kao da govori daj gasa daj gasa.

 

rekao mi je kolega iz zubaka da su te masine ugladjenije pa nema neko divlje ubrzanje koje se osijeti,kaze da 1.6 od 75 ks pere u startu jer su zivlje

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest MarinST
evo za ovu moju pilu dali ima chip,da me netko uputi,tesko mi je naci posto se radi o trijki 1600ccm,100ks,unaprijed zahvaljujem se svima koji su voljni pomoci

 

Najbolje zaboravi tu cijelu igru sa cipom jer porast snage neces osjetit a para nema nazad tako da, stavi ispuh ili bregaste ako imas para pa onda remap

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj motor ima 1 bregastu.. to je 8v motor......

usis ima sprijeda i usisna grana ide preko dekla ventila.....

Sumljam da bi se isplatilo bacat koju paru u njega.... Eventuialno usis-ispuh.... a moglo bi se usisnu i ispolirat.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
NI SLUCAJNO NE VADI TAJ MOTOR.

Odmah cu ti reci da ti taj motor nece bas dobro cipati nitko osim gabreka (za koga ja znam), ali taj motor voli visok broj okretaja.

Daj ga deckima da ti ga sloze da ti se samo grana ranije otvara, glavu dolje i slozi si kanale i ispuh pa da vidis sta 1.6 101ks radi GTI-ju 8v. :palci

Ako si u prolazu prema Zagrebu navrati da vidis kako je moj procesor slozen, mozda budes srece pa da i glava do tada bude gotova. :palacg

Trojka Gti 8v je ionako proglašen kao najslabiji gti motor, zato su napravili poslije trojku 16v da isprave s...e... tak da nije to nešt ak pojedeš trojku 8v... probaj ulovit duju 8v.... :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj motor sam imao u staroj ibizi.uglw,elektronika je bila reprogramirana,slozen ispuh i k&n panel filter i bila je recimo ravnopravna sa gti-jem 8V.uglw,povecanje snage se osjetilo,ali je i potrosnja prilicno porasla...ta igra me je kostala 500tinjak eura,i sada bih ih znao pametnije potrosit ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala vam becari,uglavnom auto ide super ali to mi je sporo mislim malo,auto ide 2glave ali znate kako to ide samo daj jaci,pa jaci,pa opet jaci,neznam morati cu nabaviti neku trojku 2.0 gti ili tako nesto

Share this post


Link to post
Share on other sites

nadam se da nebudem ispal glup,ali ipak ću pitat

ima li taj motor kakve sličnosti s audijevim 1.6 i

Share this post


Link to post
Share on other sites
pa,motor o kojem je ovdje rijec ima 8V dok audijev 1.6 ima 16V

 

ajd možeš li mi malo bolje objasnit taj motor

Share this post


Link to post
Share on other sites
0