1 1
mario84

moj golf

Recommended Posts

evo da vam i ja predstavim svoj auto koji je malo preuređen od kad sam ga uzo do danas,nije puno al opet mene veseli..

od opreme ima: dvozonska klima,

prozori i retrovizori (grijani) na struju,

6 zračnih jastuka,

abs,asr,

automatsko zatamljivanje nutarnjeg retrovizora,

senzor za kišu (predobra stvar),

follow me home (jako korisna i fora stvar),

tempomat,

ambilight (bar mislim da se tak to zove)..

ovako je izgledao kad sam ga kupio,ubiti ko i svaki drugi golf na cesti

img7097resize.jpgimg7103resize.jpgimg7105resize.jpgimg7108resize.jpgimg7114resize.jpgimg7118resize.jpgimg7109999resize.jpgimg71066666resize.jpg

 

pa su na red došle promjene,malo po malo: pragovi od gti-a

zadnji branik od gti-a

lonac od leona fr

felge od audi a8 8.5x18 et45 s

gumama dunlop sp 225-40/18

gewinde raceland (na prošlom

autu su bile kao kvalitetnije

gewinde al nisam opće bio

zadovoljan pa sam uzo ove low

budget i za 2k kn su jako dobre)

neki dan stavljene kod jensa

leče u farove 4300k

izutra je stavljene samo ledice

di god idu i prekidači za

podizače prozora od pasata cc

auto ima 1.9 tdi mašinu 105ks,stavljen kn panel i skinut kat i je rađen chip nakon kojeg auto ide ko blesav i kod hica sam bio na valjcima i izbacilo je

 

http://img59.imageshack.us/img59/999/wheeln.jpg

http://img401.imageshack.us/img401/5743/torque.jpg

http://img225.imageshack.us/img225/5853/enginem.jpg

 

sad da to malo i popratim sa slikama..

 

38qCi.jpg xzkVJ.jpg hBd00.jpg xyj40.jpg 39pYS.jpg hympJ.jpg er850.jpg FlpZ9.jpg FlJWi.jpg STNAJ.jpg SUlvJ.jpg Fn7ei.jpg FnjI0.jpg

 

i od neki dan kas sam bio kod krokya,bilo je strugalo pa je moro maknut višak da bi ga mogo još spustit,sad je to ovak trenutno

 

img8320resize.jpg

p5080241resize.jpg

img8286resize.jpg

 

kupljen oem naslon za ruku i naravno odlična stvar u svakom smislu i stavljen novi radio u auto..

ovak je bilo prije

 

p616033701.th.jpg

 

pa izvađeno sve van i stavljena trakica sa spužvicom jer se čulo nek škripanje iznutra i sad je bolje

 

p6160341.th.jpg

 

cijeli vađenje i stavljanje je trajalo pol sata i izgleda puno bolje :angel4:

 

p6160343.th.jpg

 

evo to je manje više to i zasad se auto neče puno mijenjat možda za sljedeču sezonu malo još izgled promjenim i to je to..

 

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=40205

Edited by pikzibner

Share this post


Link to post
Share on other sites

nekaj se malo kupovalo

 

picture292.jpg

picture294m.jpg

 

kad je radio novi onda trebaju i novi zvučnici,promjenit le se samo u prednjim vratima,tamo ih ima tri komada i u gepek ide muzika iz ibize kaj sam imao..

 

picture296.jpg

 

kamera za rikverc,nisam je mislio stavljat al na ebay-u naišao na ovu i super mi izgledala..

ova se šarafi umjesto lampice za tablice samo nikak da nađem vremena za ugradit..

 

i malo jučer bilo dosadno i uzo kroky plastike i pofarbao..

prije

 

p616034301.jpg

 

poslije

 

http://img231.imageshack.us/img231/3994/dsc01072resize.jpg

 

vizualno sada armatura super izgleda i po noći ništa ne blješti..

