0
Davorr

visokotonci

Recommended Posts

poz..bio prosli vikend u zubaku i isao pitat za pola koliko su original zvucnici,cijena da se smrrznes (3000 kn oba seta ako nekog zanima)..i kaze frajer da visoko tonci idu i iza..meni nije jasno di iza? da li ima vec napravljeno di idu,ili se to mora nesto busit? ili smo se mi krivo sporazumjeli?

 

pa ako netko zna..hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

jos da napises koji polo... vjerovatno pored rucke za otvarenje vrata

Share this post


Link to post
Share on other sites

onda vjerovatno ima iza blendu u koju se stavi visoki... ajd slikaj zadnje bocne tapicirunge pa cu ti oznacit gdje idu

Share this post


Link to post
Share on other sites

to mi je malo problem..fotic mi kod tate,a njega nema tjedan dana..mozes orprilike rec di?

Share this post


Link to post
Share on other sites
to mi je malo problem..fotic mi kod tate,a njega nema tjedan dana..mozes orprilike rec di?

 

Ocito nemas rupe predvidjene za zadnje visokotonce, inace bi ti odma bilo jasno gdje idu:

seitenverkl-hinten.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa idu na gronju (manju) mrezicu... ak toga nema, metni coaxe i bok. to je ionak rear fil

Share this post


Link to post
Share on other sites
pa idu na gronju (manju) mrezicu... ak toga nema, metni coaxe i bok. to je ionak rear fil

 

Velim, ocito nema tih rupa, nemam ih ni ja. Imam samo ove doljnje otvore za zvucnike i njih ne pokriva mrezica nego zapunjena imitacija mrezice (sto skuzis tek pazljivijom provjerom). Koji likovi...

Share this post


Link to post
Share on other sites
0