0
Guest

Karlovac, 20.11.

Recommended Posts

dobre su slikice!!! šteta što sam morao ići ranije! :(:(:(

the car is too fucking good!! :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Maja : Hvala na pohvala! Ali ipak najvaznije da je Josip zadovoljan ;)

Devil :No konacno i mene neko hvali! :D Viele Danke! B)

kak je njoj moje zadovoljstvo bitno :P:lol::D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Skeeco
Slika 6. Jadrankove slatke muke na WC-u  :lol:  :lol:  :lol:  Jesam ti ja rekao da je srao po običaju  :lol:  :lol:  :lol:

to si me sa sobom zamjenio,jeli?? pa nisam ja taj koj uvijek i stalno uvjerava kak je samo honda auto.vidjeli smo svi kak vi honda??i "vozite" romobil...ups,pardon. :lol::lol::lol:

tolko o tome ko sere

A ti budi iskren pa reci za??to ti je auto ostao doma :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

pa kaj se ja tebi moram ispričavat za??to nisam s golfom do??o??? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Slika 6. Jadrankove slatke muke na WC-u  :lol:  :lol:  :lol:  Jesam ti ja rekao da je srao po običaju

 

 

ti ??to pi??e?? je censored.gif pa je za mene taj komentar samo spam.gif

 

malo se koncentriraj prije nego ??to ne??to pi??e??

 

0051.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

kaj sad ovo,djelomično mi bri??ete post???nemre tu neko kritiku prihvatit???

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Skeeco

Samo nemoj mene gledat jer ja nisam ni??ta radio, a znam da ima?? pik na mene....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

nemam ja ni?? na tebe,sorry.al nestao je dio texta.a nisam ni reko da si ti,no nije va??no.no to ne zanima druge

Share this post


Link to post
Share on other sites
receno je vec 100 put na valjda svakom hr auto forumu kakva je getriba u trici vr-u i za sta je, a za sta nije

 

imas sad u jaski jednu dvicu vr (onu kaj je pero slagal), pa nek proba tvoj frend s njom ;)

Nesto za strucnjaka za getribe koje bi se trebale ugradjivat u VR-ove da bi isli bar nekak... Sinoc u Jaski je Mk2 VR sa kratkom getribom popio Opel tableticu... B)

Auto dobro starta, u 2. me imao mozda za haubu a kad sam usaltao u 3. prosao sam pored njega ko da stoji...

 

Znaci... nije u getribi problem... Ili da mozda ubaci getribu od Mk1 1.3... mozda bi ta bilo dosta "sporcka"... :lol::lol::lol: al to ces vjerovatno ti bolje znat... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
:D vozis turbaka sa 20ks vise, zar nebi bilo sramota za tvoju opelovu tableticu da je taj drag zavrsio ikako drugacije?

Share this post


Link to post
Share on other sites
:D vozis turbaka sa 20ks vise, zar nebi bilo sramota za tvoju opelovu tableticu da je taj drag zavrsio ikako drugacije?

Opravdanja... opravdanja... a pred 2 tjedna je to bila pila koju samo Ferrari skida... :lol::lol:

 

Kolko sam cuo prica o njemu, bilo me skoro pa strah stat s njim... :lol::lol::lol:

Ipak je to VR... pa ima kratku getribu... pa stajaznamstasvene...

Ocekivao sam bolju borbu... :(

 

btw: Racunaj si na to da Astra ima barem kakvih 300 kila vise.

A i bilo mi je upaljeno grijanje sjedala za vrijeme draga! :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Skeeco

Stajem na borisovu stranu definitivno... :) jer svi se čupate inače i na tu kila??u i te getribe kratke.... :lol::lol2: :P:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Opravdanja... opravdanja... a pred 2 tjedna je to bila pila koju samo Ferrari skida... :lol::lol:

 

Kolko sam cuo prica o njemu, bilo me skoro pa strah stat s njim... :lol::lol::lol:

Ipak je to VR... pa ima kratku getribu... pa stajaznamstasvene...

