1 1
Blue Angel

Ugradnja leca u farove?

Recommended Posts

Inace zanima me dal je to pametno i da li se desava da se u slucaju rastavljanja bez obzira kak se pazi da li je moguce da se far rosi?

Cula sam da se moze rezat zadnja strana fara ako se prednja plastika ne moze maknut, al to mi je ono.... hmmmm... Nemam poima. E i sad najbitniji dio... Lece... Koje su ono trenutno najkvalitetnije? Bi xenon su bolje ali koje? cisto da se informiram dal je to uopce pametno radit mada sam vidla zakon gti farove s lecom... ma slinim... Ali jel ima snop ko i na golfu6? Mislim ipak treba sve to pogodit..

 

I da kad vec pitam sve vezano za farove, Originalni far mi se magli... Bile su prvo kapljice, pa sam maknula poklopac od motorica na faru da se to posusi kaj i je, vratim natrag poklopec pocnem vozit i nakon 5min se opet pocelo rosit... To negdi pusta jasno mi je ali di i kak? Ko ce to nac?

Imala sam zbusene rupe na gumama jer je bil ugraden xenon, te rupe na gumama smo zakrpali, ali i dalje isto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da bi ugradnju leća mogo odradit Jens dečko je s vrapča i super se kuži u svoj poso

Share this post


Link to post
Share on other sites

preporuka za jensa, meni je složio u polo pred par dana i sve je super, režu se lampe sa zadnje strane ali to se ne vidi jer je iza veznog lima..morimoto bixenon leće i sve je super

Share this post


Link to post
Share on other sites
preporuka za jensa, meni je složio u polo pred par dana i sve je super, režu se lampe sa zadnje strane ali to se ne vidi jer je iza veznog lima..morimoto bixenon leće i sve je super

 

 

Prva liga decki! Hvala puno! Naravno da cu se prije konzultirat s vama kaj znate. I jos da pitam, na tehnickom dal cu imat problema? Ako je ugradena leca u original far? Jer za neoriginalne farove maltretiraju. A svi ih imaju. Samo hocu znat dal ce me zezat zbog toga. U Samoboru su stqogi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema šanse da ti skuže da nije original leća u faru...potraži set perača farova koje bi xenoni kao morali imati i onda nema razloga da te zezaju..

Share this post


Link to post
Share on other sites
nema šanse da ti skuže da nije original leća u faru...potraži set perača farova koje bi xenoni kao morali imati i onda nema razloga da te zezaju..

 

Cuj ne znam jel sam te shvatila uopce... Oni kenjaju ako nije sve original. Znaci polo opcenito nema farove s lecom. o tom pricam. Ne zelim da si kupim gti farove, dam ugradit lece i onda da me za to zezaju il da padnem. Bas mi to treba e.

Kakve perace? Ne razumijem te. Ne znam ti ja bas puno o autima ko vi ovdje al se ucim. A nisam ni majstor nikakvi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cuj ne znam jel sam te shvatila uopce... Oni kenjaju ako nije sve original. Znaci polo opcenito nema farove s lecom. o tom pricam. Ne zelim da si kupim gti farove, dam ugradit lece i onda da me za to zezaju il da padnem. Bas mi to treba e.

Kakve perace? Ne razumijem te. Ne znam ti ja bas puno o autima ko vi ovdje al se ucim. A nisam ni majstor nikakvi.

 

Tvornicki xenon setovi obavezno moraju imati i auto nivelaciju i pranje farova. Nakadno ugradjeni ne mora.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cuj ne znam jel sam te shvatila uopce... Oni kenjaju ako nije sve original. Znaci polo opcenito nema farove s lecom. o tom pricam. Ne zelim da si kupim gti farove, dam ugradit lece i onda da me za to zezaju il da padnem. Bas mi to treba e.

Kakve perace? Ne razumijem te. Ne znam ti ja bas puno o autima ko vi ovdje al se ucim. A nisam ni majstor nikakvi.

 

 

Ono što je bitno za xenon svjetla je da ne rasipavaju svjetlo okolo nego da imaju ravnu crtu kad ih kontroliraju na tehničkom. Xenon bi trebao imati perače farova što je moguće ugraditi naknadno jer postoje takvi setovi kao i xenoni. Ako je kontrolor normalan onda će te pustiti kad vidi da su svjetla ok, ako te baš želi srušit padaš što god da rekla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

to se na tehničkom neda objasniti a ima gro auti bez perača....

Share this post


Link to post
Share on other sites
to se na tehničkom neda objasniti a ima gro auti bez perača....

 

Ok sve je jasno. probat cu pa kud puklo da puklo. Hvala ti puno na iscrpnom nbjasnjengu!

Share this post


Link to post
Share on other sites
nema frke, tu smo da si pomognemo

 

međusobno :palacg :palacg :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moj auto tvornicki ima xenon i nema perace farova....

 

koji auto? god?

Share this post


Link to post
Share on other sites
koji auto? god?

 

mercedes od 97 ugraduje perace npr a njegov dam se kladit da je bio udaren naprijed pa nije nadjen branik s peracima nego obicni

Share this post


Link to post
Share on other sites
koji auto? god?

 

Audi a4 b7 s-line 2006 godiste...

 

 

 

@MarioIV neznam kakve mercedes veze ima s icim,al uglavnom moj auto nije udaran

Share this post


Link to post
Share on other sites
Audi a4 b7 s-line 2006 godiste...

 

 

 

@MarioIV neznam kakve mercedes veze ima s icim,al uglavnom moj auto nije udaran

 

 

frend ima identicnog i ima perace

 

jel mozes podesavat snop ili nemas tu tipku ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti MORA imati perace...ustvari odi u servis i po broju sasije odmah vidis,samo pitaj da li je auto dosao sa peracima, po broju stavke opreme se odmah vidi sve :)

 

edit : To su naknadno stavljeni farovi :palacg cim nemas auto nivelirung

Edited by MarioIV

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravu si kako se nisam sjetio da nema auto nivelirung,nego jedino mi nije jasno kako su spojeni jel kolko vidim ima d2s zarulje sa original transformatorima,nije hid kit....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Audi a4 b7 s-line 2006 godiste...

 

 

 

@MarioIV neznam kakve mercedes veze ima s icim,al uglavnom moj auto nije udaran

 

Boris to je to kaj ja hocu! Izgledaju ti mrak farovi! sad jos moram kupit gti farove i ugradit lece. Kod dojkica su farovi 2500kn.

Prva liga!

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1