0
corrador

original Corrado oil press & volt gauge

Recommended Posts

evo ako neko ima za ponuditi ili link sa e-baya

dobrodoslo je.... :palacg

 

pic698oi8.jpg

w640.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
evo ako neko ima za ponuditi ili link sa e-baya

dobrodoslo je.... :palacg

 

pic698oi8.jpg

w640.png

 

Evo ti link sa e-baya

http://cgi.ebay.de/Zusatzinstrumente-Oldru...id=p3286.c0.m14

 

Taj lik ovo prodaja skoro godinu dana, ja ga pratim i nikako da spusti cijenu. U cjelom tom vremenu je skinuo cjenu za samo 10 € - počeo je sa 175 € :palacg A šta ne valja sa tvojim ????

 

Verkaufe hier die Zusatzinstrumente für den Corrado ab 94 er Baujahr. Neuware org VW nicht mehr Lieferbar aber wir haben noch 5 Anzeigen auf Lager - lik je napisao da ovakvih urica ne možeš više nabaviti na ovlaštenom servisu ali zato ima on još 5 komada na lageru :palacg . Znam da piše, da pošalje samo po njemačkoj ali bez brige sve se da dogovoriti - biznis is biznis :angry:

Edited by highlander

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nebi bilo problem odrjesit kesu za ovakvu dragocjenu stvar pogotovo kad ( kako kaze highlander ) nije moguce vise to kupiti u ovlastenom a drugo pitam se da li svaki corrado u hr to ima? Bojim se da bas i ne...bar ja nisam vidio

Share this post


Link to post
Share on other sites
Evo ti link sa e-baya

http://cgi.ebay.de/Zusatzinstrumente-Oldru...id=p3286.c0.m14

 

Taj lik ovo prodaja skoro godinu dana, ja ga pratim i nikako da spusti cijenu. U cjelom tom vremenu je skinuo cjenu za samo 10 € - počeo je sa 175 € :palacgA šta ne valja sa tvojim ????

 

Verkaufe hier die Zusatzinstrumente für den Corrado ab 94 er Baujahr. Neuware org VW nicht mehr Lieferbar aber wir haben noch 5 Anzeigen auf Lager - lik je napisao da ovakvih urica ne možeš više nabaviti na ovlaštenom servisu ali zato ima on još 5 komada na lageru :palacg . Znam da piše, da pošalje samo po njemačkoj ali bez brige sve se da dogovoriti - biznis is biznis :angry:

neman ga eto sta....zna sam da ce biti tako cijena... :palacg

ajde pm-ni ga ako ti nije problem jel ima i senzor za tlak ulja?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Meni nebi bilo problem odrjesit kesu za ovakvu dragocjenu stvar pogotovo kad ( kako kaze highlander ) nije moguce vise to kupiti u ovlastenom a drugo pitam se da li svaki corrado u hr to ima? Bojim se da bas i ne...bar ja nisam vidio

koliko ja znam ovakav original ima samo "mali" u ST, jer je njegov '94. god :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zagriza si a :bravo ....ja iman original okrugle,rijetka roba :palacg

daj slike svojih :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

tim satovima sam se i ja cudio dok sam trgao crvenu airbrusihiranu zver po sibenskim brdima i ujedno pridrzavao suvozaca da mi ne ispadne kroz siber van :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
tim satovima sam se i ja cudio dok sam trgao crvenu airbrusihiranu zver po sibenskim brdima i ujedno pridrzavao suvozaca da mi ne ispadne kroz siber van :lol:

Koji si ti e.... :wub::wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trenutno jedina di se vidu satići :palacg

Recoverd_jpg_file1026.jpg

 

Di si ti to izvuka Roko? Je to oriđiđi ili ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Origigi....izvađeno iz jednog od mnogobrojnih karamboliranih corrada koji su prodefilirali kroz moju garažu :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma zanimljiv i koristan detalj. Ionako one kutije za kazete ničemu ne služe. Sory corrador ča sam ti malo zanemari tvoju potražnju :palacg . Ča toga nema za kupit u ovlaštenom servisu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Citati cijelu temu...

 

Sad sam vidio :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Origigi....izvađeno iz jednog od mnogobrojnih karamboliranih corrada koji su prodefilirali kroz moju garažu :palacg

 

 

 

prvi put vidim takve oriđiđi urice,na tvojima piše VDO ako se na varam a na onoj drugoj vrsti piše CORRADO...

šta u ovlaštenom nema ni ove druge vrste???

Edited by ma.RI.n

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je od starije godine,VDO,i na km/h satu piše VDO....noviji corrado '93+ ima na km/h satu natpis corrado i na staićima isto corrado :palacg ,original je 100%

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ovo je od starije godine,VDO,i na km/h satu piše VDO....noviji corrado '93+ ima na km/h satu natpis corrado i na staićima isto corrado :palacg ,original je 100%

 

 

 

stvarno nisam imao pojma za te urice,barem sam nešto naučio

Share this post


Link to post
Share on other sites
stvarno nisam imao pojma za te urice,barem sam nešto naučio

 

 

 

kaj je moguće da ti nešto o tom autu ne znaš :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ti podaci mojih satova i okvira koji ih drži,sve ima na sebi VW - Audi pečat :palacg

 

Okvir ,godište 89 , 535 858 203

Volt-metar VDO 12V, 11.95 , 332.304/15/4 , 321 919 531

Bar-metar VDO , 4.93 , 350.271/31/22 , 155.919.551

 

DSC03627.jpg

DSC03628.jpg

DSC03633.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
0