Ocekivao sam bolju borbu... :(

 

btw: Racunaj si na to da Astra ima barem kakvih 300 kila vise.

A i bilo mi je upaljeno grijanje sjedala za vrijeme draga! :lol::lol::lol:

OPEL RULA :respekt: :doh:

Share this post


Link to post
Share on other sites
OPEL RULA :respekt: :doh:

Tako je!

 

btw: Razumijem te i ovog smjeska di se lupas po glavi... :lol:

Al nije sve tako crno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo vec kod Vw i Opel fajta, da vas obavjestim da je bio Opel meeting u Ivanic Gradu i bila su cijela 2 Opela :respekt: :lol2:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
btw: Razumijem te i ovog smjeska di se lupas po glavi... :lol:

Al nije sve tako crno...

mislim da ne razumijes :D al dobro....

 

EOD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kad smo vec kod Vw i Opel fajta, da vas obavjestim da je bio Opel meeting u Ivanic Gradu i bila su cijela 2 Opela :respekt: :lol2:

A kaj da ti velim... bolje 2 auta koja idu nego 15 koji neidu smjesta... B):lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kad smo vec kod Vw i Opel fajta, da vas obavjestim da je bio Opel meeting u Ivanic Gradu i bila su cijela 2 Opela  :respekt:lol2:

A kaj da ti velim... bolje 2 auta koja idu nego 15 koji neidu smjesta... B):lol::lol:

Ajd ok shvatili smo, vw je smece, opel je zakon, imas Hraweb tamo se svadaj o tome sa internet tunerima, tu nam to ne treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kad smo vec kod Vw i Opel fajta, da vas obavjestim da je bio Opel meeting u Ivanic Gradu i bila su cijela 2 Opela  :respekt:lol2:

A kaj da ti velim... bolje 2 auta koja idu nego 15 koji neidu smjesta... B):lol::lol:

Ajd ok shvatili smo, vw je smece, opel je zakon, imas Hraweb tamo se svadaj o tome sa internet tunerima, tu nam to ne treba.

A jesmo osjetljivi... pa di sam ja rekao da je VW smece?! :o

I uostalom tko se svadja?! :rolleyes:

 

Vidim da vas je ovo previse pogodilo. B)

 

Nista... odoh ja... over&out. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nisam osjetljiv, nego dosta mi je prepirka vw vs ostatak svijeta sta slusam svaki dan... a sad jos na forumu slusat usporedbe "draga" dva totalno razlicita automobila od kojih je jedan atmo a drugi turbo, od kojih je jedan gotovo novi, dok je drugi star 15 godina, mislim svaka cast opelima, nemam nis protiv njih, ali sve ovo vam je bilo malo glupo, tj preprika na razini djece od 12 godina, jer vec i ona znaju sta je skracena getriba itd ilitiga turbo motor ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas sam čovjeku sredio dvojku veera,ispao je konektor od injektora 1. cilindra

pa je radio čas na 6,čas na 5 cilindara

 

pa odite probat ponovo i snimajte to,a ne da tu čujem jedne,a od očevidaca rezultate astra protiv golfa

Share this post


Link to post
Share on other sites
danas sam čovjeku sredio dvojku veera,ispao je konektor od injektora 1. cilindra

pa je radio čas na 6,čas na 5 cilindara

 

pa odite probat ponovo i snimajte to,a ne da tu čujem jedne,a od očevidaca rezultate astra protiv golfa

Imas ovdje na forumu ocevidaca pa se raspitaj. Skeeco i slawek su bili sinoc tamo i vidjeli kaj je bilo. B)

 

Uostalom, ako si mu popravljao Golfa danas mogao ti je i sam rec. Ne vjerujem da bi isao muljat. Prosao sam pored njega u 3. Poceo je zaostajat, toliko da je komotno mogao skrenut iza mene u moju traku.

 

A sad neka opravdanja... ispao injektor... itd...

Nesto ga je bio zahebavao kabel, promijenio ga je i auto je radio kak spada.

 

Ups... ja sam sad skuzio da je meni rucna bila dignuta cijelo vrijeme... :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
0