0
matija0311

koje ljetne gume ?

Recommended Posts

Bilo kakva nova guma je bolja od stare gume (ne bih o izuzecima :) ), to je razlika u drzanju ceste koja se primijeti. A sad razlike u drzanju izmedju novih guma se mogu vidjet samo u extremnim uvjetima, koje sa passatom neces postic.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bilo kakva nova guma je bolja od stare gume (ne bih o izuzecima :) ), to je razlika u drzanju ceste koja se primijeti. A sad razlike u drzanju izmedju novih guma se mogu vidjet samo u extremnim uvjetima, koje sa passatom neces postic.

 

 

sad ubiti mene hoćeš nagovorit na lošije gume da me napereš na autoputu :lol::lol::bag: ZABORAVI :lol2

 

nego po vašem mišljenju DUNLOP SP SPORT 01 ili Brigistone Potenza ??

 

suzio sam izbor na min mogući al još uvijek su svi prijedlozi prihvatljivi tj uzimaju se u obzir :D

Edited by matija0311

Share this post


Link to post
Share on other sites

master, bridgestone potenza je maaaajka...vozim na njima vec 1 i pol god. i jos "uvijek" :grrr:lol: prolazim zavoje ko da su nove...

Share this post


Link to post
Share on other sites
master, bridgestone potenza je maaaajka...vozim na njima vec 1 i pol god. i jos "uvijek" :grrr:lol: prolazim zavoje ko da su nove...

 

 

evo matija ima?? već dva glasa za potenzu, kupuj i ne pitaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzmi Pirelli P Zero Nero....te su najbolje.

Ma de zahebavam se, te su skupe i nema ih u tvojoj dimenziji.

 

Samo ti uzmi Potenzu...odlična guma, ali ima ru??nu ??aru.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Samo ti uzmi Potenzu...odlična guma, ali ima ru??nu ??aru.

 

 

pusti brate mili ??aru, samo neka se ona dr??i i to je to, a ona se dr??i

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest redbull0131

ako je tako kako ka??e??, da ti Passat guta PUNO kilometara i da ga jo?? starci voze, onda ti je bolji izbor TURANZA!! Udobnija je a i trajnija, Potenza-niskoprofilka ----->> rupe, neravnine, krpe na j**** hr cestama :angry::angry: , prjelazi... :ne2 ufff kak se sve pozna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
pusti brate mili ??aru, samo neka se ona dr??i i to je to, a ona se dr??i

 

 

 

Za??to da pustim ??aru? Mene to npr. zanima kad kupujem gumu i hoću da bude lijepa. Zato sam i uzeo F1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest MRX

uzmi dunlop sp 01 lijep??a je ??ara ( :D ) a ??to se gume tiče dr??i ko luda po zavojima.

Ja je imam naprijed na golfu i odlična je. kad budem mijenjao ove gy eagle ventura odstraga stavljam dunlop 100%.

 

neću reći ni??ta protiv BRIDGESTONE jer je ipak crveni bolid ( schumacher ) vozi na njima

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest josip_dm

Evo ja sam imao toyo proxes T1-S... Gume su 225/45/17 i stvarno kako kazu.. Spalila se za nekih 8-10 mjeseci iliti 30 - 40,000km..

 

U osijeku sam narucio Continentalove u Drinskoj negdje i dobio ih za neke sitne pare! :vozi

 

Inace su mi gore Pirelli zimske sada 195/65/15 ... A jebat ga.. Nema zime... :mah

 

Sve zavisi koliko ces love dat, samo nije sve ni u parama. Toyo je bio 1700 kn a otisle prije nego sam ih otplatio! :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

josip: po gume tak ionak idem u slo di mi jedna nemo??e doć vi??e od 100€..tak da ono..

a da imam 17'' puno lak??e bi na??ao kvalitetniju gumu nego s tih 15'' serijski

Share this post


Link to post
Share on other sites

a morate mi topic uni??tit....:lol::lol::lol:

ja pitam ozbiljno jer nemam ba?? iskustva s kupovinom guma :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
0