0
mateo.split

vrata golf II

Recommended Posts

evo ovako, odkad ga vozim uvik su vrata lupala, odkad sam stavia podizace onda su jos gora, cuje se ono udaranje stakla a posebno kada je staklo malo ili malo vise spusteno, kada je skroz spusteno da nepricam, pa sam ja to sve lipo rastavia i vidia da prijatelj koji mi je ugradjiva podizace nije to bas sredia! motorici na sebi imaju 2 vide za zavidati ih ali samo jedna je na svakim vratima zavidana, trazia sam rupu di bi moga provuci ali nista dok nisam izbusia nove i sada lipo stoje pricvrsceni posteno ali to sve lupa, klapa!

Kako ste vi na svojim dujama rjesili problem vrata?

neke spuzve, neka caka?

zanima me di ovo ima kupiti da ih barem zatvorim iz prvoga puta

Kj9HFSc67GrSF9As.jpg

ovo su moje, fali im ovaj dio da budu ok

DSC00288.jpg

 

e i kada san vec ovde sve ovo napisa onda me zanima di bi mogla biti kvaka, desni podizac kada spustim do kraja i idem ga digniti, negdi koda priskace zubac, ali samo kad je staklo na dnu(ne skroz skroz na dnu, baren 4,5cm da viri), malo ga rukom dignem i prekidacem naravno, onda ga uspijem podigniti i kada pridje taj prag od 4,5 cm onda normalno radi!?

Edited by mateo.split

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu to original podizači ili univerzalni?

 

A ove imaš za kupiti (ili bar za naručiti) u svakom ovlaštenom servisu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jesu to original podizači ili univerzalni?

 

A ove imaš za kupiti (ili bar za naručiti) u svakom ovlaštenom servisu

nisam siguran dal se mogu ti pipci više naručiti u ovlaštenom...ak ih nema onda preko TM tuninga,Jom....

Share this post


Link to post
Share on other sites

original, tako je reka frencok kod kojega sam ih uzima a i sam sam se uvjeria, znam kako izgledaju orig. a ja takve imam

pipaka nema u ovlastenome, gleda san ima godinu dana a zamjenski pucaju prebrzo!

Share this post


Link to post
Share on other sites
0