0
Mexx

bbs sarafi

Recommended Posts

Ne znam zašto si se ti odmah našao prozvan...al ovo su šarafi sa ebaya...

 

znam ja dobro kakvi šarafi trebaju bit...

A po mojoj računici nikad mi nisu išli u prilog kupovni nego restauracija starih...ako je to bilo moguće..a dosada je...

 

 

Nisam se našo prozvan samo kažem da šarafi nisu loši kak pričate

 

neznam od koga si kupio ni kak su izgledali ali ovo mi se cini da su bili cinčani a ne kromirani zato su ti takvi sad

 

kazes restauracija a gdje onda da neko to dobro napravi ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam...ovo nisu moji šarafi..ja sam samo dobio felge na uređivanje...

 

Čini ti se...dosta su prljave felge bile i od soli nagrižene...

 

Mah bolje da nisam ništa ni govorio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

hhhhmmm.. srečom se ne vozim po kiši i po snjegu.. :palacg

 

evo kako izgledaju šarafi u zamjeni za BBS-ove..

 

 

P1010172.jpg

Edited by escobar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene zanima kakva tvornicka zastita dode na sarafima...Moj frend ima OZ futuru stare dosta god. nisu nikad rastavljane niti sta slicno i vozaju se svaki dan(kisa,snijeg,sol...) a sarafi su i dalje kao novi...pa bi ih mozda bilo bolje vratiti nekako u to tvornicko stanje (ako se moze) nego se zaj... svake godine sa kromiranjem ili kupnjom novih?

Share this post


Link to post
Share on other sites

neki plastifikat

 

ali kolko sam se raspitivo za plastificirnaje poliranih površina nigdje nisam dobio pozitivan odgovor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plastifikacijom se dosta ubije taj sjaj.

Ja trenutno imam šarafe koje sam uzeo od Petra i stvari ovako stoje ti šarafi ako se neko misli voziti i po kiši i svim sranjima po cesti a felge oprat svakih 15 dana neće baš dobro proči , jer ja sam tako jedno vrijeme bio nemaran i otišlo je nakon jedne zime njih 40,50 komada u papar a platili su i rubovi.

Drugi put kad sam ih uzeo sam se malo više brinuo o njima jebeš neke praone i pizdarije ti proletiš preko felge treba uzeti dobar šampon spužvicu i lipo oprat felge kako spada. rezultat da san vozia od 4 mjeseca do 10-og prošle godine nekih 20 000 km prošao i niti jedan nema točkicu kao ni sam felge.

Share this post


Link to post
Share on other sites
izludise me sarafi :)

plastifikat skinut s njih me satralo

5 sati su bili u skidivacu laka i nakon sta sam u toploj vodi,četkom oprao svakog pojedinacno,i dalje je dosta plastifikata ostalo,posebno u onoj rupi u sredini

nakon toga sam ih prosao celicnom cetkom,naravno skinulo je sve medutim sarafi vise nisu fini kao prije,cetka je ostavila traga na njima,hoce ovo smetat za kromiranje?

mogu ih ponovno polirat cetkom,prilicno sam siguran da ce bit savrseno glatki ,ali ako ne moram ,ako se daju uredno iskromirat ovako?

img2489.jpg

 

ja sam svoje sve ubacio u desol nekoliko dana i nakon toga isto oparao celicnom cetkom i ispali su ekstra ravni i glatki nakon kromiranja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pokazao sam sarafe koje su mi unistili...

pa red je onda da kazem da su me ljudi ispostovali, kontaktirali su kolegu petra sa foruma i kupili mi druge sarafe od njega....

Share this post


Link to post
Share on other sites
pokazao sam sarafe koje su mi unistili...

pa red je onda da kazem da su me ljudi ispostovali, kontaktirali su kolegu petra sa foruma i kupili mi druge sarafe od njega....

 

jesu ti vratil pare sta si in platija?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Svako svog konja hvali, al eto, ja imam nekako drugačije iskustvo...Kupovni šarafi stari godinu dana...

 

erafi.jpg

 

 

Kova di si nabavio te sarafe??

Share this post


Link to post
Share on other sites
0