0
sean_ri

Red Devil mk1

Recommended Posts

Prije 3 godine upoznao sam frenda s kojim sam postao jako blizak..Od početka kad smo se upoznali pa do danas svaki sastanak ili neka vrsta priče uvijek je bila tema Auti,auti,auti.. Iskreno prije nisam ni mislio da ću postati neki Fan vw-a ili što slično, al eto ni sam neznaš što te čeka u budućnosti.. Ljubav prema automobilima i brzini mi je od malih nogu..Svaki auto mi je bio ono UUU i ja želim takvoga al sve to je bilo nedostižno..Dok jednog dana nisam sjeo u frendovog Golfa jedinicu i išli smo se provoziti đir..Auto je tada imao u sebi nekih cca 170 ks.. Bila je to mašina 1.8 16v na duple 45ice.. Zlo na cesti a i u rukama..Od tog dana neprestalno sam samo mislio golf golf golf..Međutim imao sam 14 godina nisam ni imao neke prihode ni ništa jedino važno je bilo škola i obaveze..Do prije nekih mjesec i pol dana svatio sam da više gledanje tuđih Projecta nije baš fora i da ja oću pokušati isto tako..Prije mjesec i pol dana kupio sam Svog prvog Golfa..Auto je 77. godište, limarija odlična za njegove godine, plan je ubaciti motor od GTI-a iz dvojke 1.8 8v...Eto želja nakon 3 godine mi se ispunila nakon puno muke truda i rada uložio sam novac u nešto pametno i zanimljivo nešto što me zanima što želim postići..Auto je došao sa matiranom bojom, zaribanim motorom, kremenko style rupom na podu, kućnim tepihom umjesto tapicirunga,bez ijednog branika, pinki maskom, itd...itd...

Ali ja vidim nadu u tome ipak tek mi je 17 godina a volje imam na pretek i to mi daje sve više volje za gurati naprijed..Evo malo slika kronološkim redom kakvo je sve bilo i do trenutnog stanja.. :rotfl

 

QsTp.jpg

Prvo pranje

 

IKJAY.jpg

Seljačka maska

 

YqIvH.jpg

Rođo čupa čunerske stvari VAN

 

Mdnq7.jpg

Čupanje kućnog tepiha iz auta..Neki ljudi su stvarno seljaci ovako nešto nebi ni u šupu stavio xD

 

xb0J3.jpg

Nepoznati stanovnik

 

0AS3t.jpg

Pod je uredu osim jedne rupe koja je jako loše zakrpana

 

BTehC.jpg

Radoznalost me dovela do toga da vidim može li se boja vratiti na početno stanje :)

 

gHEyU.jpg

Nastavlja se poliranje

 

HU3bL.jpg

Rezultat

 

LhscF.jpg

Još malo rezultata

 

g5qnV.jpg

Posle poliranja bacili smo se na mehaniku ;)

 

HXUEW.jpg

Prije čišćenja i zaštite

 

wIpzm.jpg

Poslije

 

l2Tj.jpg

Ispravljanje tuđih gluposti

 

S0J7T.jpg

Skidanje zaribalog motora :)

 

ck6gU.jpg

Motor je vani, auto je na kanalu pregledavanje "Nevidljivog"

 

gopFw.jpg

Večinom sve zdravo pod,zadnji most.. ;)

 

4O5L2.jpg

Auto spreman za Limara, uklonjena tuđa glupost

 

F1bf7.jpg

Flintstones VW Family :D

 

lADS.jpg

Auto stigao od limara, Kremenko rupa rješena, sljedeći korak stavljanje Plastobita i Temeljne boje :)

 

rxKg3.jpg

Za svoje Godine Maajka :D

 

 

 

Nakon nekog vremena nabavio sam malo dijelova :)

 

5q9nm.jpg

gNvVa.jpg

lCRQm.jpg

zF2GX.jpg

 

Još malo slika Auta :

 

iqwfI.jpg

agKqm.jpg

8c00k.jpg

8Sluy.jpg

RZ3Tf.jpg

 

Auto trenutno ovako izgleda, u stanju je mirovanja, skupljaju se eurići za nastavak projecta, u prvom planu mi je Kupnja Motora, pa nabavka ostalih poželjnih dijelova. Do tada Lijep PozdraVW :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
0