0
mile1989

1.4TDI

Recommended Posts

pošto sam imao malo težu prometnu prije par dana od mog pola je ostalo nešto malo unutrašnjosti i pod haubom, pa men zanima u koju još karoseriju odgovara navedeni motor (dakle 1.4tdi iz Pola 6n2)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj motor je dolazio u sljedećim modelima: Polo 6n2, Polo 9n/3, Ibiza 6L, Fabia 1 i 2, Audi A2.... :palacg

Edited by Leo

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm, dal ima jos sto, ako netko zna bio bih mu zahvalan

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobio sam na jednom mjestu ponudu riječ je o ovakvoj liniji seat cordobe:

 

seat_cordoba_cupra_1999_02_m.jpg

 

znam vlasnika, papiri uredni, pod haubom bio SDI koji je crkao, možda bi se i mogao dogovorit s njim kako ako mi paše naravno, tu opet tražim pomoć :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Taj motor je dolazio u sljedećim modelima: Polo 6n2, Polo 9n/3, Ibiza 6L, Fabia 1 i 2, Audi A2.... :palacg

 

 

Raja tko mi može reć jel jako komplicirano izvesti navedeno iz 6n2 u 9n, možda sam našao i jeftin 9n sa malo istrošenijim SDI-em pod haubom.

 

Da napomenem, jasno mi je da moram sa svog TDI-a iščupac struju, CPU, i ostalo što ide s motorom, al me zanima kakva je stvar sa instalacijama, svjetlima, instument tablom, grijanjem hlađenjem (znači nema klime) itd itd.... ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dal stvarno nitko nezna :D polo 6n, polo classic, 9n...

Samo me zanima dal mi pod haubom sve sjeda na nosače, ništa drugo ostalo sam saznao :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
U 9N paše i 9N3 Paše ;)

 

ne ne... krivo si me pohvatao, mene zanima dal paše iz motor iz 6n2 u 6n ili iz 6n2 u 9n ili iz 6n2 u polo classic (koji je po mom mišljenju 6n s guzicom, ako se ne varam jedino)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima li kakve razlike između nosača na Polu 6n benzincu i polu 6n dizelu? (možda je glupo pitanje al neznam, bolje pitat neg napravit glupost)

i može li netko 100% odgovoriti da motor iz 6n2 paše u 6n...

 

Znam da sam već dosadan sa svojim pitanjima al gori mi pod petama....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
0