0
Guest Marino

P:Passat 1.8T

Recommended Posts

Guest Marino

Ovako znači prodajem sve dijelove za njega šta si možete zamislit..auto je sudjelovao u požaru..tako da su instalacije izgorile za mašinu kao samu mašinu ne znam jer nisam pogledao,dakle samo farovi se otopili i te instalacije ostalo je sve čitavo...ako koga zanima neka mi se javi na PM,msn ili mob 0989786187,btw ako nekome nešto znači auto je 2000 god. 180 i nešto sitno tisuća km pređeno,bio redovito servisiran i sve..slike će biti sutra preksutra...pa eto ako nekome zbilja treba neka se javi pa ćemo se dogovoriti

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Marino
sto bi moj kolega OOO ĐESSS.pa to motor izgorio,,,mozda osla glava od temp,ko zna sta josss,,,al felge su ok :palacg
ma glava je čitava svi ti dijelovi su poslagani u gepeku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Marino

ne isplati mi se nikako,cijeli auto za 3.000,00€ ili ništa jer novci su mi stvarno jako hitni!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oglas ti je premješten,jer si prvo reka da ide u dijelove a sad ga nedaš nego komplet,ubuduće pazi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Marino
Oglas ti je premješten,jer si prvo reka da ide u dijelove a sad ga nedaš nego komplet,ubuduće pazi
sry

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Marino

ne inzistiram iskljucivo na cijelom autu..jer kao što rekoh ne isplati mi se prodavat dio po dio

 

a novci su mi prijeko potrebni za drugi auto!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Marino
auto je tamo kod onih krseva di su auto saloni n a oranicama?
da,kaj si ga vidio već?

Share this post


Link to post
Share on other sites
0