0
manni

T:roll bar

Recommended Posts

ako netko ima, ili ako netko zna ko prodaje, gdje se može nać, koja je cjena?????

nacrt je isto dobrodošao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako te zanima novi, sa homologacijom za trke, mogu ti dat broj od covjeka iz rijeke koji ih nabavlja. najjednostavniji bi te dosao oko 400-500€. dodje ti u dijelovima, trebas ga povarit, ali se na mjestima rastavlja tako da ga mozes vadit van

Share this post


Link to post
Share on other sites

e daj mi reci jel mozes s tim homologirani preko granice valjda bi trebalo to me oduvjek zanimalo

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro, hvala !!!

a nacrti jel to može ko rješit??

to bi puno pomoglo!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne jebe me murija!!

ajd ak se mogu rješit nacrti ili neki link, ako netko zna nek stavi!!!!

dankešn

Share this post


Link to post
Share on other sites

neznam jesi li ikada vidio auto sa home made roll barom u sudaru :palacd

ako ti je to samo radi sminke i izgleda nemoj to ni stavljat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a i ako ces radit od postenog materijal (mislim da se koriste besavne CrMb cijevi), neznam bas da ces proc puno jeftinije od ove cijene sto sam ti rekao po kojoj nabavlja ovaj covjek iz rijeke, a dodje ti vec spigano, sa atestom i certifikatom,....

Share this post


Link to post
Share on other sites

da u pitanju su bešavne cjevi koje imam! tako da nacrt sve rješava!

 

"""neznam jesi li ikada vidio auto sa home made roll barom u sudaru thumbdown.gif

ako ti je to samo radi sminke i izgleda nemoj to ni stavljat.""""

 

svi su """"home made"""" ručno napravljeni, ručno vareni ....

u pitanju je dobar varioc i majstor, ako bi nabavio nacrt sa kutovima - brijem da bi ga iskopirao!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Materijal nije problem vec je problem saviti centralni luk u auto a on se mora napraviti od jednog komada , a

da se cijevi ne zaguzvaju u presjeku na lukovima .Trebalo bi puniti cijevi finim pjeskom i tako savijati ili ako imas nekoga tko ti je to voljan na savijacicam u nekom brpdpgradilistu napraviti bio bi ok .Takoder za homologirati rucni rad roll bar treba ti racun od materijala i takoder

varioc koji ima certifikat i njegov racun kako bi to sve bilo legalno .Inace Rollbar rucni rad ako je dobro napravljen moze biti i bolji od kupljenog jer je se radi jaci sa vise tocki povezivanja vise krizeva i po zelji .

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ti imam u svojoj duji sparco!moja jedina pomoc ti je da ti poslikam kako to izgleda pa da radis po tome.da ti kazenm koliko sam to platio vjeruj pun ku...!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa znam da je cjena jebačka!

gle ti poslikaj par slika da vidim kak izgleda, mada se kod mene radi o golfu kecu!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ti slike mojega rolla ako ti trebaju mjere mogu ti ga premjerit

 

HPIM2019.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Evo ti slike mojega rolla ako ti trebaju mjere mogu ti ga premjerit

 

HPIM2019.jpg

e koliko me i taj roll bar izheba :palacd

Share this post


Link to post
Share on other sites

to majstore, premjeri molim te skiciraj na neki papir, napiši mjere i skeniraj pa pošalji!!!!

hvala - konačno nešt

Share this post


Link to post
Share on other sites
e koliko me i taj roll bar izheba :palacd

 

 

A zasto te izhebao :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
to majstore, premjeri molim te skiciraj na neki papir, napiši mjere i skeniraj pa pošalji!!!!

hvala - konačno nešt

 

 

Hocu samo mi je sada auto trenutno kod limara ako ti nje htino

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovi kec je bio od frenda i u njemu je bio radjeni roll bar raden po originalu (omp-mislim)..

vidio sam auto nakon sudara a vidio ga je i autofreek i mogu ti samo reci da ocito nije to tek tako jednostavno povariti i biti u to 100% siguran.

 

ex nenin kec

 

vozac je prezivio ali su ga cjevi od roll bara umalo ubile (mislim na vozacevu stranu roll bara)

Edited by ivo gti 16v

Share this post


Link to post
Share on other sites
ovi kec je bio od frenda i u njemu je bio radjeni roll bar raden po originalu (omp-mislim)..

vidio sam auto nakon sudara a vidio ga je i autofreek i mogu ti samo reci da ocito nije to tek tako jednostavno povariti i biti u to 100% siguran.

 

ex nenin kec

 

 

ovo je prestrasno..jel mu je nakraju bilo sta?

Edited by wicked hitrec

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja brijem da bi bilo puno gore da nije imao i takav roll bar!!! vjerovatno bi se prepolovio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je oglas!! Stop OT

O tom kecu je već bilo par rasprava na forumu,o vozaču,o roll baru,tako da ono :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest cobra

U tom kecu roll bar je bija kidan i varen di su kolina a ne savijen u jednom komadu,zato se tako slomija,bija san tu kad se razbija i to mu je brat reka

Share this post


Link to post
Share on other sites
0