0
Baljulji

MKI 1978.

Recommended Posts

Also!

 

Kupujem za MKI kmh tablu sa okruglim kmh satom, može i cijela armatura - cijena nije toliko upitna!

 

Ujedno ako netko ima zadnje nosače i policu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo baljo, ovo imam na uricama od toga što je bilo napravljeno prije 79 godine

 

GTI srebrna

gti1s.jpg

 

GTI crna

InYOJ7fNaJfZbVKR.v.jpg

 

Obični dupli (tri boje - crna, zlata i srebrna)

golf1s2.jpg

 

 

i onda još ove po jedno (TAS)

 

slika od prijateljevog auta, ne da se mi sada još na podrum lazit - isto crna i srebrna. Sada biraj.

OXgUf37Nje7tu28U.v.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
evo baljo, ovo imam na uricama od toga što je bilo napravljeno prije 79 godine

 

GTI srebrna

gti1s.jpg

 

GTI crna

InYOJ7fNaJfZbVKR.v.jpg

 

Obični dupli (tri boje - crna, zlata i srebrna)

golf1s2.jpg

 

 

i onda još ove po jedno (TAS)

 

slika od prijateljevog auta, ne da se mi sada još na podrum lazit - isto crna i srebrna. Sada biraj.

OXgUf37Nje7tu28U.v.jpg

 

AJME KRMNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Jooooj kak sam hepi zbog ovog! :halo :halo :halo

 

OPROSTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII NISAM VIDIO DA SI STAVIO SLIKE!!!!!!!!!!!!!! KUPUJEM OVU ZADNJU SA JEDNOM OKRUGLOM VUROM I NE PITAM ZA CIJENU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

HOĆEŠ DOFURATI U KARLOVAC, POSLATI POŠTOM ILI DA DOĐEM PO NJU????????????????????

 

I NARAVNO ĐE I KAKO PARE DA ŠALJEM!??????????? :fakjea :fakjea :fakjea :fakjea :fakjea :fakjea

Edited by Baljulji

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, trebam i bočne lajsne!

 

MA SAMO MI STAVLJAJTE PONUDE SVI KOJI IMATE KAJ PAMETNOG ZA JEDINICU DO 79. GODINE!!!!

 

Ono kaj definitivno ne trebam je limarija, ovjes, mjenjač, motor, kočnice, zadnja sjedala!

 

I primam ponude za BBS RM kake ima Petar Im do 16 cola!

 

ADMINI MOŽE OVAJ OGLAS IĆI POD ONO NEŠTO STIKI šta god da značilo? :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
RM su samo 15 cola, urice su pola kašete piva. :) Možem dofurat.

 

 

Onda trampamo u Karlovcu! Kakvih felni imaš BBS? De bac kakvu sliku i cijenu!!! :zivio:zivio:zivio:zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
imam 2 kompleta, a ne prodajem za sada :) Lažem samo da su samo 15 cola, da ne postoji 16.

 

 

Joj joj joj joj joj a curice skaču ižvakače žvačuuuuuuu!!!

 

Ajde Krmni sam ti meni dopelaj u Karlovac vuricu! Kaj još imaš za jedinicu, a da ti otuđim!

Po felne bum došel sam! :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites
E da, trebam i bočne lajsne!

 

MA SAMO MI STAVLJAJTE PONUDE SVI KOJI IMATE KAJ PAMETNOG ZA JEDINICU DO 79. GODINE!!!!

 

Ono kaj definitivno ne trebam je limarija, ovjes, mjenjač, motor, kočnice, zadnja sjedala!

I primam ponude za BBS RM kake ima Petar Im do 16 cola!

 

ADMINI MOŽE OVAJ OGLAS IĆI POD ONO NEŠTO STIKI šta god da značilo? :zivio

 

 

Više ne trebam vuru, VELIKO HVALA NESEBIČNOM Slovencu Kr3mni-ju :respekt :respekt :respekt i prednje i zadnje tepihe hvala ZABUŠANTU :lol2 Ajroniquiju :respekt :respekt :respekt

 

I dalje primam sve ponude za jedinicu

 

Još uvijek trebam zadnju policu sa nosačima i bilo bi savršeno kad bi imala one kopče za dizanje police koje se zakače na zadnju haubu! Jedan kolega sa foruma je rekao nazvati za primopredaju pa ništa, ovim putem ga pozivam da sam i dalje zainteresiran za tu policu i nosače!

