0
britva

Golf V GT sport

Recommended Posts

Jel imaju svi golfovi V GT sport opreme prednje farove sa crnom pozadinom ili je moguće da imaju i obične farove?

 

Tnx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi imaju crne iznutra kao i GTI farovi bez leće.

 

Jedino ako neko naknadno promijeni...

 

Jel imaju svi golfovi V GT sport opreme prednje farove sa crnom pozadinom ili je moguće da imaju i obične farove?

 

Tnx

Share this post


Link to post
Share on other sites
Svi imaju crne iznutra kao i GTI farovi bez leće.

 

Jedino ako neko naknadno promijeni...

 

Jel to 100% sigurno?

 

Ma gledam jedan polovni auto, oprema je GT sport ali mislim da ima obična svjetla. Prema ostaloj opremi i knjižici je stvarno GT sport..

Nekako sumnjam da bi netko išao stavljati obične farove, jedino ako je razbijen bio..

 

Evo slika, možeš li što vidjeti iz nje?

 

114815810gr.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam potpuno siguran,al meni se čini da su prvi primjerci gt sport imali obične farove kao taj na slici

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nisam potpuno siguran,al meni se čini da su prvi primjerci gt sport imali obične farove kao taj na slici

 

Malo sam googlao slike i ima svega, i crnih i običnih farova..

 

Konkretno, ovaj auto je 2008 godina, 2009 model prema broju šasije..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam jedan stariji auto blic u kojem je bio test tog modela,i na njemu su bili obični farovi.A ovaj ako je 2008.g.,onda je definitivno nešto kemijano,jer je i moj 2008.g. i imao je farove s crnim kučištem

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je GT oprema prva serija koja je imala bijele farove.

 

GT sport oprema ima crne. To je to...

 

S time da je GT bio sam sa 170ks, a GT sport je mogao i druge motore imat

 

 

 

Malo sam googlao slike i ima svega, i crnih i običnih farova..

 

Konkretno, ovaj auto je 2008 godina, 2009 model prema broju šasije..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al ček... jel tvoj GT sport ili GT?

 

Imam jedan stariji auto blic u kojem je bio test tog modela,i na njemu su bili obični farovi.A ovaj ako je 2008.g.,onda je definitivno nešto kemijano,jer je i moj 2008.g. i imao je farove s crnim kučištem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad kad gledam sliku, nešto je tu mutno...

 

GT oprema ima i drugačiji branik, nema skorz crni romb napreijd nego ima crvenu liniju između

 

slika

 

Ovaj iz weltauta mi liči na razbijenog

 

 

Jel to 100% sigurno?

 

Ma gledam jedan polovni auto, oprema je GT sport ali mislim da ima obična svjetla. Prema ostaloj opremi i knjižici je stvarno GT sport..

Nekako sumnjam da bi netko išao stavljati obične farove, jedino ako je razbijen bio..

 

Evo slika, možeš li što vidjeti iz nje?

 

114815810gr.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edited by Multineo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače postoji mali miljun kombinacija te vanjštine kod gt modela,neznam zašto su to toliko iskomplicirali

Share this post


Link to post
Share on other sites
Inače postoji mali miljun kombinacija te vanjštine kod gt modela,neznam zašto su to toliko iskomplicirali

 

Jbga, onda bi moglo i biti sve OK sa autom :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tad kad sam kupovao auto, taman je bila tranzicija.

GT varijanta sa 170ks je bila do kraja proljeća 2007, a onda su uveli GT sport varijantu.

S time da su naravno na lageru još bile GT varijante, al sve redom kao na onoj slici, dakle bijeli farovi

i crveni dio prek sredine.

GT sport svi imaju crne farove.

 

Ono što je još čudno da svi GT i GT sport imaju prednji prag crne boje a ne crvene ako na slici weltauta,

tak da brijem da je nekaj kemijano na njemu...

 

Inače postoji mali miljun kombinacija te vanjštine kod gt modela,neznam zašto su to toliko iskomplicirali

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj prednji lip (ili kako ti veliš prag) se mogao uz doplatu dobit i u boji vozila,tako da....hm

Share this post


Link to post
Share on other sites
Taj prednji lip (ili kako ti veliš prag) se mogao uz doplatu dobit i u boji vozila,tako da....hm

 

Ima i zadnji, (donji) dio branika polakiran u boju auta tako da mislim da se to moglo naručiti tako.. A i vidio sam par golfova sa tim tako..

 

Ako je i bio razbijen onda je jako dobro složen jer se ništa ne kuži..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da i donji dio stražnjeg branika se mogao dobiti u boji,s tim da sam ja na svojem to polakirao,jer nisam doplatio te dijelove u boji karoserije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je, al je to doplata iz auto kuće, tj. servisa, a ne tvornička.

I meni su nudili "farbanje" nakon što im je auto došao iz njem... tako da :rolleyes:

 

Svejedno, auto je rađen, ako mu u knjižici piše GT sport, farovi trebaju biti crni a ne bijeli...

 

Ima i zadnji, (donji) dio branika polakiran u boju auta tako da mislim da se to moglo naručiti tako.. A i vidio sam par golfova sa tim tako..

 

Ako je i bio razbijen onda je jako dobro složen jer se ništa ne kuži..

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ne mora biti siguran znak da je bio polupani,možda si je netko prije kad je išao u prodaju samo zamijenio farove,uzeo si crne,a na taj stavio bijele,tko zna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako je auto bio pod leasingom možda si je netko zamjenio farove pa vratio auto ili je bio udaren

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo odgovor i pouka svima..

 

Auto je bio razbijen, totalka točnije.. Saznao sam preko osiguranja, a vlasnik ništa nije spominjao.

Sreća da sam išao provjeriti, bio sam pogledao i provozao auto i vjerojatno bi ga kupio..

 

Ne kažem da auto nije dobro složen ali pederski je ne reći tako nešto..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Evo odgovor i pouka svima..

 

Auto je bio razbijen, totalka točnije.. Saznao sam preko osiguranja, a vlasnik ništa nije spominjao.

Sreća da sam išao provjeriti, bio sam pogledao i provozao auto i vjerojatno bi ga kupio..

 

Ne kažem da auto nije dobro složen ali pederski je ne reći tako nešto..

ko bi reč...a vidiš...

 

nego, vidim da imaš polo 9n, još reci da je diesel i da je dobar pa se mo dogovorimo a ti budeš našo golfa

Edited by marko.p

Share this post


Link to post
Share on other sites
ko bi reč...a vidiš...

 

nego, vidim da imaš polo 9n, još reci da je diesel i da je dobar pa se mo dogovorimo a ti budeš našo golfa

 

Haha, imam polo, ali je 1,2.. Kao nov, 85000km ali mislim da ću ga mami ostaviti.. :-)

 

Izgleda da odustajem od golfa, uzimam nešto bolje :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites
0