2 2
crni10001

UPOMOC

Recommended Posts

u voznji mi se upalila lampica od grijaca i blinka

 

sta bi bilo u pitanju je golf IV 98 go 66 Kw

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvo odi na dijagnostiku! vjerojatno kvar elektronike! specifirat češ testerom šta je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta si zapeo, nema otprilike! Spoji kod nekoga na dijagnostiku i dobit ćeš odgovor!

Share this post


Link to post
Share on other sites

"doktore, danas mi se zavtilo. sto bi moglo bit? otprilike??????? hitno!!!!! ajde....."

 

ISUSE KRISTE!!!!!

 

znas u cem je problem? -nedostatak izolir banda na tom mjestu di ti svjetli ta lampica.

znas rjesenje? kupi keca i rijesio si se svih problema s elektronikom. skoro.

 

i ne, nema za tebe pametnog odgovora jer si uporan s glupim pitanjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekli smo ti šta trebaš učinit! Da si u Rijeci bi ti rekao da dođeš do mene da spojimo auto i vidimo šta je ovako nađi nekoga u ZG ko to

ima i ako mu se da naravno! Neznam šta ti još trebam reć! Može biti svašta! Meni je svijetlilo jer je umro termoprekidač!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne, ti ne mislis. dobio si odgovor - a ti opet po svom tupis. podsjeca me situacija na nesto iz zivotinjskog svijeta. procitaj jebena pravila, procitaj upute, potrazi search. i potrazi logiku u svojoj glavici, siguran sam da je tamo. a ne kaj se odma nalazis uvrijeden.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa daj crni10001 skuliraj se malo. :palacd

Pa nisu ovdje ljudi proroci a da ne govorim Vidoviti Milan da odmah znaju zašto ti blinka ta lampica. Ne moraš se odmah zato uzbuđivati ,pjeniti i uvrijediti, ionako su ti već napisali odgovor....

 

Što se tiče te lampice, čim blinka lampica grijača, znači da je grešku registrirao motorni procesor. E sada to može biti od običnog štop šaltera (ali si napisao da svijetla rade) pa do turbine (problem sa punjenjem). Drugim riječima grešaka može biti milijun... A mi ovdje nismo proroci i vidovnjaci da odmah znamo.

 

Zato lijepo nađi nekog tko ima kakav vag com ili u krajnem slučaju odi u ovlašteni servis i riješit ćeš problem!

 

Lijep pozdrav! :mah

Edited by Leo

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve ok kolege nego mi malo lagno dize zivce ta lampica u voznji a i mislio sam da je neko imao isti slucaj tu na forumu

Share this post


Link to post
Share on other sites

to ti je cesti kvar kod golfa IV i pasata, stop salter 100 % promjeni to i gas..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citaj malo rekao je da štopovi rade!

Edited by Kagi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako baš nemaš nekoga za diagnostiku a nemaš love za otic u servis onda mozes ispitat grijače. Ištekaš im dovod struje i onda multimetar i testing testing....

 

Ako svaki radi moze bit do prekidača na pedali kočnice (svjetla mogu i radit a da je greska postojana)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su radila štop svjetla, a blinkala je lampica od grijača... promjenjen šalter i sve 5 :huh:

Edited by joke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto :)

Ako mu se nebaca lova... moze provjerit grijače i miran pa onda vidit taj prekidač....

Share this post


Link to post
Share on other sites

grijaci rade danas provjereno,kupljen stop salter 90,00 kn orginale brale :) i sutra popodne ide gore da vidimo konacno u cemu je kvaka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su isto svjetla radila ali je blinkala žaruljica grijaca,promjenjen stop salter i problem rjesen za 100 kn. Imam vec iskustva jer mi se to par puta dogodilo. Moze biti i da je nesto drugo ali najcesce je taj stop salter...javi kako proslo

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2