Edited by mario84

Share this post


Link to post
Share on other sites

nekaj se malo prčkalo po autu,sitnice ali čovjeka vesele..

nemam svoj filmić jer sam tudum za takve stvari zato sam samo c/p kaj sam našo..

to ide nekak ovak

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mali dodatak u auto,ovo je c/p od krokya samo

 

dakle, nabavio je plastiku ventilacije, ja mu narucio CCS oil temp čuku, pa to zajedno iskombiniro

 

prvo ring za cukicu izrezao (cudo da nije puko, posto se mdf razlista, a ovo je tankooo)

dsc01360resize.jpg

kak bi to trebalo smjestit

dsc01361resize.jpg

pa kitaj/smirglaj 17,5puta

dsc01366resize.jpg

dsc01369resize.jpg

dsc01373resize.jpg

dsc01375resize.jpg

malo primera

dsc01384resize.jpg

malo texture

dsc01391resize.jpg

dsc01393resize.jpg

pa + crna sjajna i izgleda ovak

dsc01400resize.jpg

dsc01402resize.jpg

i sa lajt show-om :doh::lol:

dsc01417resize.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo se išlo u shoping,sachs kuplung set sa zamašnjakom i cilindrima kuplunga i papučice,ferodo premier disk pločice na sve kotače,iza obični diskovi naprijed ate power diskovi,kompletni seleni stavljeni puni,nosači motora promjenjeni malo su popustili :) manđete promjenjene i to je to ja mislim..

 

picture298j.jpg

 

auto je sad na zimuljama i baš se udobno vozit :toothy9:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nakon dugo nedogađanja tj radilo se nekaj al sve su to sitnice napokon ce bit promjene vrijedne dizanja teme iz mrtvih..

 

p4060339.jpg

p4060340.jpg

 

evo koja slikica zasada da se vidi napredak..

 

img01801684400.jpg

img01891722464.jpg

img01961758899.jpg

img02041826028.jpg

img02061852807.jpg

img017811873356.jpg

img018411890442.jpg

img02012237836.jpg

img021011910461.jpg

 

radi se mojoj velikoj želji jetta branik i ed30 lip,po meni dobitna kombinacija.

maglenke se čekaju da stignu i auto ide kod saleta uskoro na zasluženo poliranje...

auto sam spustio još malo i sad ima od lipa 11cm do poda i to je to dalje neide mislim ide al mora ostat nekaj u rezervi :toothy9:..

hvala jerba2 na nabavki branika,buby fr na lakireru i krokyu na slikama..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reko sam sad se smirujem s autom nemam vise puno kaj radit po njemu,ide ok izgleda ok ali neda vrag mira lol

Gewinde dale svoje pa sam u austriji uzeo ta technix,jesu jeftilen ko i raceland ali meni su udobnije,kompaktniji osjecaj je za volanom i nista ne lupa.onda ajde malo interijer nekaj da se promjeni,stavljen pretinac ispred rucne sa roleticom i naravno mora bit vw otvarac,promjenjeno osvjetljenje interijera u bijelo,al svaki prekidac (dozivljaj odlican) osim klimatronica ali s razlogom.prodana multimedia ali kupljeni sicevi nekakvi iz passata b6 koza-alcantara kombinacija sa grijenjem i el pomicanje..

evo kak sicevi izgledaju :toothy9:

 

p6100442.jpg

p6100443.jpg

 

ovaj je došao i sa volanom s tipkicama :tumble:

 

p6100441.jpg

 

evo kak sicevi izgledaju u autu,samo kaj sad povlači to još dosta stvari za napravit al nema veze bit ce posla bar :)

prednji su bili p&p a zadnje ipak treba malo pripasavat,glavno da su prednja unutra zasada..

 

dsc02442resize.jpg

 

i jedna slikica cukica,al to još nije gotovo pa kad bude bit ce više slika

 

dsc02447resize.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo malo slikica sad kad su lece nove (koje su odlične) na autu i sjedala uglavljena kompletno..

 

p7250448.jpg

 

p7250451.jpg

 

p7250455.jpg

 

p7250449.jpg

 

jucer je na ebay-u kupljen klimatronik (tnx kroky) koji mi odgovara i čekam da dode pa ce Tihi zamjeni osvjetljenje u njemu i to ce biti onda to od rasvjete,kupljen air bag za volan al je malo teže nac novi procesor volana tak da ce to vjerojatno malo potrajat dok ne naleti baš taj procesor.felge dns ostavljene kod romcia da im vrati stari sjaj ipak se voze vec dvije sezone pa su apsisale malo,hvala dario_fr na posudbi svojih felgi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas kinuo zadnji lonac sa auta i ostala samo cijev fi55 od turba do kraja,auto se cuje tak jako da na trenutke zasmeta :)

bilo se i malo na struji radilo,tihi je majstor kaj se toga tice.htio sam da kak na golfu svijetle samo vanjski krugovi na mom svijetle i krugovi na gepeku.ovo je rezultat :toothy9: :toothy9: i još promjenjene neke ledice u interijeru i exterijeru :tumble:

