0
Guest AMS

1. Opel & VW susret, misljenja?

Recommended Posts

ajd decki,dosta vec jednom.

ko zeli doc nek dojde,ko ne zeli nek trune doma pred PCom.ja bi doso ak mi mali Nikola fozvoli ;)

ja sam za,samo neznam s kojim autom da dojdem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest biciklist

mah...sve neka bez humorna ekipa...dajte malo zivota ;) ja se sam zajebajem i nenamjeravam bit ozbiljan LOL

 

ko ce se tuc kaj brijete pa nismo 7-8 razred osnovne jebo vas...

 

ak bude meetinga i ja bum svratio ak cu moc taj dan ;)

 

al cu parkirat dalje negdje di nema opela :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest vr6girl

 

Ako ce i bit meetinga necu ic, pricekat cu koju godinu, tad ce valjda bit 2. okupljanje, ako ga ikad i bude. :unsure:

Uvijek, ali uvijek ima budala koje ce napravit sranje, pogotovo kod ovakvih dogadjanja. Te gluposti mi nisu potrebne. Pocet ce sa salom, prerast u ozbiljnu svadju i zavrsit fajtom ili izbacivanjem sa meetinga, sto ce rezultirat rejsom negdje u gradu, a ne trebam rec koje mogu bit posljedice kad se dva, da ne kazem, magarca nadju za volanom koji su malo cugnuli i nabrijani da je njihovo auto brze. Briga me za njih, vec ce neko drugi nadrapat.

Pa nismo djeca majka mu stara.... :doh:

Share this post


Link to post
Share on other sites
..., a i neki na??ih dečkiju su vozili Opela prije.

a neki i renaulta!!! :belj: :belj: :palci:

 

nego, ok, mislim da su redari stvarno suvi??ni i stvarno je sramota ako nam to treba....

nadam se da će biti ok du??enje, i da će brđani koji imaju u glavi vw vs. opel ostati doma... ;x

Share this post


Link to post
Share on other sites

ej admini,dajte napravite poll ili listu ko bi do??o i zatvorite ovo.pa stvarno je ko da su klinci navalilil

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest TurboTrut

cak i hi men zna sta valja

 

 

a di ce se susret odrzavat?

Share this post


Link to post
Share on other sites
ej admini,dajte napravite poll ili listu ko bi do??o i zatvorite ovo.pa stvarno je ko da su klinci navalilil

mislim da nije potreban, AMS je ovo postao vise da vidi kako "vrh" kluba gleda na to, mislim da su on i miro stupili u kontakt, i susret ce se ili odrzati, ili nece, bez obzira na misljenja pojedinaca

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest AMS

Jos nisam kontaktirao Miru, ali cemo i to uskoro rijesiti, kad budemo na papiru imali neke okvirne smjernice, program i slicno pa da mu iznesemo kompletan prijedlog.

 

Sto se redara tice, mislim da su obavezni ako se skup prijavljuje policiji, ali cu jos dodatno provjeriti. Nisam ni mislio da nam to treba, ako ce se netko tuci radi auta, onda stvarno... Ima valjda boljih razloga za soru :D

 

Prijedlog lokacije i vi mozete dati, za sada vodi Karlovac, naravno. Ako netko zna neki parking u Zagrebu adekvatan za to...

 

BTW, skupa ce definitivno biti, a nakon cjelodnevnog natjecanja, druzenja i ispijanja hektolitara (ahem :D ) soka, priprema se i afterparty, ali ne u bircu ili klubu... :D Ma ne smijem jos nista pricati, bit cete uskoro obavijesteni o svemu... Uglavnom, zahebancija u prvi plan, auti sa strane...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest overboost

daj pa koji vam je....kakva tuča...znači ide?? gradom naiđe lik s opelom i ti odmah palicu i razit njega i auto....pa nećemo se zbog komada lime tuć....iako vw ima du??u za nas tako opel ima za njih pa bi bilo ljepo da po??tujemo i njihov odabir auta....iako mislim da nije u redu rankiranje na forumu od opel teama vw eater i tako ta sr..a...ali oni su neozbiljni i nisu dostojni predstavljat bilo koju marku vozila....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest biciklist

netrebas palicom razbit opela...mozes sam spahtlom sastrugati hrdu i nebu nis ostalo od njega :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

a kaj taj skup bi trebao biti ove godine ili??? :huh:

karlovac je ok, tamo na korani, na poligonu.... :fakjea:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest AMS

Skup bi bio odrzan na proljece sljedece godine kao prvi event u 2007. godini. Da nakon dugog zimskog garaziranja nasi auti vide malo sunca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne da mi se sve čitati.....ja NE IDEM! :bajk:

neka se Miro sastaje s njima, meni je i ono pro??li put bilo dosta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest biciklist
ne da mi se sve čitati.....ja NE IDEM! :bajk:

neka se Miro sastaje s njima, meni je i ono pro??li put bilo dosta.

kae bilo bagi ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest SuperDrive

Osobno sam za jer u garazi imam jos i opela tigru :D

 

Mislim da prica o konkurentima VW protiv Opela kod nas nije tako prosirena kao u njemackoj pa mislim da bi bilo puno ljudi i da bi se svi dobro zabavili...

Share this post


Link to post
Share on other sites
:belj: svi ste pro??vicali!!!! :zivio: :zivio: :zivio:

stari moj... već odavno :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Osobno sam za jer u garazi imam jos i opela tigru :D

 

Mislim da prica o konkurentima VW protiv Opela kod nas nije tako prosirena kao u njemackoj pa mislim da bi bilo puno ljudi i da bi se svi dobro zabavili...

BUHAHAHAHA! :lol:

:zid:

Share this post


Link to post
Share on other sites

no ok ja dodjem nije bed al kaj da uzmem sobom ????

fleksericu,par ploca,koji brusni papir????,koju kilu kita,,,ajd necu bas ja sve uzet...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest maky
no ok ja dodjem nije bed al kaj da uzmem sobom ????

fleksericu,par ploca,koji brusni papir????,koju kilu kita,,,ajd necu bas ja sve uzet...

to da popravis golfic od frenda ?! :D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest overboost
to da popravis golfic od frenda ?! :D:D

maky, maky...jucr su zatvorili auto put zbog opela...... :doh: ....pro??ao sam kraj calibre 230 i otpala hrđa pa su cestari cistili.-... LOOOOOLLLLLLL :belj:

Share this post


Link to post
Share on other sites
0