 

Broj moba 091/513-6072

Share this post


Link to post
Share on other sites
Više ne trebam vuru, VELIKO HVALA NESEBIČNOM Slovencu Kr3mni-ju :respekt :respekt :respekt i prednje i zadnje tepihe hvala ZABUŠANTU :lol2 Ajroniquiju :respekt :respekt :respekt

 

I dalje primam sve ponude za jedinicu

 

Još uvijek trebam zadnju policu sa nosačima i bilo bi savršeno kad bi imala one kopče za dizanje police koje se zakače na zadnju haubu! Jedan kolega sa foruma je rekao nazvati za primopredaju pa ništa, ovim putem ga pozivam da sam i dalje zainteresiran za tu policu i nosače!

Broj moba 091/513-6072

 

I dalje se traži...

 

Primam i razne ponude za mkI

 

Fala lepa

 

E Kremni ak čitaš kaj je sa leptir staklima? sam još uvijek prvi u redu?

Edited by Baljulji

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako trebaš one "kukice" sa zadnje haube koje podižu policu imam ih ja, samo dođi po njih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još uvijek tražim ovakav komplet!

 

Ove bočne nosače, policu i ove gumene kukice koje se zakače na zadnju haubu

IMG_3900-1.jpg

 

PS Kremni, ak imaš leptiriće javi! :zivio:palci

Share this post


Link to post
Share on other sites
Još uvijek tražim ovakav komplet!

 

Ove bočne nosače, policu i ove gumene kukice koje se zakače na zadnju haubu

IMG_3900-1.jpg

 

PS Kremni, ak imaš leptiriće javi! :zivio:palci

 

Ja ovo i dalje tražim, a nitko se nije udostojio ponuditi mi to! :angry::angry::angry::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja ovo i dalje tražim, a nitko se nije udostojio ponuditi mi to! :angry::angry::angry::rolleyes:

 

stari tip nosače polica je teško naći...

 

ja sam sebi pribavio...:P

Share this post


Link to post
Share on other sites
stari tip nosače polica je teško naći...

 

ja sam sebi pribavio...:P

 

Ma znam. Zezam se za to da nitko neće ponuditi! Naći ću ja to, samo sam PREljen da se malo potrudim! Ovak mi je najlakše staviti na forum pa ak nađem super, ak ne nađem moral bum se potruditi :wacko::gleda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još uvijek tražim ovakav komplet!

 

Ove bočne nosače, policu i ove gumene kukice koje se zakače na zadnju haubu

IMG_3900-1.jpg

 

PS Kremni, ak imaš leptiriće javi! :zivio:palci

Share this post


Link to post
Share on other sites

ove gumene kukice sto se zakace za policu i za haubu imaju za kupit nove... ja sam kupovao za dvojku, mislim da je oko 15kn komad... vjerovatno onda ima i za keca.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
ove gumene kukice sto se zakace za policu i za haubu imaju za kupit nove... ja sam kupovao za dvojku, mislim da je oko 15kn komad... vjerovatno onda ima i za keca.... :rolleyes:

 

E vidiš ja mislim, točnije koliko me pamćenje služi ( a to je povratak u nazad nekih cca 20 god ), da su te gume fiksne na polici...stvarno se više ni ne sjećam, a i lako za njih samo da ja nađem policu :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
E vidiš ja mislim, točnije koliko me pamćenje služi ( a to je povratak u nazad nekih cca 20 god ), da su te gume fiksne na polici...stvarno se više ni ne sjećam, a i lako za njih samo da ja nađem policu :lol2

 

nisu fixne... imaju kao jedan konus, vidi se sa donje strane police... uglv, provuce se ovaj dio koji se zakaci za vrata bunkera tako da taj "konus" uklopi u rub police.... mogu ti eventualno skoknut do trgovine sutra ako radi pa pitat i poslikat da vidis... :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
nisu fixne... imaju kao jedan konus, vidi se sa donje strane police... uglv, provuce se ovaj dio koji se zakaci za vrata bunkera tako da taj "konus" uklopi u rub police.... mogu ti eventualno skoknut do trgovine sutra ako radi pa pitat i poslikat da vidis... :palacg

 

Zato i kažem da je to bilo prije 20-ak godina...ma nemoj slikati, ne beri brigu! Bolje javi ako saznaš za koju tablu :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

BUMP

 

Još uvijek tražim ovakav komplet!

 

Ove bočne nosače, policu i ove gumene kukice koje se zakače na zadnju haubu

IMG_3900-1.jpg

 

PS Kremni, ak imaš leptiriće javi! :zivio:palci

Share this post


Link to post
Share on other sites

BUMP

 

Još uvijek tražim ovakav komplet!

 

Ove bočne nosače, policu i ove gumene kukice koje se zakače na zadnju haubu

IMG_3900-1.jpg

 

PS Kremni, ak imaš leptiriće javi! :zivio:palci

 

BUMP!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
0