0
16v.turbo

P: injektore 1000cc - INJECTOR DYNAMICS ID1000

Recommended Posts

novi, nikad koristeni.

 

INJECTOR DYNAMICS.

 

skracena oznaka je ID1000. slobodno potrazite na internetu o cemu se radi i uvjerite se sta korisnici misle o njima :bravo

 

imaju strasnu atomizaciju goriva i mogu sigurno raditi na mnogo vecem tlaku nego ostali injektori (mislim da su sigurni na 7 bara).

 

mislim da dodju na njima 14mm gumice sa obe strane.

 

cijena 360 EURA.

 

adversary_turbo@hotmail.com

 

 

 

 

10006014wm.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako tko treba vrhunske injektore ispod bilo koje cijene koju ce netko drugi ponuditi za isti proizvod, evo prilike.

 

nakon ovih sada koje imam vise necu moci nabaviti i prodati po ovakvoj cijeni vec ce biti nekih 40 - 50 eura vise (ali i dalje pravo povoljno naspram nekih :palacg ).

 

cijenu cu spustiti na 300 eura, ispod toga necu ici da ih dajem "dzabe", radije cu ih sebi zadrzati da ih si promjenim reda radi nakon par godina vozanja sa istim takvima :bravo

 

sa ovima se moze imati jako kvalitetan ler i lagana voznja, bez obzira sto su 1000cc, kao da imate mnogo manje injektore

Share this post


Link to post
Share on other sites

prodano.. :palacg

 

ako tko inace treba ovako dobru robu po povoljnim cijenama, netreba se ustrucavati zatraziti :zivio

 

samo usporedite cijene dilera i cijene direkt iz tvornice (dodajte dostavu, carinu), pa uzmite u obzir da je to ta ista roba, nikad koristena :fakjea

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
0