1 1
Speedline

tyrestretch

Recommended Posts

to sam procitao da se oce vratit nazad,u zavoju kad ulazis....

Share this post


Link to post
Share on other sites
to sam procitao da se oce vratit nazad,u zavoju kad ulazis....

???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo bas gledan i nemgu virovati.

A ova 175 70 r14 na 10ˇ bolesno izgleda...

Mene samo zanima koliko je to sigurno? Moze li se sto desiti (iskliznit nazad, puknuti)? Koliko brzo se moze voziti s takvom gumom?

Mislim bas na gore navedenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

na 9x16 sam imao uvjek 205-40 ili 215-40 i tlan je bio 2.2 i nijad se nije dogodilo da je spala guma sa felge.

sad na jedinici iman 9x15 i na njoj je 195-45 i na 2.0 je napumpana i vozi se noemalno

Share this post


Link to post
Share on other sites
vani su cijena jeftinije....ja sam rekao za HR, fulda je strava guma i to je super cijena

Nemam iskustva sa tim modelom Fulde, si ju vozio ili znas nekog da je?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam je imao u dimenziji 215-40 na 9ki i guma je raspucala sa strane nakon par mjeseci,par prijatelja je imalo isti slucaj sa fuldom :palacd

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja sam je imao u dimenziji 215-40 na 9ki i guma je raspucala sa strane nakon par mjeseci,par prijatelja je imalo isti slucaj sa fuldom :palacd

 

 

 

u rijeci se masa ljudi vozila na fuldi(215/40/16 na 9 cola širine) i svi su je hvalili, stvarno su bili prezadovoljni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha pa sad ti budi pametan, gledam sad malo testove, svud ju stvarno hvale, ali ovo iz prve ruke me zanima vise pogotovo na 9J razvucenoj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma i ja sam bio zadovoljan ponasanjem auta na cesti ali to pucanje po rubu u 15 kkm i prije mi je jednostavno nepojmljivo...

sto ljudi sto cudi :) sve ima svoju cjenu a sta se tice guma u mene je u toj dimentiji no1 conti sport cont2,pa sp 9000 toyo t1r....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja za Toyo i Dunlop mogu rec sta je i kako je imao sam ih dosta, zadrzao sam je na Toyo jer su mi se odlicno ponasale, no sad bi presao na 215/35, uzeo bi te Fulde jer je odlicna cijena u toj dimenziji, samo me zanimaju iskustva iz prve ruke kako hendlaju i to.

Edited by 444IN

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo šta ivo kaže treba uzeti u obzir....vadi pare i kupi conti sport contact 2 sa tim nećeš pogriješiti :bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites
ovo šta ivo kaže treba uzeti u obzir....vadi pare i kupi conti sport contact 2 sa tim nećeš pogriješiti :bravo

Nuff said bome ... :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

e daj mi reci jel imo ko 185/35 R17 jel se da to vozit ,fora je na 7,5x17 felgi,guma nije skupa nekih 600 kn

dsc00252aj6.jpg

w885.png

dsc00251xp6.jpg

w700.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
e daj mi reci jel imo ko 185/35 R17 jel se da to vozit ,fora je na 7,5x17 felgi,guma nije skupa nekih 600 kn

Tu dimenziju koliko znam ima samo Nankang. I nebi rekao da se kod nas tko vozi na toj dimenziji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se jedno vrijeme vozio na 175 50 14 na 8x 14 i ok se vozi na normalnom tlaku 2.2 jedino je bilo malo problema navuci tu gumu na felgu .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tu dimenziju koliko znam ima samo Nankang. I nebi rekao da se kod nas tko vozi na toj dimenziji.

 

 

da Nankang, nemislim da bi felga dugo na nasoj cesti jelda

Share this post


Link to post
Share on other sites
da Nankang, nemislim da bi felga dugo na nasoj cesti jelda

To je više guma za show. Ja sam možda planirao tu dim sebi staviti, ali vjerojatno nebi mogao krenuti sa 170 dizel KS, pa ču vjerojatno ubuduće koristit 215/35R17.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ovo šta ivo kaže treba uzeti u obzir....vadi pare i kupi conti sport contact 2 sa tim nećeš pogriješiti :bravo

conti je najskuplja a i najbolja guma

imo na golfu :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima ko iskustva sa tim gumama nangakan? kvaliteta i to? znam da nisu neke pare pa zato pitam,jer me isključivo zanima dimenzija 185-45-15...pa ako mi neko može malo šta više reć? :fakjea

Share this post


Link to post
Share on other sites
ima ko iskustva sa tim gumama nangakan? kvaliteta i to? znam da nisu neke pare pa zato pitam,jer me isključivo zanima dimenzija 185-45-15...pa ako mi neko može malo šta više reć? :fakjea

 

Ja ih imam u 205/40R17. Mene zadovoljavaju, sama ti cijena govori da guma nije vrhunska. Po suhom drži super, po mokrom je lošija. Traje oko 15000 km.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja ih imam u 205/40R17. Mene zadovoljavaju, sama ti cijena govori da guma nije vrhunska. Po suhom drži super, po mokrom je lošija. Traje oko 15000 km.

 

znači recimo u rangu je sa barum gumom?

Share this post


Link to post
Share on other sites
To je više guma za show. Ja sam možda planirao tu dim sebi staviti, ali vjerojatno nebi mogao krenuti sa 170 dizel KS, pa ču vjerojatno ubuduće koristit 215/35R17.

 

 

 

 

hm meni bi na polu bila oke,samo me strah za felgu cini mi se da bi je unistio brzo

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1