0
Dac

octavia tdi ne svijetli

Recommended Posts

octavia tdi 90ks 2002g karavan

ne svijetli kilometar sat,ono kod grijanja,prekidači ništa,osigurači su cijeli i sve ostalo radi,radi i kontrola na tabli da su svijetla upaljena,dugo,žmigavci sve al ne svijetli osvijetljenje...

dali je tko imao sličan problem...

navodno da ode neka centralna jedinica ispod volana,ne znam

Share this post


Link to post
Share on other sites

prekidac za svijetla. mana. sto i nesto kuna zamijenski i sva ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

prekidač je stavljen drugi ista stvar,al bilo bi čudno da pali svjetla vani i konrolu na km/h a osvijetljenje ne,mada nije 100% pošo je probano s drugim :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
prekidač je stavljen drugi ista stvar,al bilo bi čudno da pali svjetla vani i konrolu na km/h a osvijetljenje ne,mada nije 100% pošo je probano s drugim :palacg

 

jel imaš onaj prekidač za regulaciju osvjetljenja (potenciometar), nisam siguran ali pogledaj još i njega da nije do njega .

jel se tebi pali osvetljenje kad daš kontakt?

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad dam kontak ne pali se osvijetljenje,nema potenciometra,mislio sam i ja da je do njega,probao sam navrftat i one od km/h kaj su za podesit sad i za resetirat dnevnu kilometražu i ništa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda nesto nevalja sa kontak bravom, tj. sa ele. uloskom, pa ne propusti struju na taj dio instalacije

Share this post


Link to post
Share on other sites

a možda su u šumi :palacg sve ostalo radi apsolutno sve,ako je imao tko takav problem to me zanima,a ovo nagađanje mogu i sam :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
0