1 1
Guest mauro

1.POWER TUNING STYLE PARTY-ZAGREB 20.09.2008

Recommended Posts

Guest mauro

ptsp2webry1.png

 

POWER TUNING AMBULANTA!!!

 

1.PTSP

Zagreb, parking Zrinjevac, Remetinacka 15,

(kod Rotora Remetinec u smjeru Jadranskog mosta)

 

SUBOTA 20.09.2008.

Od 15 do 22h

POWER TUNING

U suradnji s Autoklubom Extreme

Organizira 1. Power Tuning Styling Party!!!

 

Svi ste pozvani! Dodjite se stajlat, ICE-at, družit I zabavljat!!

 

Okvirni program:

- natjecanje u styleu u 14 (cetrnaest) kategorija

- natjecanje u ICE-u

- hrpa popratnog zabavnog programa (stand up komicari, malicke, plesacice, DJ, nagradnjace, carwash)

- izložbeni prostor: trkaci automobili, izlagaci, tuning kuce, tuning shopovi, sound garages…

- street cruise ulicama Zagreba

- after party

 

Posebni gosti: Chuck Norirs, Bruce Lee, Smokey Nagata, Keiichi Tsuchia, Tatamami Pusikitu (poznati japanski drifter), Simona, Ante, Odmojetetke Brat, Imojatetka Isto, ...

 

GLEDATELJIMA I NATJECATELJIMA UPAD BESPLATAN!!!

 

SVI STE POZVANI!

 

Ukoliko imaš zanimljivi automobil prijavi se na info@powertuning.com.hr ili se pojavi na licu mjesta!

U slucaju lošeg vremena PTSP se odgađa za 27.09.2008

 

GDJE?

karta1ia3.jpg

 

karta2kc6.jpg

 

 

Prate se putokazi Velesajam i gleda se karta!

 

Iz smjera: Autocesta Split- Zagreb ili Rijeka- Zagreb.

- jednostavnije ne može bit. Naplatne kucice Lucko, gas (pazi zna bit murije pod mostom) ravno samo prema centru Zagreba. Ima jedan semafor, nekakvi su radovi pa malo voziš šikane, i izbijaš rabno na rotor. Na rotoru srednja ili lijeva traka, i treci izlaz desno, prema mostu.cim skreneš iz rotora odmah u krajnju desnu jer ideš prije mosta u ulicu desno koja je od mosta cca 200 m. I eto te.

 

Iz smjera: Srbija, Autocesta Lipovac, Slavonski Brod- Zagreb

- Naplatne kucice Zagreb i onda su dvije opcije.

- 1. Ravno na Zagreb zapad gdje ulaziš u grad, prolaziš benzinsku ROX, Žitnjak, Hyundai auto Zagreb, samo ravno peglaš i pratiš table Velesajam. Kad dodješ do Velesajma tražiš rotor (ovaj desni na karti). I kad nadješ Velesajam dolaziš do njega, on ti je s desne strane, prolaziš pokraj njega, ne moraš ga ni gledat, ideš, peglaš, prodješ semafor, dodješ na rotor. Iz rotora 1. izlaz desno i odma desno. I eto te...

- 2. opcija je na obilaznicu da se izadje u smjeru Maribor, Rijeka, Split i onda drugi izlaz desno, kao kako se išlo na SR Gorica samo ne skreneš za Goricu nego desno za Zagreb, preko mosta i onda tražiš opet velesajam.

 

Iz smjera Slovenije

- Ravno, prolaziš pokraj Konzuma, McDonaldsa, Getroa i opet pratiš table Velesajam, odnosno kod nadvožnjaka ne ideš ravno na nadvožnjak nego dole desno na Selsku cestu. Pratiš znak Velesajam, i nakon kilometar i pol skreneš na most. Poslije mosta si na rotoru i onda ideš na cetvrti izlaz desno (kao da se vracaš nazad), i opet desno.

 

Za one koji nisu iz Zagreba preporucujem upotrebu:

www.viamichelin.com

 

Kad upišete adresu izbacuje vam opcije, to je treca opcija, Novi Zagreb, Remetinecka...

 

Adresa je Zagreb, Remetinacka 15

 

Ostale obavjesti ce biti objavljene po forumima i na www.powertuning.com.hr kako ce se pripreme odvijati...

Edited by mauro

Share this post


Link to post
Share on other sites

cin cin cini mi se da bi mog mog mogao doc....

potakla me Petrova izjava....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest mauro
Ako ce bit hostese ko na plakatu i ja cu doc !

 

nego sta nego oce..... :bravo :bravo :bravo :bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda i ja dodjem !

Share this post


Link to post
Share on other sites

dođem i ja s malim Markom koliko će mu se dati....pitanjce..parking ima za posjetitelje?i kakvo je tam di se održava...mislim zbog kolica ak može kakva informacija...hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest mauro
dođem i ja s malim Markom koliko će mu se dati....pitanjce..parking ima za posjetitelje?i kakvo je tam di se održava...mislim zbog kolica ak može kakva informacija...hvala

 

a posto je na otvorenom ja mislim da ti za kolica nece bit problema.. :palci :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites
a posto je na otvorenom ja mislim da ti za kolica nece bit problema.. :palci :palci

hvala kolega :palacg onda dolazim sa juniorom

 

vwg preslaba je složili il ne :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ak se žena strpi sa rađanjem dodjem i ja... :lol2

 

Majmune jedan......rekel bum te ženi.... :rotfl :rotfl :rotfl:lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dodjem!! :rolleyes:

 

 

evo ima ko na marka pazit :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
1 1