0
josip

Gdje je iduci :)

Recommended Posts

Guest
Ne fakat, puko prednji nosac motora i kako se motor digo nabio se razvodnik paljenja u onu posudu od abs i razbio se i on... popizditis... onda ja fino u trgovinu i kupijo sam hidraulicne nosace od tdi-a pa nek ih sad trga ako oce ;) samo me jebe kaj ne mogu nac razvodnu kapu koja meni pase :angry: ma bit ce valjda do 5-ka gotof ;)

ma kako! :o pa sta ga nisi mjenjao na vrijeme ako si vidio da je gotov!?

to je nosac jos od stare masine, jeli? nije trebalo nis pripasivat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa znam Fog, kad si ih sve rasterao! :P:lol:

M_7 : Koju to razvodnu kapu trazis mozda ti mogu pomoc? Daj posalji mi sliku kako izgleda, mladen_fercec@net.hr! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fog, nosac je u odlicnom stanju, budem ti pokazao gdje je puko, jednostavno se otrgnuo onaj komad na vrhu gdje je saraf ;) da, od stare masine je nosac, ali preslab je bio ocito

 

devil ma sve te kape na prvi izgled iste, razlika je u sirini svega 1mm ;) narucio sam ju tu u ivanicu orginalnu, tako da bi trebala doci u petak ;) hvala enivej

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

vi i va??i nabrljani benzinci kad morate od TDIa uzimat dijelove da dr??i :lol::lol::lol:

neznam ba??,to parkirali??te iza kina mi nije ba?? ne??to.daleko smo od auta,a i nema ba?? previ??e raje da patroliraju :unsure:

ak se najdemo oko 22h onda nebumo ba?? puni biljara odigrali.za klopat ima u samoboru dosta,makar oti??li na picu (ne dlakavu) :P

ja sam u smb za 10min,dok se dizlo zagrije :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekipo nisam ja rekao da se moramo naci u 22! Vi se nadjite prije, a ja cu doci oko 22 sa Đozefom!

Share this post


Link to post
Share on other sites
vi i va??i nabrljani benzinci kad morate od TDIa uzimat dijelove da dr??i :lol::lol::lol:

Traktori obicno imaju visokokvalitetne i dugotrajne dijelove :lol::lol: sala

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Ekipo nisam ja rekao da se moramo naci u 22! Vi se nadjite prije, a ja cu doci oko 22 sa Đozefom!

ma kaj mi vredi prije doc, znas da meni nije uopce do mitinga, meni je samo da tebe vidim :P

 

e di ti je bolja polovica? pozdravi ju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaj si se zapalio za moju " dizalicu na 80 km/h "?????? :D:D

Evo mala vjestica je tu, leti oko mene! Pozdravlja i tebe, i Josipa, i Natasu i Miru i svu ostalu ekipu! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tko spominje ime traktora uzalud? :D

edit: vec vidim kak si za ovo "mala vjestica" dobio iza uha :D pozdravi i ti nju i pitaj ju jel popusila kaj u zadnja 3 sata :D:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Kaj si se zapalio za moju " dizalicu na 80 km/h "?????? :D:D

Evo mala vjestica je tu, leti oko mene! Pozdravlja i tebe, i Josipa, i Natasu i Miru i svu ostalu ekipu! ;)

hehe, vjestica :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
tko spominje ime traktora uzalud? :D

edit: vec vidim kak si za ovo "mala vjestica" dobio iza uha :D pozdravi i ti nju i pitaj ju jel popusila kaj u zadnja 3 sata :D:lol:

Sreco moja! Ovo pitanje ti je suvisno, jer i sam znas da sam ovisna o PUSENJU! A kaj se tice Mladenove glave, bio si potpuno u pravu! Jel ti mozes vjerovat kak on mene naziva nakon niti 5 godina veze? Mozes si tek mislit kaj bu nakon 10 godina braka! Pusa :D;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
tko spominje ime traktora uzalud? :D

edit: vec vidim kak si za ovo "mala vjestica" dobio iza uha  :D  pozdravi i ti nju i pitaj ju jel popusila kaj u zadnja 3 sata  :D  :lol:

Sreco moja! Ovo pitanje ti je suvisno, jer i sam znas da sam ovisna o PUSENJU! A kaj se tice Mladenove glave, bio si potpuno u pravu! Jel ti mozes vjerovat kak on mene naziva nakon niti 5 godina veze? Mozes si tek mislit kaj bu nakon 10 godina braka! Pusa :D;)

mladene, sta si se ti feminizirao pa pricas o sebi u zenskom rodu? :lol:

 

e, Majo, bas sam nesto gladan pa se sjetih tebe i tvoje fine pice :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sreco moja! Ovo pitanje ti je suvisno, jer i sam znas da sam ovisna o PUSENJU! A kaj se tice Mladenove glave, bio si potpuno u pravu! Jel ti mozes vjerovat kak on mene naziva nakon niti 5 godina veze? Mozes si tek mislit kaj bu nakon 10 godina braka! Pusa :D;)

stari moj dobit ces ti kacigu za rodjendan,Maja je opaka-bad to the bone :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fog : Ima jos pice one od prosli put! Sacuvam ti ju do subote! :P:D

Josip : Moze, kaciga! A ja cu i tebi kupiti stitnike! Samo se ti smij neces ni ti puno bolje proc pored Natase! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

devil> ma joj, to se sigurno vec ohladilo do sad, ona je najbolja dok je topla :D:P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fog : Ima jos pice one od prosli put! Sacuvam ti ju do subote! :P:D

Josip : Moze, kaciga! A ja cu i tebi kupiti stitnike! Samo se ti smij neces ni ti puno bolje proc pored Natase! ;)

sva sreca da sad nije kod mene pa me nema tko tuc :D reci Maji nek nabavi madjaricu za subotu,tocnije nek malo zamaze kuhinju,mislim da se ni Miro nece bunit :lol: a i malena_vw se nes hvalila jos prije s madjaricom u samoboru,jel malena,ha? mislis da smo zaboravili? :lol::D:P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Uppsss... Pa.... netko je spominjao cevape ako se ne varam?! :P

nema sad izvlacenja,pamtim ko slon :D:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Uppsss... Pa.... netko je spominjao cevape ako se ne varam?! :P

nema sad izvlacenja,pamtim ko slon :D:)

Ajde, nesto cemo smisliti... :P:lol: iako se i meni jede pica... Mmmmm :D;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Uppsss... Pa.... netko je spominjao cevape ako se ne varam?! :P

nema sad izvlacenja,pamtim ko slon :D:)

Ajde, nesto cemo smisliti... :P:lol: iako se i meni jede pica... Mmmmm :D;)

joj kuharica :lol::lol: maja ce meni dofurat madjaricu,jel tako Majo? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaj si ti lud Đozef??? Znas ko ce onda to cistiti, JA! :o

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kaj si ti lud Đozef??? Znas ko ce onda to cistiti, JA! :o

:D:D:D

ma mislio sam na onu iz SC-a :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

He he he, tako i treba :lol: moraju i muskarci malo 'zaprljati' ruke, zar ne Maja? Vec ce se nesto smisliti.... Ako ne, uvijek su tu dobri Samoborski cevapi, mislim da se nece nitko buniti...? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako necu biti umorna od posla i faksa, napravit cu ti je! Ali nemoj se toga drzat ko pijan plota! U svakom slucaju potrudit cu se da ti ostvarim zelju! :D

Je tak je Malena, moraju i muski radit!

Share this post


Link to post
Share on other sites
0