 

p7270458.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

vozim se po moru i po zagrebu zadnjih dana i cuje se nekaj ispod auta ko da struže,a i ljudi cudno gledaju kakvi su to zvukovi,kad ono

 

iscrape.jpg

 

mislim da ga necu dalje spuštat :lol2: :lol2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo se izvadio višak sa auta,plastika je tu ionak za ukras :)

 

p8190418.jpg

 

btw treba ko šarafa?par ih je zglodano od asfalta ali poslužit ce :)

 

p8190419.jpg

 

taman prije mora mi stigao klimatronic sa grijanjem guzice i prekidac za svijetla od pasata cc pa je čekalo da se vratim s mora i zamjeni se osvjetljenje u njima i uzeta multimedija (opet kinez ali ovaj kinez kolko vidim po forumu američkom je jako jako dobra replika i ja sam za sada prezadovoljan),fali u autu tak nekaj kad jednom imaš onda fali još je obican radio bez mp3-a lol i spojena kamera za rikverc koja ide na mjesto od osvjetljenja tablice (čak su ledice bijele vec u kameri stavljene)..

slike nisu nesto ali razlika je više nego primjetna i digne interijer auta i neznam dal da se na multimediji isto promjene u bijele,kaj mislite?

tipke na volanu su tu za ukras trenutno jer nemogu nac modul ali kad je air bag došo nisam se mogo trpit pa sam ga odma stavio u auto,tj ima na ebayu modula ali niko nezna koja slova kaj označavaju tak da neznam kaj da radim i poklopac na dnu air baga nikak da odem u porsche kupit..

 

p8260444.jpg

 

p8260445.jpg

 

detalji,detalji :)

 

p8260440.jpg

 

hvala tihom na odrađenom poslu i bit ce toga još :)

sljedeci tjedan osposobljavanje grijanja siceva i još malo ledičaranja :)

 

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=40205

Edited by mario84

Share this post


Link to post
Share on other sites

felge od audi-a prodane u dobre ruke,cuvaj ih ili ti ih uzmem natrag :)

pa su kupljene druge nadam se adekvatna zamjena za audi-eve

 

 

p9050449.jpg

 

felge su sa s 500 kao,8.5x18 et47 znači praktički identicne po spec ko audi felge.jedino još neznam dal ce ih romci polirat ili farbat u neku samozatajnu boju :)

 

i mala priprema za zimu :)

 

p9060453.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakon par dana vožnje na zimskom setup-u

 

p9110455.jpg

 

ipak nije pao snijeg niti zahladilo reko ajde da vratim ljetne kad sam vec uzeo druge :)

 

p9110456.jpg

 

i evo novog izgleda auta :toothy9:

 

p9110457.jpg

 

iskreno audieve su mi bile fakat prirasle srcu i jedva sam se od njih odvojio cak sam se mislio predomislit da ih ne prodam ali obecao sam frendu da cu mu ih prodat ali da ce mi ove mercedesove ovak lec to nisam mogo ni zamislit,ja sam prezadovoljan..

Share this post


Link to post
Share on other sites

kupljene nove felge i montirane na auto.auto je malo zglancan i pravo vrijeme za par slika..

radi se o mercedes segin felgama

2x 8x18 et44

2x 9x18 et46

polirane od romcieve ruke..

 

pa010455.jpg

 

pa010465.jpg

 

pa010484.jpg

 

pa010435.jpg

 

pa010477.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo zahladilo zadnjih dana pa reko da stavim zimulje i bar jedan dio godine da se vozim na balonkama,felge su sa audi a8 namjenjene baš da budu zimske felge 7x16 et42 i jako su lagene jer su kovane :toothy9:

 

pa230522.jpg

 

pa230523.jpg

 

pa230513.jpg

 

pa230531.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Došla dns dva lijepa paketica,jedan je rucica mjenjaca koju je uvaženi kolega zastupnik đuro prodavao i drugo su gti papucice sa footrestom.naravno montaza je uslijedila iste sekunde kad sam doso doma..

prije

 

pa250538.jpg

 

poslije :toothy9:

 

pa250540.jpg

 

E sad oko rucice ce vjerujem biti podjeljenih mišljenja jer je od leona cupre,a ne od golfa ili nekog drugog vw ali meni je dobro leglo u auto,naravno još kad se sve sa interijerom dovrsi (ovu zimu nadam se) sve ce lec na svoje mjesto..

 

pa250546.jpg

 

slika nije baš nekaj al samo da se vidi kak je sjela u auto i moram vec jednom kupit onu plastiku na volanu lol

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
1 1