1 1
kroky

P: Alpine Type R 1242D

Recommended Posts

Guest O84GT
Znaci prodajem woofer iz naslova, star ravno mjesec dana, da ga upakiram nazad u najelon prolazi pod nov. sva ambalaza ide uz njega, kao i orginal kutija.

 

850kn sa cjenkanjem, 750 bez cjenkanja :lol:

http://www.ronis.hr/?alpine/76/subwoofer-a...1242d/SWR-1242D

 

img1406resize.jpg

ž

 

 

Usporedivsi cijene u ducanu i tvoju cijenu imam osjecaj da si junacki razocaran s time sto taj woofer pruza!

 

Ta cijena ide sa org. kutijom ili cisto onako zapakiran u kutiji?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ta cijena ide sa org. kutijom ili cisto onako zapakiran u kutiji?

 

Znaci prodajem woofer iz naslova, star ravno mjesec dana, da ga upakiram nazad u najelon prolazi pod nov. sva ambalaza ide uz njega, kao i orginal kutija.

Edited by ivan_zgd

Share this post


Link to post
Share on other sites
ž

 

 

Usporedivsi cijene u ducanu i tvoju cijenu imam osjecaj da si junacki razocaran s time sto taj woofer pruza!

 

Ta cijena ide sa org. kutijom ili cisto onako zapakiran u kutiji?

 

 

dal su ovakvi komentari uopce potrebni, i ne kuzim koja im je svrha? ali ajde da ti objasnim:

u mojoj skromnoj karijeri bavljenja autoakustikom kroz ruke mi je proslo vjerovatno vise subova nego sto ih ima na ovom forumu a da ih ljudi koriste

druga stvar, povoljno sam ga kupio novog, pa ga povoljno i prodajem jer ajmo rec svako malo mjenjam stvari u svom autu sto se tice auto akustike.

to koliko taj woofer pruza me apsolutno ne interesira, jer sto mi moze pruzit woofer od 500rms-a nakon npr woofera od 5-6kw koje sam imao?

a ako te bas zanima zasto ga prodajem, stvar je vrlo jednostavna, kupujem slabiji woofer jer nemam namjeru mjenjat pojacalo, tj. stavljat jace jer isto tako nemam namjeru stavljat jaci akumulator jer nisam jedan od onih koji ce stavit pojacalo od kw ili dva na serijski akumulator.

isto tako, prije sam imao SWR1222, pa kako sam stavio drugo pojacalo nije mi pasao otpor zavojnica, pa sam njega prodao i kupio 1242 tj. 2x4ohm-a. dakle moglo bi se rec da znam kakav je to woofer jer je ovo drugi type r koji imam.

A da sam junacki razocaran nebi rekao nego mi je jednostavno glupo imat woofer kojem nije iskoristen potencijal sa ovih 370rms-a koliko pojacalo daje na 5tom kanalu pojacala koje imam. isti k. kao da imas 911-icu na sava gumama, zar ne?

izmeduostalog woofer je u autu, sjednes, poslusas, ak ti se svida kupis, ak ne popijemo cugu i vozi dalje...

kutija koja ide uz woofer je njegova orginalna ambalaza, znaci ne kutija za ugradnju, jer kutija u kojoj trenutno je je radena za moj auto, i pase samo u seat ibizu. (vidi slike ispod)

img1393resize.jpg

img1399resize.jpg

img1403resize.jpg

img1401resize.jpg

img1406resize.jpg

 

ako netko treba kutiju uz woofer, napravim kakvu god treba uz dogovor

 

zivio :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1