0
Maki

1. ORC rally u Virovitici

Recommended Posts

Pošto se bliže izbori,a u našoj je to državi daleko najbitnija stvar, jer na njima biramo lopove koji će nas pljačkati na lokalnoj razini buduće 4 duge godine, a ako bog da, i duže, nadaju se ti ljudi.

 

Tako su ove godine pokušali sa svime i svačime, nebi li pridobili ljubav gradjana, mladih, starih, čelništvo grada odlučilo se na muški potez, zatvaramo grad na jedan dan.

 

Stigli boysi za rally,dvije klase koliko sam skuzio, i drifteri.

Mogu reci da je bilo nice, zabrana bakicama i shpicerima da idu u setnju i konzum, i cijeli dan samo gume i benzin. :vozi

 

Bubnem par linkova sa youtube-a, pa kad dobim neke pics bubnem i njih.

 

 

 

 

 

Nadam se da sljedechi put bude jos jache.

Na brdskim makadam etapama nisam bio jer si onda morao cijeli dan biti u shumi, no koliko sam cuo bilo je opakih voznjica.

Race nam je vodio isti onaj lik koji vodi streetrace, i pichakaje bilo premalo. :D

Edited by Maki

Share this post


Link to post
Share on other sites

da te ispravim...bilo je rally, drifteri i slalomasi(koji su vozili samo po asfaltu)...

bio sam tamo...frend u crvenom yugu zauzeo trece mjesto... :bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote što sve neće u naš grad.

Iduće godine će bit utrke kamionima

Edited by neno_vt632bj

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jebote što sve neće u naš grad.

Iduće godine će bit utrke kamionima

 

 

Što se tebi ne svidja to???

Meni je bilo super, ako mislis na malolosiju organizaciju, to je vjerovatno normala za prvi puta, to mi je bolje od onog kirvaja za Rokovo koje traje deset dana jedno 500 puta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam bio i u Jasenašu i bilo je jebački!! a i supermoto je jeben!

da da i sad će nas možda opet krast , to si dobro rekao!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre kasno sam dobio poziv, inaće bi i ja palio gume po vašem gradu.

Drift je bio kao promo za publiku, dečki su došli na poziv organizatora, pošto niko o njima ništa nezna i nema se gdi više trenirat....

 

Još jednom hvala organizatoru, možda urodi plodom pa iduće godine zaživi drift scena u HR...

Share this post


Link to post
Share on other sites

je,sve je bilo u redu...sam kaj su vec u 16h trebali ponovo otvorit cestu i pustit ljude... :palacd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da je još toga bilo bi bolje, ali kako su organizirali to, još je dobro i ispalo.

Edited by neno_vt632bj

Share this post


Link to post
Share on other sites
0